‘Brushers” در تمرکز به عنوان مقامات آزمون بسته های مشکوک دانه

دانه بسته های فرستاده شده به آمریکا از چین آورده اند و تمرکز به صورت آنلاین عمل به نام مسواک زدن.

عکس: ویرجینیا Dept. کشاورزی و خدمات مصرفی

یک e-commerce تکنیک شناخته شده به عنوان مسواک زدن در حال آمدن است به تمرکز این هفته به عنوان مقامات فدرال و نگاه به اینکه تمرین پشت یک پدیده دانه ظاهر می شود در صندوق های پستی در سراسر کشور است.

وزارت کشاورزی ایالات متحده در روز سه شنبه گفته است که با جمع آوری بسته ها و تست آنها را برای هر چیزی از نگرانی.

مسواک زدن شامل استفاده از معاملات جعلی به منظور افزایش شهرت از تجار آنلاین. از آن شروع به جلب توجه در ایالات متحده در حدود پنج سال پیش.

وال استریت ژورنال در مقاله ای در آن زمان گزارش داد که مسواک زدن در چین کمک کرد تا فروشندگان مصنوعی افزایش فروش و افزایش جایگاه خود را در بازارهای آنلاین است که به طور معمول به برجسته تر به بالا-حجم فروشندگان با مشتری خوب بررسی.

وزارت کشاورزی ایالات متحده در بحث بذر بسته های این هفته می گوید که هیچ مدرکی بسته هستند چیزی غیر از مسواک زدن اومدی هر چند آن را نمی تواند مشخص شود که آیا این نوع عمل یا.

دولت بخش کشاورزی می گویند دانه هنوز هم می تواند به طور بالقوه خطرناک است, به طوری که آنها در حال بدست گرفتن این موضوع به طور جدی و کار برای اطمینان از هیچ چیز مضر طول می کشد ریشه در کشورهای خود را از جمله آموزش ساکنان در گزارش و امن از دانه.

دولت و مقامات فدرال در ایالات متحده آمریکا به خواست مردم به گیاه دانه آنها را دریافت و گفت: آنها می تواند تهاجمی گونه های گیاهی است که ممکن است تهدید های بومی گیاهان و محصولات و یا به طور بالقوه معرفی بیماری ها و یا آسیب دام است.

بریتانیا و کانادا سازمان های دولتی نیز بررسی گزارش افرادی که در کشور خود در حال دریافت رمز و راز بسته از دانه.

در یک نمونه مسواک زدن طرح فروشندگان پرداخت هزینه به اپراتور شناخته شده به عنوان brushers. این brushers سفارش محصولات و فروشندگان کشتی بسته گاهی اوقات به افراد درگیر در این طرح که در حال خالی و یا پر شده با خرده ریز برای ایجاد توهم یک معامله واقعی. برخی از brushers پست بررسی درخشان.

به عنوان یک شکل از تبلیغات کاذب از جمله طرح های ممنوع در ایالات متحده و چین است.

چرا brushers کشتی بسته به غریبه ها در خارج از کشور ؟ ران Schlecht جونیور یک شریک مدیریت در BTB امنیت سایبر شرکت مشاوره در فیلادلفیا گفت: حسابرسان در سیستم عامل های تجارت الکترونیک ممکن است در بررسی هر بخشی از یک معامله به مطمئن شوید که آن را به نظر می رسد مشروع است. ارسال یک دسته از موارد فقط به چند آدرس نمی خواهد نگاه کنید.

“مردم به طول آن به طوری که آن را به نظر می رسد از یک سمت به سمت دیگر مانند یک واقعی معامله” آقای Schlecht گفت.

یک مطالعه 2015 توسط Haitao زو از کالج ویلیام و مری و دیگران با تمرکز بیشتر توجه بر روی یک مشکل و سپس اعتقاد به محدود عمدتا به بازارهای آنلاین.

دکتر زو به دست آورده است که (Ph. D.) در رشته علوم کامپیوتر در سال 2015 کشف یک بازار زیرزمینی در آنچه که او به نام فروشنده-شهرت تشدید. برخی از بینش او آمد از کارآموزی او تا به حال در چین Alibaba Group, جایی که او با تمرکز بر حفاظت از تقلب.

او 2015 مطالعه نشان داد که فروشندگان با استفاده از مسواک زدن و خدمات می تواند خود را افزایش آنلاین شهرت حداقل 10 بار سریع تر از مشروع فروشندگان. حدود 2.2 درصد از فروشندگان با استفاده از این تکنیک ها بودند شناسایی و جریمه, با توجه به مطالعه است.

وال استریت ژورنال در مقاله ای در سال 2015 یافت می شود که مسواک زدن بود رایج میان فروشندگان آنلاین در چین با وجود تلاش های مقامات به تمبر از عمل. برخی از brushers ذکر شده خدمات خود را در Alibaba است به سایت. دیگران ارائه شده در کلاس در مورد چگونگی تقلید واقعی خریداران و دوری کردن از حسابرسان.

بدون جعلی معاملات یک فروشنده کلیپ های مو و جواهر صحنه و لباس گفت: وال استریت ژورنال “محصول خود را به پایان خواهد رسید تا در بازگشت به نتایج جستجو و مردم هرگز قادر به پیدا کردن آن است.” Alibaba است گفت: در آن زمان نمی پوشی جعلی معاملات و پاک آنها را از گزارش کالا حجم.

مربوط به پوشش

  • رمز و راز دانه شهریور از چین به آزمایش می شود توسط مقامات ایالات متحده
  • کانادا و انگلستان هشدار ساکنان دریافت رمز و راز دانه

نوشتن به James R. Hagerty در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de