حباب و خرس عروسکی: ناهار خوری در یک بیماری همه گیر

پاریس

ناهار خوری در یک جدول که در آن هر فرد محصور شده است توسط یک پلاستیک سپر ممکن است نگاه و صدا مربوط به اینده, اما این می تواند یک راه برای برخی از رستوران ها به بازگشایی شده است. آن را نیز ممکن است کمک کند اگر خود را همراه سفارشات escargots سنگین در سیر.

نمونه اولیه پلاستیک سپر شناخته شده به عنوان “پیچیده’eat” و آنها شبیه بزرگ روشن lampshades معلق از سقف. آنها در حال نمایش به طور موقت در H. A. N. D., یک رستوران پاریسی به دنبال یک راه برای بازگشایی آن اتاق ناهار خوری به عنوان coronavirus محدودیت آرام هستند.

به عنوان رستوران در سراسر جهان به دنبال رزومه فرد ناهار خوری در میان همه گیر آنها می خواهند به موقف اجتماعی, فاصله, قوانین, در حالی که همچنین تلاش برای خدمت به مشتریان به عنوان بسیاری به عنوان سلامت و اقدامات ایمنی را اجازه می دهد.

برخی از آنها با قرار دادن مانکن در هر جدول برای قرار دادن برخی از فضای بین مشتریان واقعی مانند در Augustas و Vilma یک رستوران در پایتخت لیتوانی ویلنیوس. برخی از آن faux شام در حال لباس پوشیدن معمولی در حالی که دیگران با نگاه به عنوان اگر آنها در یک توپ. لباس نمایش گذاشتن کار محلی طراحان مد.

“ما می خواهیم برای پر کردن فضا با چیزهای سرگرم کننده” گفت: صاحب Patrikas Ribas.

ویلنیوس شهردار Remigijus Simasius به نام ابتکار از “مطابقت کامل از روح و روان جمعی و خلاقیت کار در کنار هم.”

در Hofheim, آلمان, گوشت گاو n آبجو با استفاده از بزرگ خرس عروسکی نشسته در برخی از جداول برای نگه داشتن شام فاصله مناسب از هم جدا. آنها نیز اطمینان حاصل شود دنج کمتر-استریل جو است.

در آمستردام Mediamatic رستوران صاحبان بنا کوچک, خانه های شیشه ای است که اطراف هر میز خدمت توسط پیشخدمت در سپر محافظ.

در حالی که بسیاری از رستوران ها ارائه شده را خارج و تحویل در طول بحران بهداشتی برای حفظ تولید حداقل برخی از درآمد چنین شیوه های کمتر رایج هستند در فرانسه اگر چه میچلین ستاره دار سرآشپزها مانند Alain Ducasse شروع کرده اند را از خدمات.

صاحبان به دنبال راه حل هایی که به محور عقب مشتریان در حالی که همچنین کاهش اضطراب خود را در مورد ابتلا به ویروس.

متیو Manzoni, مدیر H. A. N. D, گفت که او فکر می کند که پلاستیک سپر هستند “خیلی بیشتر شاعرانه” راه حل برای رستوران که ترس های اجتماعی که فاصله قطع می تواند ظرفیت خود را به نصف و یا بیشتر.

“وجود دارد یک بیت از یک وحشت” آقای Manzoni گفت.

سازندگان از پیچیده’eat می گویند که آنها دریافت کرده اند بیش از 200 preorders در سراسر جهان از جمله از فرانسه و ایالات متحده و ژاپن است.

طراح کریستف Gernigon گفت: او فکر کردم پس از بازدید از یک فروشگاه در بانکوک “با سه فرد گنبد با صندلی که در آن مردم را به نشستن و گوش دادن به موسیقی است.”

او ادغام این ایده با چهره های بزرگ سپر که نشو و نما پس از همه گیر آغاز شد اگر چه هیچ سیستم تصفیه به نگه داشتن هر گونه ویروس ها از گسترش.

بودن فرانسه وجود دارد یک نسخه برای صمیمی تر ناهارخوری البته: یک گنبد که پیله اشغال آن در انزوا از بقیه اتاق.

در میان دیگر نونما رستوران ها در سراسر اروپا:

  • در ال Salamanca, یک بارسلونا ساحلی رستوران شناخته شده برای paella منوها رفته و مشتریان با استفاده از تلفن های هوشمند خود برای اسکن یک کد QR به مشورت آنچه که در پیشنهاد.
  • یونانی رستوران ها با استفاده از نمک و فلفل بسته داخل شیکر و منوها یا دور انداخته و پس از هر وعده غذایی و یا روکش هستند و پاک کردن به طور منظم. بسیاری از پیشخدمت صورت سپر. برخی از tavernas کارکنان در تطبیق ماسک صورت.
  • در شهر نیژنی نووگورود یک رستوران در بانک ها از رودخانه ولگا و اکا رودخانه ها راه اندازی 20 پلاستیک کلبه برای زوج است. آن است که در انتظار تایید از مقامات برای باز کردن اگر آن را مطابق با استانداردهای ایمنی.
  • رستوران های ایتالیایی با استفاده از تماس با ردیابی. Diners قرار است برای رزرو میز جلوتر از زمان و صاحبان نگه داشتن اطلاعات تماس خود را: اگر کسی پس از آن گزارش آزمایش مثبت این رستوران می تواند به سرعت شناسایی و تماس با کسانی که خوردند وجود دارد در همان زمان.

برخی از قهوه میله در مرکز رم نیز در حال اتصال شیک قوسی پارتیشن های شیشه ای به تقسیم tabletops پایین وسط.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس. توماس Adamson گزارش از لیدز, انگلستان. نویسندگان AP نیکول Winfield در رم, Derek Gatopoulos در آتن فرانک Jordans در برلین و Aritz Parra در مادرید کمک کرده است.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>