برادران بروکس, صدمه دیده جمعه گاه به گاه و ویروس فایل برای ورشکستگی

یک برادران بروکس, فروشگاه لباس در لندن در مه. این شرکت در ماه ژوئن هشدار داد که می تواند آن سه متحده کارخانجات.

عکس: David Jensen/زوما پرس

برادران بروکس, لباس آمریکا در کلاس کسب و کار در پینستریپس برای بیش از 200 سال جان سالم به در دو جنگ جهانی و تغییر گاه به گاه پانسمان. اما آن هیچ بازی برای این بیماری همه گیر کوروناویروس.

نزدیک برگزار می شود شرکت که متعلق به تاجر ایتالیایی کلودیو Del Vecchio برای ثبت ورشکستگی حفاظت در ویلمینگتون دلم., در روز چهارشنبه. یکی از معدود برندهای لباس در داخل آن هشدار داده در ماه ژوئن است که در آن می تواند آن سه متحده کارخانجات. آن را تا 500 فروشگاه در سراسر جهان و تقریبا 200 در آمریکای شمالی پس از تصمیم گیری به حدود 50 مکان به دلیل بیماری همه گیر.

برادران بروکس می پیوندد رژه از خرده فروشان ایالات متحده آمریکا به دنبال کمک در دادگاه ورشکستگی از مارس از جمله Neiman Marcus, گروه, Inc., J. Crew Group Inc. و J. C. Penney Co. JCPNQ -1.22% اقتصادی خرید اینترنتی از Covid-19 نیز تحت فشار قرار دادند با مشخصات بالا شرکت ها در صنایع دیگر به ورشکستگی از جمله Hertz Global Holdings, Inc. HTZ 2.19% و چساپیک انرژی Corp. CHKAQ 19.11%

برادران بروکس, برنامه ای برای استفاده از ورشکستگی-دادگاه روند برای پیدا کردن یک خریدار برای کسب و کار و امن $75 میلیون بدهکار در اختیار وام از WHP جهانی, با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع. WHP حمایت Oaktree سرمایه و بلکراک است یک نام تجاری-مدیریت شرکت است که صاحب آن کلاین و Joseph Abboud پوشاک مارک.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه لباس کسب و کار شما مانند نگاه قبل از همه گیر? آیا شما فکر می کنم این بحران تا به حال تاثیر بر آنچه شما را به کار به عنوان اقتصاد بازگشایی? پیوستن به مکالمه زیر.

برادران بروکس بود در مواجهه با چالش های قبل از بحران بهداشت و درمان مجبور غیرضروری خرده فروشان به طور موقت نزدیک فروشگاه خود را. شرکت های بزرگ امریکا تبدیل شده بود به طور فزاینده ای گاه به گاه و کمتر مردان به خرید لباس. هنگامی که مردم شروع به پناه در خانه آنها تبدیل به حتی بیشتر لباس های گاه به گاه مانند sweatpants.

به عنوان مردم شروع به سر به عقب به دفتر آن شناخته شده نیست که آیا آنها را به بازگشت به رسمی تر راه از پانسمان.

“من دیده ام یک روند رو به رشد نسبت به بیشتر لباس های گاه به گاه تا حدودی به دلیل این است که چگونه مشتریان ما در حال پانسمان” گفت: Quyen Ta یک شریک در قانون شرکت King & Spalding دفتر سان فرانسیسکو ، “من ملاقات با کلی مشاوره از شرکت های دولتی که در پیراهن.”

مربوط تصویری

تحلیلگران و اقتصاددانان به توجه نزدیک به ماهانه تعداد فروش خرده فروشی به عنوان یک راه برای ارزیابی چگونه اقتصاد ممکن است دوره نقاهت بعد از تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس. عکس: کتی Willens/آسوشیتد پرس.

برادران بروکس, استخدام بانک سرمایه گذاری PJ جزایر در سال گذشته برای کشف گزینه های استراتژیک از جمله امکان فروش به گفته افراد آشنا با این وضعیت. آن را نیز دریافت 20 میلیون دلار وام از انحلال شرکت گوردون برادران این افراد گفت. وام از شرکت تامین مالی بازو است که جدا از بخش که دسته liquidations یکی از مردم گفت.

برادران بروکس است که انتظار می رود برای جذب خریداران دیگر افراد آشنا با این وضعیت گفت. Authentic Brands Group LLC یک شرکت مجوز که صاحب Barneys New York, و, Sports Illustrated نام یک خواستگار بالقوه آنها گفت.

دیگر فروشندگان مردانه لباس کار نیز تلاش پس از همه گیر. متناسب با مارک Inc., TLRD 1.48% پدر و مادر men’s Wearhouse و جس. A. بانک گفت: در ماه ژوئن که آن را گرفته است چند مرحله را به صرفه جویی در پول نقد مانند دیگر برای پرداخت صاحبخانه و تامین کنندگان. این شرکت در گزارش 60 درصد کاهش فروش در سه ماهه منتهی به مارس 2. هفته گذشته متناسب با مارک های قلم, بهره اوراق قرضه پرداخت.

یک تصویر در حدود سال 1897 از برادران بروکس فروشگاه در برادوی در شهر نیویورک است. ساختمان ساخته شد و در سال 1884.

عکس: Bettmann بایگانی/گتی ایماژ

تاسیس در سال 1818 بروکس برادران که پیشگام آماده مناسب آمد و از سن همراه با ملت است. آن شروع به فروش لباس های خود را قبل از ایری کانال را باز کرد و تب طلا در کالیفرنیا آغاز شد. لباس های خود را پوشیده شده اند توسط ده ها تن از روسای جمهور ایالات متحده از جمله آبراهام لینکلن و تئودور روزولت و همچنین غولهای اعم از Astors به Vanderbilts.

آن را معرفی اولین دکمه پایین پیراهن یقه در سال 1896 یک ایده نوه بنیانگذار کردم از تماشای یک چوگان بازی در انگلستان است. او متوجه شده است که بازیکنان قلاده نمی فلپ در باد چون آنها دکمههای پایین. آن نکردم دیگر به نظر می رسد مانند معکوس-خط خطی “repp” کراوات را در بریتانیا هنگ neckwear و همچنین هریس پشم ونخ راه راه و شتلند ژاکت.

رابرت Herbst یک خانم 62 ساله وکیل به یاد پدرش او را به خرید یک برادران بروکس, پیراهن و کراوات آبی جارچی در مورد زمانی که او 7 سال است. بعد زمانی که او عضو حقوقی و در مورد LLP او خریداری شده خود را برای اولین بار برادران بروکس کت و شلوار.

“این نوجوان گفت:” آقای Herbst زندگی می کند که در Larchmont, n. y., و در حال حاضر مشاور عمومی از چندین شرکت های کوچک. “برادران بروکس, راه زندگی,” او گفت:. “آن را نمایندگی یک سنتی قدیمی-خط راه پانسمان.”

خریداران در یک بروکس فروشگاه برادران در سال 1954.

عکس: نینا Leen/زندگی مجموعه عکس/گتی ایماژ

آقای Herbst گفت که اگر چه او یک گنجه پر از برادران بروکس مناسب بوده و پانسمان معمولی بیشتر در سال های اخیر است. “من استفاده می شود برای پوشیدن مناسب پنج روز در هفته و که بسیار نادر است در حال حاضر,” او گفت:.

حتی به عنوان خرده فروشان دیگر منتقل تولید در خارج از کشور, Brooks Brothers ادامه داد: برای تولید یک بخش کوچک از آن مناسب روابط و پیراهن در سه متحده آمریکا کارخانه—در هورهیلل, Mass., Garland, N. C., and Long Island City, n. y. در ماه ژوئن آن را به اطلاع کارگران که در کارخانه ها ممکن است نزدیک هر چند آن گفت: این تصمیم منوط به تغییر باید راه حل های جایگزین شود.

به عنوان حرکت به لباس رسمی به دست آورده بخار از طریق 1990s و 2000s برادران بروکس, تلاش برای وفق دهند. در سال 2016 آن را معرفی طلایی پشم گوسفند وجانوران دیگر یک خط از لباس های گاه به گاه است که شامل ژاکت, کت, اسپرت, پیراهن و شلوار. اما آن مواجه رقابت از بسیاری از upstarts. امروز متناسب با لباس حدود یک پنجم از فروش آن با بازی گاه به گاه ورزشی ساخت تا بقیه به گفته یک سخنگوی.

برایان Ouellette از Clyde Hill بشویید. خریداری شده خود را برای اولین بار برادران بروکس, کت و شلوار زمانی که او وارد PaineWebber & Co. برنامه های آموزشی در سال 1995. “لباس من امروز خیلی بیشتر گاه به گاه گفت:” 48 ساله که آغاز شده و شرکت خود را در سال 2010 است که مربیان و مشاوران مالی. “من پوشیدن, فرانسوی, کاف شرت با شلوارک و کفش راحتی در تابستان.”

خیاط در Brooks Brothers فروشگاه در شهر نیویورک در سال 2017.

عکس: بنیامین Hoste برای وال استریت ژورنال

برادران بروکس به دست آورد توسط انگلیسی ها زنجیره ای خرده فروشی مارکس و اسپنسر گروه MAKSY -3.94% PLC در سال 1988. از آن فروخته شد و در سال 2001 به خرده فروشی با نام تجاری داد Inc., که کنترل شده بود توسط آقای Del Vecchio که پدر تاسیس Luxottica Group SpA ایتالیا عینک ساز. آن را تغییر نام به Brooks Brothers Group Inc. در سال 2011.

بازگرداندن برادران بروکس شده است شور و شوق آقای Del Vecchio که شیفته برند در حالی که در حال رشد در ایتالیا با توجه به 2015 مصاحبه در وب سایت شرکت. برادران بروکس, اولین فروشگاه او بازدید هنگامی که او آمد به آمریکا در سن 25. “به عنوان یک مشتری مکرر من فکر وجود دارد راه من می تواند به بهبود در کیفیت” آقای Del Vecchio گفت: در مصاحبه.

او به روز رسانی پارچه های بازرسی و نگهداری زنجیره عرضه و معرفی محصولات جدید از جمله پشم سیاه یک مجموعه ایجاد شده توسط آوانگارد طراح Thom Browne که قطع شد در 2015. او همچنین تحت فشار قرار دادند این شرکت برای گسترش در سطح بین المللی. در سال 2001 برادران بروکس’ تنها در بازار های بین المللی ژاپن شد. امروز این حضور در بیش از 70 کشور جهان است.

نوشتن به سوزان در Kapner [email protected] و سوما Biswas در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de