کسب و کار ضربه سخت Coronavirus پنجه پشت مشاغل

یک هتل کارگر در نیویورک در ماه ژوئن. استخدام در اوقات فراغت و مهمان نوازی صنایع افزایش 2.1 میلیون در ماه.

عکس: جورج Etheredge/مهر نیوز

واشنگتن—دو صنایع است که رنج می برد بیشتر از دست دادن شغل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و مربوط به خاموش شدن ناگهانی—مهمان نوازی و خرده فروشی دیدم قوی ترین دستاوردهای دو ماه گذشته به عنوان اقتصادی ایالات متحده موتور دوباره راه اندازی شود.

هنوز هم کسانی صنایع و کارفرمایان به طور گسترده تر—به دور از جایگزین تمام مشاغل از دست رفته از فوریه. و میله, رستوران ها, هتل ها و فروشگاه ها به ویژه آسیب پذیر به تمدید اخراج به خاطر اخیر سنبله در coronavirus موارد در کشورهای مختلف باعث شده است فرمانداران به توقف و یا عقب بازگشایی برنامه.

استخدام در اوقات فراغت و مهمان نوازی افزایش 2.1 میلیون در ماه ژوئن در وزارت کار گفت: پنج شنبه, حسابداری برای حدود 40% از کل افزایش در اشتغال در ماه گذشته. رستوران ها و کافه ها بودند راننده به دست آوردن حدود 1.5 میلیون شغل برای دومین ماه متوالی. با وجود افزایش تعداد اشتغال در خدمات غذایی و میله به پایین است که توسط 3.1 میلیون دلار از فوریه.

خرده فروشان اضافه شده 740,000 شغل در ماه گذشته پس از استخدام خالص 372,000 است. نشان می دهد که بازگشایی خیابان های اصلی و پر رفت و آمد است جبران کاهش شغل های اعلام شده توسط برخی از ملی زنجیر. Macy’s , Inc. گفت: در ماه ژوئن بود که آن را برش مورد 3,900 مشاغل شرکت های بزرگ و یا در حدود 3 درصد از نیروی کار خود را. این کار به دنبال کاهش حدود 2000 اخراج شرکت در ماه فوریه است. Nordstrom , Inc. است برش حدود 6,000 کارگران و یا نزدیک به 9 درصد از نیروی کار خود را. این کاهش شامل شرکت ها و مشاغل کارگران در 16 بخش فروشگاه که در آن بسته است به طور دائم.

ترکیب افزایش دو ماه گذشته است که کمتر از نیمی از 2.4 میلیون شغل در بخش خرده فروشی از دست رفته در ماه های مارس و آوریل است.

کلی اشتغال افزایش 4.8 میلیون در ماه ژوئن در سوابق بازگشت به سال 1939 بود در انعکاس قابل توجهی افزایش می دهد و در عمده ترین صنعت دسته بندی ها از جمله مراقبت های بهداشتی تولید و خدمات شخصی مانند سلمان و مغازه های ناخن سالن

مجموع اشتغال در ماه ژوئن به پایین بود 14.7 میلیون یا 9.6% از فوریه قبل از همه گیر سطح.

کارفرمایان اضافه خواهد شد شغل در ماه ژوئیه اما در سرعت آهسته تر گفت: Roiana رید یک اقتصاددان در Berenberg بازار سرمایه.

به گزارش ماه ژوئن نشان دهنده نیمه اول ماه “زمانی که دولت reopenings در حال پیشرفت بود کاملا یکنواخت در سراسر کشور” در حالی که از دست رفته اخیر تعطیلی او نوشت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان. “ما انتظار داریم کوچکتر اما هنوز هم قوی افزایش اشتغال بخش غیرکشاورزی در ماه جولای به کشورهای دیگر است که باید مسطح منحنی همچنان به پیشرفت به مرحله جدید خود را reopenings”

کاهش نرخ بیکاری در سراسر نژادی و جنسیتی گروه در ماه ژوئن هر چند کاهش متغیر بود. نرخ بیکاری برای کارگران کاهش یافت و 2.3 درصد به 10.1 درصد در ماه ژوئن. نرخ بیکاری برای کارگران کاهش 1.4 درصد به 15.4%. این میزان برای کارگران اسپانیایی کاهش یافت و به زیر که از کارگران سیاه پوست, کاهش 3.1 درصد به 14.5%

نرخ بیکاری برای مردان کاهش یافته است به 10.6% از 12.2 درصد در ماه مه. این نرخ برای زنان 11.7 درصد در ماه ژوئن در مقابل 14.5% ماه قبل. هنوز افزایش نرخ برای زنان است که مطابق با برگزاری مشاغل بیشتر در سخت ضربه رستوران و بخش خرده فروشی.

وزارت کار گفت: به طور کلی نرخ بیکاری 11.1 ٪ است که هنوز هم یک undercount چرا که برخی از کارگران misclassified به عنوان شاغل اما غایب از کار زمانی که آنها باید شمارش شده است به عنوان بیکار موقت اخراج.

تا به حال خطایی که رخ داده است از ماه مارس اتفاق افتاده است که در ماه ژوئن نرخ بیکاری شده اند که حدود 1 درصد بالاتر گزارش شده است.

“درجه misclassification بطور قابل توجهی کاهش یافته و در ماه ژوئن” اداره آمار نیروی کار کمیسر ویلیام ساحل گفت. وی افزود: دولت در ادامه به بررسی خطا و مراحل رسیدگی به این موضوع است.

پنج شنبه گزارش داد: سهم کارگران بیکار موقت اخراج معنی آنها انتظار می رود به بازگشت به همان شغل در شش ماه باقی مانده از لحاظ تاریخی در 60% در ماه ژوئن بود اما از یک مارس اوج 78%.

که نشان می دهد که برخی از اخراج به نظر می رسد که به طور موقت در اوایل بهار تبدیل به دائم جداسازی. اما آن را نیز نشان می دهد که تعداد زیادی از آمریکایی ها ورود یا ورود به بازار کار در حال افزایش است دوباره.

مربوط تصویری

سیاه بیکاری در طول تاریخ شده است بالاتر از سفید بیکاری در ایالات متحده در این فاصله بود باریک قبل از coronavirus بیماری همه گیر. اما با بیکاری هدف قرار دادن رکورد در سراسر هیئت مدیره سیاه و سفید آمریکایی می تواند چپ و حتی بیشتر ، تصویر عکس: کارتر مک کال/وال استریت ژورنال

نوشتن به اریک Morath در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im