استارباکس بسته شده است بیش از نیمی از آن تقریبا 4,300 فروشگاه در چین آن دومین بازار و هشدار داد که حرکت می وزن در نتایج مالی. عکس: علامت Schiefelbein/آسوشیتد پرس

جهانی کسب و کار عامل در چین در حال بسته شدن فروشگاه ها, پوسته پوسته شدن پشت عملیات و محدود کردن سفر به عنوان دولت چین نژادها برای کنترل coronavirus که در حال حاضر آلوده بیشتر مردم از سندرم حاد تنفسی یا سارس, آیا در کشور نزدیک به دو دهه پیش است.

فقط در چند هفته سرعت گسترش ویروس—که اعتقاد بر این است که در سرچشمه حیوانی و غذاهای دریایی بازار در ووهان به عنوان سال جدید قمری تعطیلات—کشته شدن حداقل 170 نفر و آلوده بیش از 7,700 با اکثریت قریب به اتفاق موارد در سرزمین اصلی چین است.

شرکت های بزرگ بین المللی در حال محدود کردن سفر به چین و شرکت های هواپیمایی در حال تعلیق پروازها. دهها میلیون نفر از مردم در این کشور آسیب دیده اند و دولت محدودیت در حرکت و کارگران ایالات متحده بازگشت از چین خواسته شده توسط شرکت ها برای کار از راه دور برای هفته در یک زمان به عنوان یک احتیاط.

جی پی مورگان چیس & Co., خودرو ساز Ford Motor Co. و مصرف کننده کالا غول سس هاینز Co. در میان شرکت هایی که معرفی کارمند ممنوعیت سفر به و از چین است.

“این خواهد شد کمک به کاهش خطر غیر ضروری از قرار گرفتن در معرض ویروس و یا انتقال است و عاقل ترین اندازه گیری را در حالی که ما همچنان نزدیک به نظارت بر وضعیت در چین” کرافت هاینز سخنگوی مایکل مولن گفت.

مقامات چینی در حال اصرار مردم به آرام باقی می ماند به عنوان آنها سعی می کنند برای جلوگیری مرموز و سریع-پخش coronavirus که به کشته شدن ده ها تن از مردم و آلوده به هزاران نفر. اما میلیون ها نفر در حال حاضر در سمت چپ ووهان شهرستان در مرکز شیوع. عکس: آسوشیتد پرس

گوگل گفته کارکنان جمعه آن را تعطیل دفاتر خود را در سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ و تایوان در اشاره به دولتی بخشنامه به تلاش برای کاهش گسترش ویروس. هر چند که گوگل نمی کند و کار اصلی آن موتور جستجو در چین به دلیل این کشور سخنرانی محدودیت شرکت تبلیغات و کارکنان فروش در چهار دفتر در سرزمین اصلی.

کارمندان گوگل بر اساس جاهای دیگر اما در حال حاضر در چین آموزش داده شد تا کشور را ترک کنند و کار از خانه برای حداقل دو هفته. کسانی که خانواده ها شده اند به چین به تازگی نیز کارگردانی به کار از خانه.

برخی از شرکت ها شروع به هشدار می دهند این ویروس خواهد رسید نتایج مالی. در سال 2018 ایالات متحده شرکت های چینی به فروش می رسد مصرف کنندگان و کسب و کار $386 میلیارد دلار کالا به گفته یک سخنگوی آمریکا و چین در شورای کسب و کار.

گسترش ویروس می تواند مانع تسلا Inc.’s تلاش برای افزایش تولید در شانگهای و کمی دندانه های درآمدی گفت: ژاک Kirkhorn, رئیس امور مالی برقی-ماشین ساز است که شرط بندی بزرگ در بازار چین است.

Royal Caribbean Cruises Ltd. روز چهارشنبه هشدار داد وقوع خواهد صدمه دیده آن سال 2020 عملکرد مالی پس از آن لغو شد سه سفر برنامه ریزی شده برای ماه فوریه.

استارباکس , Inc. بسته شده است بیش از نیمی از آن تقریبا 4,300 فروشگاه در چین آن دومین بازار و هشدار داد که حرکت می وزن در نتایج مالی. این تعطیلی می تواند کاهش سود هر سهم نیم پنی و درآمد $25 میلیون در هر هفته در فروشگاه ها بسته شده, با توجه به برآورد از تحلیلگران در ویلیام بلر.

یام چین Holdings, Inc. اپراتور KFC, Pizza Hut و تاکو بل فروشگاه در چین و مک دونالد Corp. همچنین بسته اند و فروشگاه ها به عنوان پدر و مادر شرکت خرده فروش H&M و Ingka گروه که در عمل IKEA فروشگاه. Apple Inc. کاهش ساعت های عامل فروشگاه در چین است.

Mondelez International ,Inc. سازنده Oreo cookies و Cadbury شکلات انتظار کاهش فروش به عنوان یک نتیجه از وقوع. سال جدید قمری نجومی است که به طور معمول در یک زمان سودآور برای آب نبات و میان وعده سازندگان در چین است.

“ما انتظار داریم کمتر خرید توسط مصرف کننده” رئیس اجرایی Dirk Van de Put گفت. او گفت: دو کارخانه در نزدیکی کانون شیوع بسته باقی خواهد ماند برای یک هفته دیگر در درخواست از مقامات محلی.

شرکت های دیگر بسته امکانات برای سال جدید قمری تعطیلات و نظارت بر شیوع بیماری است. ادویه-ساز مک کورمیک & Co. بسته سه کارخانه در چین که در آن باعث می شود محصولات برای بازار و بادویزر brewer Anheuser-Busch InBev SA بسته آن ووهان آبجوسازی در چین است.

جان Moeller, سرمایه گذاری برای رئیس Procter & Gamble شرکت ، گفت: شیوع بیماری می تواند بر مصرف کنندگان فراتر از چین است. “این نیز می تواند بر ضریب اطمینان مصرف کننده در بخش های بزرگی از بازار,” او گفت:.

شیوع مصرف است تلفات در جهانی سفر و صدمه زدن به هتل سهام تحلیلگران در BMO Capital Markets گفت. چین نشان دهنده 6 درصد از اتاق ها برای Hilton Worldwide , Inc. و 8.5% در Marriott International ,Inc. آنها گفت: در یک تحقیق داشته باشید.

مشکل هواپیما ساز Boeing Co. گفت: آن را می بیند coronavirus به عنوان یک پتانسیل کشیدن در هوایی-سفر تقاضا است. “تاثیر coronavirus در کوتاه مدت رشد ترافیک است که به وضوح دیده بان مورد این سال” بوئینگ رئیس امور مالی گرگ اسمیت روز چهارشنبه گفت.

بریتیش ایرویز و اندونزی شیر هوا گفت: آنها توقف همه پروازها به مقصد سرزمین اصلی چین و خطوط هوایی آمریکا گفت: تعلیق پرواز از لس آنجلس به شانگهای و پکن با استناد به یک کاهش قابل توجهی در تقاضا برای سفر است.

Walmart , Inc. از آنها خواسته شده بود توسط دولت به حفظ آن فروشگاه در چین باز کردن یک فرد آشنا با این موضوع روز جمعه گفت. غول خرده فروشی تا به حال 443 فروشگاه ها در کشور به عنوان Jan. 31 سال گذشته با توجه به اوراق پرونده. یک سخنگوی نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر چهارشنبه.

دو نفر در مراکز متعلق به, در بخش, توسط بلومفیلد هیلز, Mich.-بر اساس Taubman, مراکز , Inc. و خصوصی-حقوق صاحبان سهام غول استون گروه گرفته اند اقدامات پیشگیرانه در پاسخ به شیوع کروناویروس.

CityOn بازار در Zhengzhou کار با ساعت کوتاه تر با توجه به اعلام در WeChat. این Wangfujing فروشگاه در CityOn بازار در خین بسته باقی خواهد ماند تا زمانی که ژان. 30 با توجه به جداگانه اعلام WeChat توسط Wangfujing, Taubman و استون شریک محلی است.

MetLife , Inc. است waiving دوره انتظار برای مزایای پزشکی برای مشتریان که در حال حاضر خود را بیمه و نیاز به درمان برای coronavirus ذات الریه. همچنین اعمال محدودیت بر policyholders نیاز به درمان تعیین شده در بیمارستان.

Bernard Arnault, رئیس اجرایی و کنترل سهامدار پاریس-بر اساس LVMH Moët Hennessy, Louis Vuitton, SE, گفت: او خواسته است تا تیم خود را در چین مورد تاثیر شیوع. چینی, خریداران لوکس صنعت مهم ترین مشتریان به نمایندگی از بیش از یک سوم از فروش جهانی با توجه به شرکت مشاوره Bain & Co.

اگر عواقب شیوع احساس از طریق مارس که نمی تواند وحشتناک گفت: آقای Arnault اما “اگر آن را طول می کشد دو سال خواهد بود که داستان دیگری است.”

مرتبط

  • Coronavirus موارد رشد به عنوان خطوط هوایی تعلیق پروازها به مقصد چین
  • یک آمریکایی را به تلاش برای خارج شدن از ووهان با دخترش
  • آمریکایی ها تخلیه از ووهان تصویب اولیه سلامت صفحه نمایش برای Coronavirus
  • آنچه که در مورد جدید چینی Coronavirus
  • هواپیمایی لوفت Coronavirus به قطع به درآمد
  • استرالیا Coronavirus تخلیه طرح: یک جزیره کوچک 1000 مایل دور
  • به عنوان چین قفل کردن شهرها و ساکنان نبرد ویروس ترس و خستگی

نوشتن به میکا Maidenberg در micah.maidenberg@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im