بریتیش ایرویز تعلیق چین پرواز به عنوان Coronavirus گسترش

بریتیش ایرویز گفت: تمام پروازها به مقصد و از پکن و شانگهای لغو خواهد شد. عکس: اندی باران/شاتر

بریتیش ایرویز در گفت و گو با لغو تمام پروازها به مقصد و از سرزمین اصلی چین اول جهانی هواپیمایی برای انجام این کار به عنوان یک عفونت کروناویروس جدید roiled آسیا و گسترش پیوسته فراتر از آن.

انگلستان تا به حال به دنبال ایالات متحده در ارائه مشاوره در برابر غیر ضروری سفر به چین به عنوان تا به حال نیوزیلند. بریتیش ایرویز یک واحد بین المللی تثبیت خطوط هوایی گروه SA گفت: پروازها به مقصد هنگ کنگ ادامه خواهد داد.

Coronavirus موارد

به تازگی شناسایی ویروس اعتقاد به سرچشمه گرفته و در بازار دام در ووهان شده در سراسر چین و در سراسر جهان از جمله به آمریکا

توجه داشته باشید: به عنوان Jan. 29 ظهر پکن زمان

منابع: محلی مقامات بهداشتی; CSSE JHU

دولت ها در سراسر جهان در حال تلاش برای بازگرداندن شهروندان از چین است. ایالات متحده-اجاره هواپیما حامل حدود 230 آمریکا دیپلمات های خود را از خانواده و تعداد کمی از شهروندان خصوصی رفتگان مرکزی چین در شهر ووهان—کانون شیوع—فقط قبل از 5 صبح چهارشنبه به سمت جنوب کالیفرنیا. همه مسافران بودند به نمایش در قبل از عزیمت و در یک سوخت گیری توقف در لنگرگاه با توجه به وزارت امور خارجه ایالات متحده.

سفارت ایالات متحده در پکن گفت: این امر کار با مقامات چینی در گزینه های برای شهروندان ایالات متحده باقی مانده در ووهان را ترک کنند. این شهرستان از 11 میلیون has been locked down از هفته گذشته در تلاش برای محدود کردن بیشتر عفونت با سفر در داخل و خارج محروم.

چند کشور دیگر از جمله ژاپن و کره جنوبی و استرالیا و همچنین برنامه ریزی برای تخلیه شهروندان سرگردان در ووهان که در آن رمان coronavirus نشات گرفته است. استرالیا که به خواست شهروندان خود را به تجدید نظر در سفر به چین به حدود 600 شهروندان شناخته می شود در ووهان را در استان هوبئی. کسانی که پرواز کردن را قرنطینه می شود و در یک بازداشتگاه در دور جزیره کریسمس استرالیا خاک در نزدیکی اندونزی به طور معمول استفاده می شود برای پناهجویان.

در چین رسمی تعداد مرگ بود در 132 در حالی که موارد تایید شده از عفونت افزایش به حدود 6000 های ملی کشور به کمیسیون بهداشت گزارش روز شنبه. Coronavirus به فکر رسیده اند تمام کشور استان ها و مناطق با گزارش تبت اولین مورد مشکوک به چهارشنبه.

موارد جدید نیز در ادامه به ظهور در سراسر جهان است. امارات متحده عربی تایید کرد, آن, اولین, رسمی امارات خبر داد—یک خانواده پس از رسیدن از ووهان.

وال استریت ژورنال را شان لی و استفانی یانگ سفر به هوبئی چین استان در مرکز جدید کروناویروس بیماری همه گیر. به عنوان مقامات تحمیل تنگ تر قوانین قرنطینه آنها خواسته شد به صرف 14 روز در داخل خانه و انجام روال دقیق. عکس: Arek Rataj/آسوشیتد پرس

بسیار ناشناخته باقی مانده در مورد این ویروس از جمله منبع خاص و زمان آن طول می کشد برای یک فرد آلوده به نشان دادن علائم است. یک سخنگوی وزارت امور خارجه کاهش یافته است می گویند که آیا آمریکایی ها پرواز ووهان خواهد بود قرنطینه.

حزب کمونیست-اجرای روزانه مردم از طریق رسمی اجتماعی-رسانه, حساب خواسته است که مسافران که تا به حال ساخته شده هر یک از 116 داخلی سفرها توسط حمل و نقل عمومی—پست ذکر شده خاص و قطار و هواپیما و اتوبوس شماره—قرنطینه خود را در خانه و گزارش به مقامات محلی. مسافران فقط دو نفر از کسانی که در سفر گرفته Jan. 6 ژانویه. 23 بيني شده است با توجه به ارسال.

ایالات متحده گسترش نمایش برای coronavirus به 20 فرودگاه در این هفته و هنگ کنگ محدود لینک های سفر بین چینی قلمرو و سرزمین اصلی است. این شهر رهبر کری لام در روز سه شنبه خواست ساکنان به بازگشت از سرزمین اصلی بلافاصله باقی می ماند و در خانه های خود را برای 14 روز پس از ورود.

مربوط به پوشش

  • آنچه که در مورد جدید چینی Coronavirus
  • آمریکایی ها در ووهان آماده به فرار Coronavirus—یا آب و شیوع بیماری در شهرستان جدا شده
  • چین Coronavirus پاسخ سوال: ‘هر کس کورکورانه خوشبین’

نوشتن به استفانی یانگ در stephanie.yang@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو