خودرو یک صنعت مهم به ارائه کمک زیادی به سریعتر دستاورد دولت آرمان از نظر ساخت هند USD5 تریلیون اقتصاد است. بودن زیادی کمک کننده این صنعت است که در حال حاضر به اشتراک گذاری بیش از 7 درصد از هند تولید ناخالص داخلی دولت باید اهرم قابلیت های ساخته شده توسط این صنعت است که می تواند کمک قابل توجهی به افزایش اشتغال و صادرات منجر به رشد و بهبود نرخ رشد تولید ناخالص داخلی به سطح فراتر از 7-8%.

صنعت خودرو هند دیده می شود این بدترین عملکرد همیشه در H1FY2019-20 با فروش CV پایین آمدن 39 درصد و همچنین در بخش های دیگر به عنوان مثال ماشین سواری و دو و سه چرخ دیده اند کاهش قابل توجهی در این دوره با توجه به عوامل مختلف از جمله تغییر سیاست مانند محور هنجارهای افزایش چشمگیر پرداخت بیمه و مالی بحران نقدینگی در مالی غیر بانکی بخش.

داشتن گفت که من باور دارم که دولت زیرساخت های بلند پروازانه ساختمان هدف به مقدار Rs.102 لاخ کرور روپیه رونمایی کرد به تازگی در دسامبر 2019 را تبدیل به موتور رشد در طول دوره بین FY2020-25 نه تنها برای این کشور بلکه برای بخش های مختلف از جمله خودرو و فرعی بخش های بیشتر به طور خاص خودرو تجاری در بخش صنعت است. پیشنهاد ملی زیرساخت های خط لوله (NIP) 2025 را پوشش می دهد و کل بسیاری از بخش ها مانند قدرت و جاده ها و پل های شهری & روستایی زیرساخت های راه آهن و آبیاری و فرودگاه ها و بنادر و دیگران از جمله انرژی و کشاورزی و فرآوری مواد غذایی و غیره. این را بزرگ انگیزه ای برای فعالیت های اقتصادی در کشور است که به نوبه خود خواهد احیای تقاضا در خودرو و فرعی بخش است. مهم ترین جنبه خواهد بود به پیاده سازی این مادون پروژه با همان قدرت به عنوان شده است در مورد زمانی که این اهداف تنظیم شده است. همچنین دولت باید تسریع در اعلام نقلیه Scrappage سیاست که می تواند به عنوان یک عمده احیای وسیله نقلیه تجاری بخش. آسان در دسترس بودن تامین مالی از طریق بانک ها و NBFCs برای پایان دادن به مشتریان خواهد شد یک راه طولانی برای احیای تقاضا در بخش خودرو.

صادرات می تواند نقش مهمی در افزایش تقاضا در بخش خودرو و در نتیجه تمرکز تلاش ها باید به هندوستان زیادی تولید توپی برای صادرات به بازارهای جهانی است. دولت باید در نظر برقراری صادرات تشویقی طرح به صورت افزایشی صادرات شبیه به این طرح است که وجود دارد در سال 2013-14.

من مطمئن هستم که اقدامات فوق/تلاش خواهد شد مراقبت از نگرانی در طرف تقاضا در بخش خودرو و در-تبدیل تایر بخش.

به منظور حفاظت از سرمایه های بزرگ سرمایه گذاری بیش از Rs.40,000 کرور توسط صنعت لاستیک در سال های اخیر چند از اقدامات دولت می تواند در نظر بگیرید به طور خاص برای نصب و راه اندازی بخش به بخش آن را رقابتی تر برای صادرات عبارتند از:

  1. مالیات ضد دامپینگ در واردات TBR لاستیک از تایلند.
  2. حذف ضد دامپینگ وظایف مختلف مواد خام واردات موثر بر هزینه تولید برای لاستیک بخش.
  3. حذف از وظیفه واردات لاستیک طبیعی به عنوان در دسترس بودن لاستیک طبیعی از منابع داخلی محدود است به حدود 50% از کل نیاز.
  4. سهولت صادرات تعهدات در برابر لاستیک طبیعی و قبل از وارد کردن بیماری در لاستیک طبیعی باید برداشته شود.
  5. تمرکز سیاست حمل و نقل از جمله حمل و نقل یارانه برای ورودی و خروجی کالا جنبش از شمال شرق متحده که همچنین کمک به توسعه از لاستیک طبیعی تولید خواهد شد که منجر به ایجاد اشتغال ،
  6. سود بهره برابری طرح (IES) @3% p.یک. برای قبل و بعد از حمل و نقل روپیه اعتبار صادرات باید توسعه یافته و به تولید کننده و صادر کننده لاستیک.
  7. مزایای مالیاتی برای هزینه های متحمل شده در تحقیق و توسعه محصولات جدید برای خاص بازارهای صادراتی باید معرفی شده است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im