کسب و کار ضربه سخت گیر درایو مشاغل آمریکا در بازیابی

خارج شده در شمال نیوبرانزویک, N. J., این هفته است. کلی فروشگاه کالا باید افزایش اشتغال از فوریه.

عکس: ادواردو munoz/ایسنا

کارفرمایان ضربه سخت با این بیماری همه گیر کوروناویروس و کسب و کار با تمدید تقاضا در حال رانندگی استخدام در مشاغل آمریکا در بازیابی.

کسب و کار از جمله به عنوان ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و رستوران ها—کدام بسته در طول همه گیر مستندات—را به یاد می آورد میلیون ها نفر از گذاشته شدن کارگران است. رشد کار نیز شده است, افزایش, با افزایش تقاضا در یک تعداد انگشت شماری از صنایع از جمله تدارکات و خدمات مالی و خرده فروشی از جمله در فروشگاه مبلمان.

استخدام و شروع به پریدن کرد در ماه مه و ژوئن هنگامی که کارفرمایان اضافه شده 7.5 میلیون شغل به payman—بهترین دو ماه کشش در سوابق بازگشت به سال 1939 با توجه به وزارت کار. این هفته تعداد کل کار آنلاین پست پیشی هفت میلیون دلار برای اولین بار از ماه آوریل با توجه به ZipRecruiter.

هنوز سود در نزدیکی دهانه پهن در ماه جولای و در حال پایین از 11.4 میلیون در ماه فوریه و کار سود خوبی در کوتاه مدت جایگزینی 21 میلیون شغل از دست رفته در ماه های مارس و آوریل هنگامی که این بیماری همه گیر ضربه اول. اخیر بازار کار خوانش—از جمله اولین افزایش هفتگی تعداد مدعیان بیکاری در نزدیک به چهار ماه—همچنین نشان می دهد بهبود حرکت در تهدید ویروس های اخیر افزایش است.

اما دستاوردهای اشتغال در برخی از جیب اقتصاد چیست, جویندگان کار در پیدا کردن فرصت های جدید است که به نوبه خود می تواند در نتیجه بیشتر مردم در جستجوی کار.

“اشتغال است که هنوز هم در حال افزایش در ماه جولای اما در سرعت آهسته تر در ماه های مه و ژوئن گفت:” کنراد DeQuadros اقتصاددان در Brean سرمایه LLC. او گفت که او انتظار دارد که برای دیدن کار سود در صنایع ساخت و تولید, که در آن اجتماعی فاصله آسان تر است و کمتر از یک افزایش در کسب و کار وابسته به مجامع عمومی مانند رستوران ها و فروشگاه ها.

سیاه بیکاری در طول تاریخ شده است بالاتر از سفید بیکاری در ایالات متحده در این فاصله بود باریک قبل از coronavirus بیماری همه گیر. اما با بیکاری هدف قرار دادن رکورد در سراسر هیئت مدیره سیاه و سفید آمریکایی می تواند چپ و حتی بیشتر ، تصویر عکس: کارتر مک کال/وال استریت ژورنال

مراقبت های بهداشتی و تدارکات در حال صنایع با تقاضای بالا برای کارگران جدید با توجه به ZipRecruiter. از تاریخ 1 مه 18 درصد از همه موارد کار شده اند و در زمینه های بهداشتی و 15 درصد بوده است در حمل و نقل و ذخیره سازی یک بخش است که در حال گسترش است که بیشتر مصرف کنندگان خرید کالا آنلاین.

Capstone Logistics LLC که در عمل تقریبا 560 انبارها در سراسر ایالات متحده به اضافه شدن حدود 1500 نفر از کارکنان به کارکنان آن در حدود 15,000 پس از همه گیر آغاز شد.

افسر ارشد عامل ریک Tomcho گفت: کسب و کار خاموش شدن ناگهانی منجر به تغییرات قابل توجهی در تقاضا در بهار با غذای تجاری خدمات انداختن شدت—اما به طور موقت—و مواد غذایی-مرتبط با کار افزایش مییابد.

“ما شده است استخدام مانند دیوانه” آقای Tomcho گفت. “من هیچ چیز را نمی بینم که به من می گوید که این حجم در حال رفتن به فروکش.” او گفت: این شرکت به طور متوسط حجم کار و حجم سراسر همه از آن عملیات انبارداری و صنایع تا حدود 8 درصد از سال گذشته است.

ZipRecruiter کار اقتصاددان جولیا Pollak گفت: به طور کلی استخدام است به احتمال زیاد به سبقت گرفتن اخراج با وجود افزایش coronavirus موارد در چند متحده است. او انتظار دارد که مجموع اشتغال به ادامه رشد در تابستان امسال در یک کندتر از بهار است.

“کسانی که در سود هستند به طور کامل به حساب برای کسب و کار یادآوری کارگران موقت اخراج,” او گفت:, و اضافه کرد که فعالیت نیست و به طور معمول در انعکاس موارد کار به دلیل کارفرمایان ارسال کنید, شغل پر شود گذاشته و کارکنان.

بهداشت و درمان-مراقبت از اشتغال به ویژه مشاغل در پزشک و دندانپزشک دفاتر را تجربه کرده است قوی استخدام در ماه های اخیر, پس از کاهش شدید. استخدام دندانپزشک در دفاتر بیش از دو برابر شده پس از یک نقطه کم در سریعترین رشد هر بخش ردیابی توسط وزارت کار.

Dental365 یک زنجیره با 46 مکان در شهر نیویورک در منطقه گذاشته شدن بیش از 400 نفر از آن 600 نفر پرسنل در ماه مارس زمانی که ادارات تعطیل و برای عروق کرونر از کار اجرایی اسکات Asnis گفت. اما کسب و کار شد و استوارتر از او انتظار می رود در بهار امسال به دلیل بیمارستان ها و فوری-مراقبت مراجعه کننده به مراکز اورژانس بیماران نیاز به مراقبت از دندان. Dental365 بازگشایی تمام دفاتر خود در ماه ژوئن و به یاد می آورد بسیاری از کارکنان خود را, او گفت:.

“من شوکه شده بود چقدر شلوغ ما” دکتر Asnis گفت. “به من گفت: کارکنان ‘آمده است در بازگشت به ببینید که چگونه امن است’ چرا که ما باید مسئولیت برای خدمت به بیماران ما است.”

برخی از کارکنان بودند و تمایلی به بازگشت به او گفت: به این دلیل که آنها دریافت حدود 1,100 یک هفته در مزایای بیکاری—معادل چه آنها که قبلا به دست آورده اما بدون هزینه های مرتبط به مراقبت از کودکان و حمل و نقل. ماه گذشته دکتر Asnis کارکنان گفته که اگر آنها کاهش یافته است به بازگشت او دیگر نمی خواهد بود قادر به صرفه جویی در خود را نقطه. او پس از استخدام حدود 50 کارگران جدید بسیاری از دندانپزشک دفاتر که برای همیشه بسته شده, آوردن کارکنان به prepandemic سطوح.

رستوران ها شده است یکی از سریعترین رشد صنایع در دو ماه گذشته به عنوان کشورهای مجاز در کمترین محدود عملیات را از سر گرفت. مواد غذایی-سرویس اشتغال تقریبا به نصف کاهش یافت در ماه های مارس و آوریل به 6.2 میلیون اما کافه ها و رستوران ها باید پس از جبران حدود نیمی از مشاغل از دست رفته به 9.2 میلیون دلار در ماه ژوئن.

Garry Iuro صاحب بانک رستوران در Pendleton, Ind., گفت: مصاحبه داوطلبان در این هفته برای پر کردن شش و خدمت به موقعیت. آقای Iuro که در حال حاضر کارکنان 13 گفت: او در تلاش است به سطح شیب دار تا به همان سطح نیروی انسانی او قبل از همه گیر.

رستوران در ایندیانا در حال حاضر مجاز به کار در آنجا که 75 درصد ظرفیت با 50 درصد ظرفیت خود در نوار مناطق. آقای Iuro گفت: با اضافه کردن بیشتر کارکنان اجازه خواهد داد که او را به نگه داشتن رستوران باز شش روز در هفته به جای پنج.

با وجود 11.2 درصد بیکاری در دولت کار ارسال از اوایل ماه ژوئن بدون جواب رفت برای چهار هفته است. آقای Iuro نسبت به این افزایش مزایای بیکاری است که به بسیاری از کارگران اضافی 600 $در هفته. “فقط در اواخر هفته گذشته ما آغاز شده به متقاضیان در آینده,” او گفت:.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما فکر می کنم این استخدام روند ادامه خواهد داشت? چرا که نه ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

کنگره در حال حاضر با توجه به اینکه برای گسترش و یا تغییر آن منافع که منقضی در پایان ماه.

برخی از ایالت ها از جمله تگزاس و کالیفرنیا را به اعمال محدودیت های جدید در ناهار خوری در پاسخ به افزایش موارد منجر تازه اخراج.

خدمات تحویل اوراق بهادار و شرکت های سرمایه گذاری و به طور کلی فروشگاه کالا که شامل Walmart , Inc. و Costco Wholesale Corp. در میان صنایع چند که افزایش اشتغال از ماه فوریه با توجه به وزارت کار.

وفاداری سرمایه گذاری بوستون مبتنی بر سرمایه گذاری شرکت تا به حال انتظار می رود به اضافه کردن برخی از 2,000 جدید مشاوران و دیگر مشتری نمایندگان بعد از این سال. اما در ماه آوریل شرکت شتاب این برنامه پس از اخبار در مورد گسترش ویروس تبدیل شده بود بازار فرار و آب گرفتگی وفاداری وب سایت و مراکز تماس با مشتری سوالات.

“آنها می خواهند بیشتر مشاوره و کمک بیشتر گفت:” نیکول Goodnow یک وفاداری سخنگوی. این شرکت پس از پر بیش از 2000 موقعیت های جدید از جمله برخی در منطقه ای مراکز مانند Westlake تگزاس و آلاباما, Ky.

صنایع دیگر—از جمله آرایشگران و شخصی دیگر خدمات خودرو کارخانه و فروشگاه مبلمان—در حال تجربه به خصوص رشد قوی از محدودیت برداشته شد در بسیاری از کشورهای.

فروش مبل, فروشگاه مبلمان, فروشگاه با دو نمایشگاه در مریلند شده اند تقریبا دو سال خود را-پیش از آن سطح از حالت قفل برداشته شد در اواخر ماه مه و حضوری خرید اجازه داده شد به رزومه مدیر کل Jason Brager گفت.

“کسب و کار ما شده است پرواز” آقای Brager گفت. او گفت: این شرکت در سال-به-تاریخ فروش در حال حاضر کمی از سال گذشته با وجود شش هفته shutdown.

آقای Brager گفت که او استخدام کرده است نه اضافی تحویل کارکنان ممکن است پس از تقریبا دو برابر تعداد کارکنان موجود به تحویل و او است که به دنبال برای اضافه کردن بیشتر کارکنان فروش. “مردم باید درآمد قابل تصرف است که آنها هزینه های سفر و غذا خوردن” آقای Brager گفت. “آنها هزینه های زیادی زمان بیشتری را در خانه و جایی که آنها در حال صرف پول خود را.”

مربوط به خواندن

  • آمریکا و کشورهای اروپایی در نظر گرفتن مسیرهای متفاوت
  • خواه بخش تاخیر در طرح امداد
  • که در آن بزرگترین PPP وام بروید ؟
  • Covid-19 به شمار معرض خطر بیشتری برای بیماران مبتلا به بیماری های مزمن—و بد برای آمریکا
  • ایالات متحده Coronavirus مرگ و میر پیشی بگیرد 144,000
  • وال استریت ژورنال کامل Coronavirus پوشش

نوشتن به اریک Morath در [email protected] و کیم Mackrael در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de