این دسته از عوامل بیماری زا آشفته بود. آنها تا به حال کار بسیار سخت برای تبدیل شدن به معروف در میان نوع بشر و در حال حاضر وجود دارد یک interloper نام Covid-19 که تا به حال ظهور از هیچ جا (و از چین در واقع) و برداشت عناوین ادعا او سریع ترین و کشنده ترین اشکال در تاریخ است. “شما می توانید اعتماد یک ویروس به چنین ادعاهای” wheezed مايکوباکتريوم توبرکلوزيس که بدنام به عنوان پیشرو در جهان عفونی قاتل باعث بیش از 1.5 میلیون مرگ و میر در هر سال است. “اما شما می دانید که او مرده و بدون یک میزبان.”

“درست است. اما میزبان مرده است اگر او نمی مراقبت. ما فقط در تلاش برای هشدار دادن به بشر است که آنها باید به سازمان دیده بان را برای خود و برای یکی دیگر گفت:” ابولا آمدن به پسر عموی خود را Covid 19 دفاع و قرار دادن یک چرخش خوب در شایع رفتار است. Covid بزرگتر خواهر و برادر ابتال به بیماری مرس و سارس راننده سرشونو تکون دادن. با وجود سودمند پیام چند سال پیش مردم باقی مانده بود خوش مشرب و تا حد زیادی نادیده گرفته آنها را. در حال حاضر خود را جوان whippersnapper برادر Covid سریع تر و کشنده تر از آنها بود و wreaking ویران در سراسر جهان است.

برخی از عوامل بیماری زا بودند اما نگران تبلیغات بد. “من به سادگی نمی فهمم چه شادی خانواده دریافت ترساندن مردم به مرگ” گفت: لاکتوباسیلوس اسیدوفیلوس یک پروبیوتیک که در زمان افتخار بزرگ در خوب بودن باکتری ها و در واقع حفاظت از میزبان در برابر تهاجمات بالقوه دیگر عوامل بیماری زا. در واقع او بیش از همه قفسه های سوپر مارکت به تازگی برای توانایی های خود را به تبدیل قند به اسید لاکتیک و بسیار دوست داشتنی شده توسط بشر ساخت پسرعموهای خود را مانند E. Coli و استرپی که تا به حال خطرناک شهرت بسیار حسود است.

“در واقع” smirked ، Melanosporum یک قارچ که تا به حال صعود انسان در زنجیره غذایی به عنوان یک باارزش قارچ دنبلان سیاه و سفید و حتی نگاه کردن در پست ها. Tuber در نظر گرفته شد یکی از پرهزينه ترين آشپزخانه مورد در جهان حتی اگر پسر عموی خود را Amanita تا به حال قارچ در سراسر این سیاره و تا به حال به دست آورد رپ بد به عنوان سم مواد غذایی است. مانند ویروس ها و باکتری ها بیش از حد خوب بود پاتوژن ها و عوامل بیماری زا در میان آنها اما تعداد کمی از انسان ها به رسمیت شناخته شده است. آنها فکر می کردند همه پاتوژن ها بد هستند با تشکر rogue میکروارگانیسم ها مانند Covid-19.

فقط پس از آن Covid-19 آمد preening و prancing و دسته بدارد. آنها را تماشا antics خود را و به یاد زمان Covid را forbears که باعث آبله های کوچک فلج اطفال سرخک و اوریون تا به حال شورش را اجرا کنید. آنها تا به حال شده است در نهایت حاکم بود ، پس از آن ویروس اچ آی وی. حتی مايکوباکتريوم بود که مقاومت در برابر انواع آنتی بیوتیک, بود, بودن رام. در واقع وجود نداشت و بیشتر درنده از نژاد بشر است. این بیش از حد بگذرد.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو