برادران بروکس,’ آخرین خواستگار به استعداد ایتالیایی برای مد آمریکایی

پس از دو قرن در کسب و کار, Brooks Brothers برای ورشکستگی زمینه در جولای 8.

عکس: وانگ یانگ/زوما پرس

مسابقه به خرید برادران بروکس از ورشکستگی است که در مورد به دریافت یک کمی شلوغ تر با یک گروه از سرمایه گذاران ایتالیایی در حال برنامه ریزی برای پیشنهاد برای ناب آمریکایی لباس با نام تجاری و معرفی برخی از تازه استعداد.

میلان-بر اساس Giglio, گروه GG 0.75% آبگرم است که کمک می کند تا شرکت های مد بهبود فروش آنلاین است که رهبری گروهی از سرمایه گذاران. اگر موفق Giglio برنامه ای برای نصب ایتالیایی مدیران با مد و صنعت تجربه و فروشگاه ها برای آزاد کردن پول برای سرمایه گذاری در دیجیتال. برادران بروکس’ سه متحده آمریکا کارخانه است که میله میله به ماه آینده باز خواهد ماند و در خارج از کشور تولید می شود تثبیت در ایتالیا.

“ما می خواهیم تلفیقی از آمریکا DNA است که تعریف برادران بروکس با ایتالیا تجربه و دانش است که ما می توانیم اضافه کردن” Giglio اجرایی الساندرو Giglio در مصاحبه ای گفت:.

برادران بروکس است که در حال حاضر متعلق به تاجر ایتالیایی کلودیو Del Vecchio, سقوط تحت وزن از بیماری همه گیر کوروناویروس که برخورد یک ضربه به یک شرکت در حال حاضر مبتلا به کلی تغییر در سلیقه و دور از رسمی پوشاک. پس از دو قرن در کسب و کار با یک قایق از نامی مشتریان از جمله چندین سابق آمریکا رئیس جمهور برادران بروکس برای ورشکستگی زمینه در جولای 8.

علاقه مند مناقصه شامل Sparc Group LLC یک شرکت پوشاک حمایت شده توسط Authentic Brands Group LLC است که تأمین مالی به برادران بروکس به دریافت آن از طریق ورشکستگی و WHP جهانی, Inc., به گفته افراد آشنا با این وضعیت.

“این رفتن به یک مبارزه دشوار اما من دوست دارم شانس ما” آقای Giglio گفت. “ما به طور معمول کمک برندها به جای آنها را خرید اما این فرصت به بازسازی نمادین با نام تجاری مانند برادران بروکس از صفر بود خیلی جذاب به تصویب است.”

Giglio و دیگر خواستگاران نیاز به ارسال رسمی مناقصه توسط Aug. 5. سخنگوی برادران بروکس کاهش یافته است به می گویند که چگونه بسیاری از ابراز علاقه این شرکت دریافت کرده است.

Giglio که ذکر شده در ایتالیایی بورس سهام با ارزش بازار حدود €49 میلیون (56 میلیون دلار) ایجاد و مدیریت وب سایت های تجارت الکترونیکی برای مد و طراحی شرکت ها و کمک به افزایش درآمد خود را با گرفتن محصولات قرار داده شده در بازار آنلاین. مشتریان خود شامل آرمانی و دیگر ایتالیایی با مارک های چنین به عنوان مکس مارا, Colmar و Kartell.

Giglio flanked توسط لوچیانو Donatelli یک مد ایتالیایی-صنعت مشاور آورده است که این ایده از خرید برادران بروکس به آقای Giglio. آقای Giglio گفت: دیگر شرکت های ایتالیایی بودند پشتوانه پیشنهاد و سرمایه گذاران چینی نیز ابراز علاقه. در حالی که برخی از کمک های مالی برای معامله ممکن است از چین, روح, گروه خواهد بود, ایتالیایی,, او گفت:.

آقای Del Vecchio, Brooks Brothers’ زمان صاحب یک low-profile ایتالیایی تاجر که نیست به خصوص به خوبی شناخته شده در کشور است. پدرش لئوناردو دل وکیو یکی از ثروتمندترین مردم این کشور را و تاسیس عینک شرکت Luxottica که ادغام و تبدیل به فرانکو-ایتالیایی غول EssilorLuxottica. آقای Giglio و آقای Del Vecchio یکدیگر را نمی دانم.

با وجود برادران بروکس’ آمریکا شجره نامه آقای Giglio گفت: نگه داشتن نام تجاری زیر ایتالیایی مالکیت حیاتی بود برای طرح خود را به آن حرکت می کند مجلل.

برادران بروکس’ درآمد سالانه آن مبلغ 971 میلیون سال گذشته می تواند به 3 میلیارد دلار در مدت پنج سال با سرمایه گذاری آقای Donatelli گفت.

خرده فروشی و همه گیر

  • برادران بروکس, صدمه دیده توسط گاه به گاه روزهای جمعه و Coronavirus فایل برای ورشکستگی
  • مرحله بعدی خرده فروشی آخرالزمان: فروشگاه Reborn به عنوان E-Commerce انبارها
  • Coronavirus پس از اتمام خرده حساب که آمازون آغاز شد

در حالی که جزئیات این پیشنهاد توسط Giglio رهبری کنسرسیوم هنوز هم نیاز به تعریف یک جزء کلیدی بسته خواهد شد بسیاری از برادران بروکس,’ 500 فروشگاه—200 که در آمریکا و افزایش نام تجاری خرید و فروش آنلاین. یک برادران بروکس سخنگوی کاهش یافته است می گویند چه درصد از خرید و فروش آنلاین است.

آقای Giglio گفت که او نمی خواهد بود قادر به برآورد که چگونه بسیاری از فروشگاه ها خواهد بود بسته تحت گروه خود را طرح تا زمانی که او تا به حال زمان بیشتری برای مطالعه برادران بروکس,’ وضعیت مالی.

“با کروناویروس وجود دارد Copernican انقلاب است” گفت: آقای Giglio. “فروشگاه شدند و نقطه کانونی و تجارت الکترونیکی ایفا نقش حمایت اما ما باید برای به دست آوردن سر ما در اطراف این واقعیت است که آن را در حال حاضر به طور کامل حرف. داشتن یک فروشگاه در خیابان مدیسون [نیویورک] و در دیگر شهرهای بزرگ در سراسر جهان پایدار نیست دیگر برای بسیاری از مارک های مد.”

در علاوه بر این به پوسته پوسته شدن تعدادی از فروشگاه ها در حالی که با تمرکز بر تجارت الکترونیک آقایان Giglio و Donatelli می خواهید برای افزایش برادران بروکس حضور در آسیا. آنها فکر می کنند نام تجاری تاریخچه طولانی می تواند اهرمی در چین برای افزایش درآمد. آنها همچنین برنامه ریزی برای افزایش برادران بروکس,’ لباس, خطوط, در حالی که در حال توسعه کسب و کار لوازم جانبی از جمله کفش ،

قانون شرکت Dentons است مشاوره Giglio و شرکای آن در پیشنهاد خود را برای برادران بروکس.

10-نقطه در صندوق پستی خود را

دریافت روزانه تور با راهنما از بهترین قاشق و داستان در وال استریت ژورنال. ثبت نام.

نوشتن به اریک Sylvers در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de