آن را آماده و برازنده FM که سوار به مجلس داد و هیجان انگیز انتظارات نشان از یک سال آینده پیچیده شده در یک پوشه را با این کشور نشان. پس شد چند پر از “پرنده طلایی” خورده در داخل و بیشتر به آمده در سال های آینده را به خوبی!

ماراتن non-stop سخنرانی بود immaculately تحویل داده و یکی می تواند درک گلو خستگی که در مجموعه پس از چنین غضبناک سخنرانی. آنها نیاز به زمان برای رفتن فقط به عنوان گرفتگی در عضلات پس از ورزش شدید.

واهی کنار بودجه در حال حاضر به بعد باید تبدیل به بیشتر و بیشتر خواستار است. اقتصاد جهانی کند و پس از آن ماست. کوه که چند ساله بار ایجاد اشتغال و مالیات و نقش برجسته (هر کس) به تحریک زیرساخت تقویت بخش تولید و حفظ مداوم مجلل تولید ناخالص داخلی.

این بودجه نشان می دهد که وجود دارد که شب طولانی جلسات بین دولت و گروه خود را از مشاوران اقتصادی با هدف آزمایش در یک متعادل و سودآور خصوصی.

با وجود نمونه های بتن از این.

برجسته یکی قطعا 30 درصد خصوصی سازی LIC. دو عامل اساسی برای تماشا هستند که آیا آن را باید به بزرگتر حفاظت در کاهش حق بیمه و شرکت های خصوصی در نظر گرفته شده است پویا تر خواهد شد و آنها به طور کلی گسترش بیشتر سیاست ها و در نتیجه ایجاد مشاغل بیشتر.

در واقع LIC است خود را مانند یک جسم مالیه که آن را نگه می دارد, در میان دیگران, 19 ٪ سهام در ITC که در آن تناقض سیگار است که کاهش زندگی-دهانه و کوتاه بازپرداخت بار به مرحوم مشتریان هنوز هم می یابد سرمایه گذاری سودآور! با چنین جسم دیگر جایگزین است برای قرار دادن یک نام تجاری جهان مدیر عامل شرکت با قبول استقلال به اجرای این فیل با امروز ابزار بازاریابی (ضمیمه اجتماعی مشوق ها در کنترل جمعیت) فراموش کردن نیست هدف اصلی از گسترش بیمه به طوری که هیچ بیوه یا یتیم می میرد غیر مسلح مالی. 2% کاهش در ارزش سهام و اوراق قرضه انجام آن انگیزه نخست است و در نهایت اجتماعی و به دست آوردن مالی در میلیاردها. اندازه ب. ظ گفت: این بودجه با یک چشم انداز!

دعوت خصوصی برگزاری پرسش از آن شخصی (مشروع) منافع اجتناب ناپذیر تلاش برای نفوذ به عمده تصمیم گیری. آن را در این راه. اگر خیلی پول بود با یک مهمانی خصوصی آن را در واقع وام پول به بازار حتی خرید اوراق قرضه دولتی. به لحاظ سیاسی قوی ذاتا بهره هوشی بالا نیاز فوری به گوش دادن به نخبگان حرفه ای حتی به دنبال دستورالعمل. این یکی از جنبه های دولت باید با توجه به. LIC هر چند نقدی غنی و در حال اجرا در سود است, تعریف و هدف یک نهاد اجتماعی است. دریافت سطح جهان مدیر عامل و این موضوع ممکن است برای انجام بهتر!

دوم نگاه اجمالی است از بخش امکان سنجی خصوصی سازی در راه آهن. برای لحظه ای خصوصی دو قطار در یک لکنو و دهلی نو دیگر بین Amdabad و بمبئی است ناچیز عنوان مثال در سفر راه آهن. اما Rajdhani را Shatabdis شد نمونه مشابه توسط راه آهن هند را سریع تر و راحت تر و نزدیک به دولت از هنر قطار. هر دو این بخش ها باید 100%+ ظرفیت. اجازه گرفتن به همان گراف! پول و دستاوردهای کوتاه مدت وجود دارد اما یک سیستم یک بار از خط خارج باید در دهه های آینده بر روی آهنگ. راه آهن وزیر علاوه بر مقام اداری اختصاص داده شده به او را گرفتن مشاوره از یک حرفه ای تعیین مدیر عامل. فراموش نکنید که تنها کسی که ساخته شده Delhi Metro! این دولت است که پویا و ذاتا تیز اما در این تغییر فاز باید یک شنونده بهتر. به عنوان ظ گفت:”….من انتقادات من بهترین مشاوران”

سومین آزمایش است که برای کاهش مالیات در 10-15 لاک براکت. همراه با آن همه پول مال شما است و شما نمی توانید به نفع بخش 80 نفع MFs تخفیف در اجاره کمک هزینه PPF, LIC ، این ابزار بسیار است که ایجاد شده است برای ایجاد انگیزه در قشر متوسط و پایین به صرفه جویی در! اضافه کردن چند هزار نفر در دست هر ماه را تبخیر خواهد شد. دولت بودن “پدر و مادر” باید در ادامه به آموزش نحوه ادامه با صرفه جویی در “پول توجیبی”. این ممکن است کمک در خرید کتاب زمانی که پسر می رسد ، آنچه که مفهوم پشت این mal-کارگردانی بند? بیشتر پول در گردش افزایش هزینه و افزایش خارج از این افسردگی! یک متخصص مغز و اعصاب که در برابر زندگی از نزدیک این پول باید به انجمن مشروب فروشگاه یا به صورت اشکال مختلف از توتون و تنباکو! دو سال بعد او باید دوباره با مقاوم به درمان آسم با ذخایر مالی به عنوان یک بازگشت به بالا. کسانی که بالای 15 بوردو باید پرداخت 30% و مرفه باید گزینه ای را برای نجات!

بر خلاف بسیار مورد ستایش قرار داد و متفکر قدردانی “Ayushman”s اجتماعی بزرگ اصلاحات. جلوگیری از فقیر از صرفه جویی در, برای تلفن های موبایل متناقض!

هیچ حسابرسی برای شرکت های با گردش مالی تا 5cr می تواند باز کردن دروازه برای سازمان ملل متحد اختصاص ثروت در حالی که یک فرد با درآمد 30 بوردو باید برای رفتن از طریق تمام درآمد حاصل از یک CA حسابرسی.

اضافه کردن به که خنده دار بیانیه ای که در مورد یک بانک می رود, RS 5 لاک باید بازپرداخت شود به جای قبلی 1 lac a (5 زمان افزایش) از کجا باید یک انسان معمولی سرمایه گذاری یک مقدار فراتر از 5 بوردو! ما انجام دور با بانک های خصوصی جدید و یا شروع آنهایی که وعده 100 ٪ به طور پیش فرض!

مطمئنا فقط چند نکته مطرح شده است. من معتقدم که مجلس باید بنشینم و بحث به عنوان همیشه. هیچ توهینی. من مطمئن هستم که وجود دارد باید پاسخ مناسب در حکومت بسیاری از آن من ممکن است آگاه است.

“Dekhna unka kanakhiyon مجموعه idhar dekha kiya,
ژامبون nigahen kam اثر ka kam اثر dekha کیه”

(من تو را دیدم نگاه از گوشه چشم به سمت من
حتی که من متوجه شدم یک مقدار ضعیف اثر از من به دنبال بازگشت)

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو