کسب و کار در تلاش برای بازگشایی از Coronavirus Shutdown

همانطور که آمریکا با توجه به بازگشایی آن در اقتصاد بسیاری از کسب و کار در حال گسترش طیف وسیعی از تاکتیک های به تلاش برای محافظت از خود حقوقی واجد شرایط از coronavirus. برای اکثر آنها در حال ساخت آن را به عنوان آنها بروید.

با هیچ استاندارد و یا صریح نقشه راه روش های ایمنی و اجرای متفاوت است به طور گسترده ای به خصوص در مورد نحوه رسیدگی به تایید Covid-19 مورد در محل کار.

پپسی -Cola بسته بندی مایعات جایگزین گیاهان در نیویورک در حال دادن کارگران کارخانه فولاد ماسک و چک کردن درجه حرارت خود را در درب. رقیب کوکا کولا bottler داده است کارکنان دماسنج برای نظارت بر خود و قرمز bandannas به عنوان چهره را پوشش می دهد در محل کار.

“بسیاری از این واکنش در زمان واقعی گفت:” جفری Honickman مدیر اجرایی Honickman شرکت های یک گروه از سواحل شرق bottlers از جمله پپسی-کولا بسته بندی مایعات جایگزین Co. از نیویورک است. “من هرگز فکر نمی کردم ما می تواند انجام هر یک از این چیزها. ما در حال یادگیری به عنوان ما به همراه.”

یک سخنگوی کک bottler Liberty, کوکا کولا, نوشیدنی ها, LLC گفت سیاست های خود را تکامل را به عنوان آن را شناسایی بهترین شیوه و دریافت راهنمایی بیشتر از مقامات بهداشت.

دولت دستورالعمل تا کنون بوده است گسترده بر آنچه کارفرمایان باید ترک بسیاری از شرکت ها برای داوران-دکل داخلی روش های ایمنی برای مبارزه با شیوع کروناویروس. برخی از شیوه های رایج عبارتند از: به طور منظم نمایش های بهداشتی در ورودی و نیاز به کارگران به پوشیدن ماسک و دیگر دنده محافظ در کار, صنعت مدیران و مشاوران می گویند. بسیاری از شرکت ها در حال تغییر برنامه طبقه rerouting کارگران از طریق جدا کردن ورودی و خروجی و سرسام آور تغییرات به حد تعامل است.

یک کارمند متوسط بررسی شده است در یک پپسی-کولا بسته بندی مایعات جایگزین Co. نیویورک مرکز.

عکس: پپسی-کولا شرکت بسته بندی مایعات جایگزین از نیویورک

کارکنان تست ویروس را قبل از آنها به کار می آیند نیز به عنوان یک راه حل بالقوه برای کسب و کار به دنبال بهتر پیگیری شیوع. اما مدیران می گویند هنوز هم وجود دارد بسیاری از موانع به استقرار گسترده از جمله این که آیا به اندازه کافی تست می تواند امن و کارگران به توافق برسند به آنها را.

کسب و کار است که هرگز بسته امکانات خود را به خاطر آنها ضروری هستند و در خط مقدم این ad hoc تلاش—با شيريني مخلوط نتایج و تغییرات مداوم. دیگران مانند بسیاری از عمده ماشین سازان برنامه ریزی برای بازگشایی کارخانه ها در هفته های آینده.

این چهل تکه با رویکرد ایمنی ایجاد تنش با اتحادیه های کارگری و بحث بر سر اینکه آیا برخی از شرکت ها انجام می دهند به اندازه کافی برای محافظت از کارگران است. برخی از کارکنان در هفته های اخیر باید راه می رفت خاموش کار گفت محل کار خود شدند و قرار دادن آنها در معرض خطر است.

“ما مجبور به قرار دادن مردم در فضای مناسب اما ما باید به انجام بیش از دست عفونی” گفت: Ford Motor Co. مدیر عامل جیم هاکت. او گفت که او نمی بینم نگرانی در مورد شیوع ویروس مصاحبه به زودی و شرکت به قرار دادن در محل جهانی ایمنی استاندارد است که باید حداقل تا بهار آینده. “ما به اون بخشی که واقعا حق,” او گفت:.

برخی از شرکت ها در حال بدست گرفتن نشانه خود را از چه کار کرده است که در آن تلاش برای راه اندازی مجدد کسب و کار هستند و جلوتر از سایر نقاط جهان به این دلیل که کشور خرید و فروش شده است با شیوع ویروس دیگر. وجود درجه حرارت بازرسی و کارمند-نمایش درمانی تبدیل به امری عادی در بسیاری از مکانهای کسب و کار. کارگران کارخانه پوشیدن ماسک و دستکش در طول شیفت و شرکت های بسته اتاق استراحت و مناطق برای جلوگیری از کارکنان از تجمع در یک نقطه.

فدرال راهنمایی

فدرال اداره ايمنی و بهداشت شغلی منتشر کرده است هدایت در حمایت از کارگران ارائه توصیه های—صنایع-خاص—در محدود کردن این ویروس را گسترش. مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از محل کار ارائه می دهد دستورالعمل از جمله چه باید بکنید اگر یک کارمند در معرض شده است.

اما OSHA تنش آن هدایت نیست, تنظیم, فقط مشاوره. در عمل مدیران و محل کار-کارشناسان بهداشت می گویند مقدار از چپ به تفسیر باز است. OSHA نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر. Bradley, King, یک CDC بهداشت صنعتی گفت: کارفرمایان باید اولویت بندی نگه داشتن کارکنان از هم جدا برای جلوگیری از گسترش Covid-19. در صورتی که امکان پذیر نیست گفت: کارفرما باید تعیین کند که چه تجهیزات حفاظتی کارگران نیاز و ارائه آن را.

یک CDC تیم به تازگی ساخته شده یک سایت بازدید به یک خوک-کارخانه تولید در Sioux Falls, S. D., توسط, Smithfield, غذاهای, Inc. بررسی کارگر-اقدامات ایمنی گفت: Smithfield مدیر عامل Kenneth سالیوان. که تیم برنامه ریزی شده برای بازدید دیگر Smithfield گیاهان و ارائه راهنمایی, او گفت:. Smithfield خود را بسته Sioux Falls, گوشت, گیاه, یکی از این صنعت بزرگترین و برای مدت نامعلوم پس از دولت فرماندار گفت: این مرکز در ارتباط بود به بیش از 200 مورد جدید کروناویروس.

فدرال اکسپرس Corp. و United Parcel Service Inc. همچنان عامل جهانی خود را تحویل شرکت حتی به عنوان ویروس را گسترش منجر به عفونت و مرگ را در خود کارمند رتبه.

هنگامی که یک UPS کارمند در سن دیگو آزمایش مثبت در ماه مارس این شرکت قرنطینه کارگر و ضد عفونی همه تحت تاثیر فضای کاری قبل از باز کردن این منطقه بازگشت تا یک یو پی اس سخنگوی گفت. با هر Covid-19 مورد یو پی اس به اطلاع همکاران در مجاورت و اطلاع محلی مقامات اتحادیه. یو پی اس فاش نمی کند بیمار کارمند هویت و نه برقراری ارتباط مثبت تشخیص به همه کارگران در سایت, گفت:, و اضافه کرد: “این است که فراتر از محدوده از راهنمایی های ارائه شده توسط مقامات بهداشت عمومی.”

فدرال اکسپرس گفت: آن را حذف از وظیفه خلبانان که تست مثبت هستند یا در معرض تماس با فرد آلوده. آنها خود جدا انتظار بیشتر تست و ارزیابی است. اگر یک کارگر مثبت آزمون در یکی دیگر از امکانات مانند یک بسته-مرتب سازی مرکز مدیران کار با انسان-منابع و پرسنل به اطلاع کارکنان دیگر و یا فروشندگان که ممکن است در معرض و یا کسانی که از نزدیک با آلوده کارگر و اطمینان حاصل شود آنها را توصیه می شود اقدامات احتیاطی.

آمازون فلکس راننده با بسته های خارج از یک مرکز پاسخگویی آمازون در این ماه در بالتیمور.

عکس: تراشه Somodevilla/گتی ایماژ

اگر این مورد است که در یک محل خرده فروشی و فدرال اکسپرس و گفت: این امر نزدیک فروشگاه برای 24 ساعت به یک شخص ثالث شرکت تمیز کردن پاکسازی فضا و بازگشایی آن با کارکنان از یک فروشگاه در نزدیکی.

هفته گذشته رهبران کسب و کار فشرده رئیس جمهور تهمت به افزایش ویروس-تست در دسترس برای کمک به متقاعد کردن افکار عمومی آن را بی خطر است برای بازگشت به کار. آقای ترامپ تشکیل یک نیروی کار از بیش از 200 کسب و کار مدیران و رهبران سیاسی به توصیه بازگشایی اقتصاد است. کاخ سفید گفت: CDC و وزارت امنیت داخلی را صادر هدایت خاص برای زیرساخت های حیاتی کارگران است که می تواند به طور گسترده اما خاص برای کسب و کار در فاز اول اجرایی این دستورالعمل به بازگشایی این کشور است.

آمازون.com , Inc. مدیر عامل شرکت جف بزوس در روز پنج شنبه گفت: در نامه سهامداران این شرکت شروع به ساخت ظرفیت آزمون برای تشخیص همه کارکنان برای Covid-19 از جمله کسانی که با هیچ نشانه ای ندارند.

عصبی کارکنان

که در آن کارگران در آینده روزانه مدیران در حال تلاش برای اطمینان عصبی کارکنان است که این شرکت ها نیست و قرار دادن آنها در معرض خطر با تاکید بر تلاش برای عمیق-پاک کردن فضای کاری را دست عفونی و دنده محافظ به طور گسترده ای در دسترس و محدود کردن بازدید کنندگان است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه چیز دیگری باید شرکت ها انجام می شود برای آماده سازی برای اقتصاد برای بازگشایی? پیوستن به مکالمه زیر.

تایر ساز بریجستون Corp. که به تازگی دوباره راه اندازی پنج ایالات متحده آمریکا کارخانه گفت: آن را به حالت تعلیق در قوانین مربوط به unexcused شرایطی برای تشویق کارگران احساس بیمار باقی می ماند خانه و نصب پارتیشن در برخی از گیاهان برای حفظ 6 پا بین کارکنان.

در جنرال الکتریک لوازم کارخانه پرستاران در دسترس هستند در سایت و “اجتماعی-فاصله سفیران” نظارت بر رفتار و آدرس کارمند مسائل که ممکن است بوجود می آیند از یک سخنگوی شرکت گفت. این شرکت که چینی لوازم خانگی ساز Haier گروه خریداری شده از General Electric Co. در سال 2016 ضبط کردن برخی از کارخانه دستشویی رگبار بنابراین کارگران نمی ایستادگی بیش از حد نزدیک به یکدیگر با توجه به شرکت مواد.

اجتماعی-فاصله اندازه گیری در جنرال الکتریک لوازم خانگی.

عکس:
جنرال الکتریک

فولکس واگن AG نورد کرده است یک لیست از 100 محل کار و تغییرات آن برنامه ریزی برای ساخت اتومبیل به عنوان آن شروع می شود بازگشایی آن در اروپا کارخانه های این هفته و گیاهان در کشورهای دیگر از جمله آمریکا پس از 27 آوریل ، در میان آنها کارگران دیگر نمی خواهد عبور مواد به یکدیگر با دست تنظیم آنها را به جای. کارکنان خواهد شد تا تک فایل برای ورود به دروازه های کارخانه نگه داشتن 6 پا فاصله. تعمیرات اساسی بسیار جامع کارگران گفت: کارکنان باید به زمان بیشتری برای جذب این قوانین جدید.

فورد General Motors Co. و فیات کرایسلر اتومبیل NV گفت: کارگران می بینیم که ایالات متحده خود کارخانه بازگشایی در هفته آینده از جمله به عنوان یک نیاز به پر کردن روزانه پرسشنامه—به احتمال زیاد آنلاین قبل از ورود—در مورد علائم و متوسط چک.

شرکت ها گفت: آنها گام برای کاهش متقابل در جریان کارخانه زندگی است. که در آن ممکن است خروج کارگران را جداگانه خروج از کسانی که پس از رسیدن به شیفت بعدی به جای پر کردن با یکدیگر از طریق گردان. صندلی در آشپزخانه مناطق خواهد بود گسترش با رایج لوازم خانگی مانند مایکروویو گاهی اوقات حذف شده است.

بازگشت به کار

VW است نورد از قوانین جدید برای بازگشت کارگران به کارخانه ها در سطح جهان از جمله در آمریکا در اینجا نگاهی به چگونگی کارخانه طبقه خواهد بود در حال تغییر است.

1. کارگر متوسط طول می کشد و می رود بیش از COVID-19 علائم چک لیست.

2. کارگر قرار می دهد در VW بارانی یا روپوش و کفش کار.

3. به جای ماشین-تجمع کارگر درایو ماشین خود به محل کار و یا در طول حمل و نقل عمومی بودن حتما رعایت اجتماعی-دورى از 6 فوت بین فرد بعدی.

5. در ورودی به کارخانه سالن ضد عفونی کننده اسپری قرار داده شده است و کارگران می توانند بهداشتی کردن دست خود را.

6. کارگران محل ماده (پالت چوبی یا جعبه های کوچک از قطعات) در یک وانت نقطه مشخص شده بر روی زمین و دیگر کارگران آمده و آن را انتخاب کنید. هیچ تماس بین دو نفر از کارکنان.

4. در کارخانه دروازه کارگر در خط حفظ اجتماعی فاصله و درآمد حاصل از طریق گردان هل دادن آن را باز با آغوش به عنوان توصیه شده توسط VW.

7. قبل از خروج از یک ایستگاه کاری برای معافیت و یا رفتن به خانه کارگران ضد عفونی کردن ابزار خود اسکنر دستی (شبیه به کسانی که مورد استفاده در سوپر مارکت ها به اسکن بارکد) و قرص است.

8. کارگران خواسته خواهد شد که به ناهار و استراحت در شیشه کردن تیم اتاق به سمت خط مونتاژ. آنها باید به تلو تلو خوردن این معافیت های اجتماعی را حفظ فاصله در حالی که در اتاق.

9. ضد عفونی کننده اسپری قرار داده خواهد شد در سراسر فروشگاه. برای مثال برجسته بر روی دیوار به سمت درب رفتن به washrooms.

10. پس از رسیدن به خانه کارگران باید شستشو و ضد عفونی کردن دست برداشتن لباس کار و آنها را بشویید.

1. کارگر متوسط طول می کشد و می رود بیش از COVID-19 علائم چک لیست.

2. کارگر قرار می دهد در VW بارانی یا روپوش و کفش کار.

3. به جای ماشین-تجمع کارگر درایو ماشین خود به محل کار و یا در طول حمل و نقل عمومی بودن حتما رعایت اجتماعی-دورى از 6 فوت بین فرد بعدی.

5. در ورودی به کارخانه سالن ضد عفونی کننده اسپری قرار داده شده است و کارگران می توانند بهداشتی کردن دست خود را.

6. کارگران محل ماده (پالت چوبی یا جعبه های کوچک از قطعات) در یک وانت نقطه مشخص شده بر روی زمین و دیگر کارگران آمده و آن را انتخاب کنید. هیچ تماس بین دو نفر از کارکنان.

4. در کارخانه دروازه کارگر در خط حفظ اجتماعی فاصله و درآمد حاصل از طریق گردان هل دادن آن را باز با آغوش به عنوان توصیه شده توسط VW.

7. قبل از خروج از یک ایستگاه کاری برای معافیت و یا رفتن به خانه کارگران ضد عفونی کردن ابزار خود اسکنر دستی (شبیه به کسانی که مورد استفاده در سوپر مارکت ها به اسکن بارکد) و قرص است.

8. کارگران خواسته خواهد شد که به ناهار و استراحت در شیشه کردن تیم اتاق به سمت خط مونتاژ. آنها باید به تلو تلو خوردن این معافیت های اجتماعی را حفظ فاصله در حالی که در اتاق.

9. ضد عفونی کننده اسپری قرار داده خواهد شد در سراسر فروشگاه. برای مثال برجسته بر روی دیوار به سمت درب رفتن به washrooms.

10. پس از رسیدن به خانه کارگران باید شستشو و ضد عفونی کردن دست برداشتن لباس کار و آنها را بشویید.

1. کارگر متوسط طول می کشد و می رود بیش از COVID-19 علائم چک لیست.

2. کارگر قرار می دهد در VW بارانی یا روپوش و کفش کار.

3. به جای ماشین-تجمع کارگر درایو ماشین خود به محل کار و یا در طول حمل و نقل عمومی بودن حتما رعایت اجتماعی-دورى از 6 فوت بین فرد بعدی.

5. در ورودی به کارخانه سالن ضد عفونی کننده اسپری قرار داده شده است و کارگران می توانند بهداشتی کردن دست خود را.

6. کارگران محل ماده (پالت چوبی یا جعبه های کوچک از قطعات) در یک وانت نقطه مشخص شده بر روی زمین و دیگر کارگران آمده و آن را انتخاب کنید. هیچ تماس بین دو نفر از کارکنان.

4. در کارخانه دروازه کارگر در خط حفظ اجتماعی فاصله و درآمد حاصل از طریق گردان هل دادن آن را باز با آغوش به عنوان توصیه شده توسط VW.

7. قبل از خروج از یک ایستگاه کاری برای معافیت و یا رفتن به خانه کارگران ضد عفونی کردن ابزار خود اسکنر دستی (شبیه به کسانی که مورد استفاده در سوپر مارکت ها به اسکن بارکد) و قرص است.

8. کارگران خواسته خواهد شد که به ناهار و استراحت در شیشه کردن تیم اتاق به سمت خط مونتاژ. آنها باید به تلو تلو خوردن این معافیت های اجتماعی را حفظ فاصله در حالی که در اتاق.

9. ضد عفونی کننده اسپری قرار داده خواهد شد در سراسر فروشگاه. برای مثال برجسته بر روی دیوار به سمت درب رفتن به washrooms.

10. پس از رسیدن به خانه کارگران باید شستشو و ضد عفونی کردن دست برداشتن لباس کار و آنها را بشویید.

1. کارگر متوسط طول می کشد و می رود بیش از COVID-19 علائم چک لیست.

2. کارگر قرار می دهد در VW بارانی یا روپوش و کفش کار.

3. به جای ماشین-تجمع کارگر درایو ماشین خود به محل کار و یا در طول حمل و نقل عمومی بودن حتما رعایت اجتماعی-دورى از 6 فوت بین فرد بعدی.

4. در کارخانه دروازه کارگر در خط حفظ اجتماعی فاصله و درآمد حاصل از طریق گردان هل دادن آن را باز با آغوش به عنوان توصیه شده توسط VW.

5. در ورودی به کارخانه سالن ضد عفونی کننده اسپری قرار داده شده است و کارگران می توانند بهداشتی کردن دست خود را.

6. کارگران محل ماده (پالت چوبی یا جعبه های کوچک از قطعات) در یک وانت نقطه مشخص شده بر روی زمین و دیگر کارگران آمده و آن را انتخاب کنید. هیچ تماس بین دو نفر از کارکنان.

7. قبل از خروج از یک ایستگاه کاری برای معافیت و یا رفتن به خانه کارگران ضد عفونی کردن ابزار خود اسکنر دستی (شبیه به کسانی که مورد استفاده در سوپر مارکت ها به اسکن بارکد) و قرص است.

8. کارگران خواسته خواهد شد که به ناهار و استراحت در شیشه کردن تیم اتاق به سمت خط مونتاژ. آنها باید به تلو تلو خوردن این معافیت های اجتماعی را حفظ فاصله در حالی که در اتاق.

9. ضد عفونی کننده اسپری قرار داده خواهد شد در سراسر فروشگاه. برای مثال برجسته بر روی دیوار به سمت درب رفتن به washrooms.

10. پس از رسیدن به خانه کارگران باید شستشو و ضد عفونی کردن دست برداشتن لباس کار و آنها را بشویید.

منبع: شرکت

آلبرتو سروانتس/وال استریت ژورنال

فورد در یک کارخانه ساخت دنده محافظ برای کارکنان پزشکی که تجربه کار با کارگران پوشیدن مچبند که هشدار آنها را اگر آنها می آیند در عرض 6 پا از دیگری فورد سخنگوی گفت.

اقدامات خاص به حفظ 6 پا دستورالعمل نیاز به خودرو سازان و بسیاری از تامین کنندگان قطعات برای rejigger برخی از وظایف و ممکن است امکان پذیر نمی شود گفت: کریستین Dziczek یک نیروی کار متخصص در مرکز تحقیقات خودرو, تحقیقات گروه. برای مثال درها یک موتور به یک وسیله نقلیه به طور معمول نیاز به بیش از یک کارگر ایستاده زیر.

فورد تولید ماسک صورت برای استفاده داخلی و پیگیری صدور گواهینامه برای استفاده های پزشکی.

عکس:
فورد

شرکت های خودرو می گویند که هنوز در حال کار کردن خط مونتاژ تغییرات. جیم Glynn, GM محل کار-رئیس ایمنی گفت: فاصله کارگران خواهد بود یکی از بزرگترین موانع برای از سرگیری کار می کنند. جنرال موتورز می دهد اضافی دنده محافظ برای کسانی که در نزدیکی او گفت:.

برخی از اقدامات مانند طول زمان بین شیفت و با استفاده از کارگران کمتر در برخی از مناطق انتظار می رود که مانع بهره وری مشاوران و مدیران اجرایی می گویند. “اگر لازم باشد ما تولید خواهد شد کمتر به جای هر گونه خطرات” گفت: Andreas Tostmann فولکس واگن را تولید جهانی رئیس. “ما نمی خواهد که کل نیروی کار در اوایل روز بلکه متوالی افزایش ظرفیت.”

ایالات خودرو اتحادیه کارگران در اواسط ماه مارس با موفقیت تحت فشار فورد و جنرال موتورز و فیات کرایسلر به نزدیک ایالات متحده در کارخانه ها به عنوان ویروس گسترش یافته است. از آن پس UAW رهبران آوازی است در مورد محل کار و تغییرات آنها می خواهند مانند تست پروتکل ها و اطمینان است که کسانی که با علائم می تواند خود را قرنطینه در خانه بدون مجازات برای منصرف کردن کارکنان از نشان دادن بیمار است. ماشین شرکت ها و اتحادیه ها به طور مشترک در حال توسعه برنامه های آنها گفته اند.

این UAW به نمایندگی از حدود 150000 نفر از کارگران کارخانه در اتومبیل دیترویت شرکت تایید کرده است حداقل 22 Covid-19 مرگ و میر در میان عضویت در آن مشخص نیست اگر هر قرارداد این ویروس در محل کار, اتحادیه سخنگوی گفت.

پروتکل های متنوع

پروتکل های در مورد چه باید بکنید هنگامی که یک کارگر تست مثبت برای Covid-19 متفاوت است حتی در همان صنعت است.

آزادی کوکا کولا در حداقل چهار مورد را تعطیل کل کارخانه یا انبار هنگامی که یک کارگر وجود دارد تا به حال تایید Covid-19 مورد سخنگوی گفت. مدیران فرستاده تغییر خانه و خارج از شرکت ضد عفونی هر سطح از جمله پرینتر و مایکروویو قبل از شیفت بعدی.

رقیب پپسی bottler مصاحبه بیمار کارگران خواسته است که بخش هایی از مرکز کار آنها به تازگی و با هدف قرار دادن این مناطق برای تمیز کردن عمیق. آن را بررسی امنیتی-دوربین فیلم برای تایید تمیز کردن شرکت خطاب به نقاط گفت: این شرکت آقای Honickman. در برخی موارد, او گفت:, آن را تمیز کل تسهیلات بیش از یک آخر هفته بدون نیاز به ارسال از کارگران خانه.

“در یک دنیای کامل, من دوست دارم به ادامه مطلب مراجعه کنید” ارشاد ” از مقامات بهداشت گفت. “زمانی که هدایت روشن است آن را آسان تر به پیاده سازی است.”

مطابق با یک کامیون در یک کوکا کولا تولید مرکز.

عکس: آزادی کوکا کولا نوشیدنی

در ماه مارس, تنباکو, غول شرکت Altria Group , Inc. گفت: آن بسته شدن آن مارلبورو سیگار کارخانه برای دو هفته بعد دو نفر از کارکنان آزمایش مثبت برای ویروس. هنگامی که آن را بازگشایی کارخانه آن کاهش تعداد کارگران و اجرا اقدامات مانند بسته شدن کافه تریا و دادن کارکنان جعبه ناهار به جای یک Altria سخنگوی گفت.

“این است که درست عمل تعادل و ما واقعا گفت: ایمنی کارکنان با چشم نسبت به تداوم کسب و کار,” بیلی Gifford بود که به نام مدیر عامل شرکت Altria در هفته گذشته گفت: در ماه مارس ، “تمرکز ما بر روی سلامت و رفاه کارکنان بنابراین ما بسیار مشورتی در رویکرد ما” سخنگوی گفت.

رینولدز آمریکا, Inc.’s روش برای تایید Covid-19 مورد به انجام تمیز کردن اضافی از مناطق که در آن کارمند کار می کرد یک سخنگوی سیگار ساز گفت. در یک مورد شرکت تعطیل کوچک تسهیلات در روز های اولیه قبل از تعطیلات عید پاک برای تمیز کردن.

مربوط تصویری

برخی از کارخانه ها و مغازه ها از سر کار به آلمان در زمان اولین گام خود را از coronavirus مستند. وال استریت ژورنال را ویلیام بوستون گزارش از خیابان های برلین که در آن کافه ها و رستوران ها بسته باقی می ماند. عکس: پیتر Juelich/مهر نیوز

دانشگاه آیوا استاد رنی آنتونی صنعتی بهداشت گفت: در حالی که دولت دستورالعمل ارائه برخی جهت شرکت ها باید ریز لحن پاسخ به خاص شرایط محل کار. CDC توصیه می کند مردم پوشیدن پارچه ماسک صورت در اماکن عمومی که در آن دشوار است برای حفظ فاصله ، اما پارچه ماسک فراهم نمی حفاظت کافی زمانی که کارکنان از کار گذشته و او گفت که در آن صنعتی درجه ماسک موثر تر خواهد بود. N95 ماسک ماسک نیز موثر هستند اما در تامین کوتاه مدت هستند به دلیل پزشکی تقاضا, او گفت:.

CDC آقای شاه گفت: پارچه ماسک صورت شد توصیه می شود به طور بالقوه محدود کردن گسترش ویروس به دیگران است. آنها نباید به عنوان یک جایگزین برای دنده محافظ مانند ماسک و یا صنعتی درجه ماسک اگر کارفرما بداند نیاز به آنها گفت.

جو Vitta, رئيس جمهور از Teamsters Local 812 که نشان دهنده کارگران در کوکاکولا و پپسی بسته بندی مایعات جایگزین گیاهان گفت: این اتحادیه را در اولویت بود و حصول اطمینان از کارگران حفاظت کافی در برابر ویروس.

“این یک هدف در حال حرکت” آقای Vitta گفت. “9/11 آن اتفاق افتاده است و ما واکنش نشان دادند. سندی از آن اتفاق افتاد و ما واکنش نشان داد و گفت: با اشاره به superstorm. “این متفاوت است. این تغییرات روز به روز.”

نوشتن به جنیفر Maloney در [email protected] مایک Colias در [email protected] و پل Ziobro در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im