بریتیش ایرویز بازنشسته بوئینگ 747 زود در میان همه گیر

31 بوئینگ 747s که بریتیش ایرویز بازنشسته است و نشان دهنده حدود 11 درصد از حامل ظرفیت.

عکس: کریس Ratcliffe/مهر نیوز

بریتیش ایرویز ICAGY -3.04% بازنشسته است و ناوگان خود را از Boeing Co. BA -1.09% 747s سال جلوتر از برنامه, آخرین حامل به برداشت یک جت که برای دهه اصلی از مسافرت های بین المللی به عنوان صنعت حمل و نقل هوایی قرقره از عواقب این بیماری همه گیر کوروناویروس.

حامل متعلق به بین المللی تثبیت خطوط هوایی گروه SA روز جمعه گفت این امر برداشت از خدمات آن 31 باقی مانده 747s با اثر فوری—حدود چهار سال زودتر از برنامه ریزی شده—عامل پس از این نوع هواپیما برای نزدیک به پنج دهه است.

با حرکت به شرح زیر مشابه بازنشستگی از جت ادم تنومند و بدقواره در حامل از جمله خطوط هوایی کوانتاس با مسئولیت محدود. و دویچه لوفت هانزا AG پس Covid-19 رخ داد. به عنوان همه گیر است موج از طریق بخش حمل و نقل هوایی توقف پروازها و decimating تقاضای مسافر در این صنعت بزرگترین و حداقل سوخت هواپیما را به سرعت کاهش یافته به نفع.

بوئینگ قبلا اشاره در نظر دارد برای پایان دادن به تولید چهار موتوره, کرگدن, تشخیص آن قوز کردن به سمت جلو از هواپیما که خانه های کسب و کار کلاس مسافران است. تنها تعداد کمی از شرکت های هواپیمایی هنوز کار این هواپیما استفاده شده است که برای نیروی هوایی.

بریتیش ایرویز’ سلف اولین پرواز این هواپیما در آوریل 1971 در یک پرواز از لندن به نیویورک است. هواپیمایی در زمان آن گذشته تحویل این نوع در سال 1989 و بعد از آن به ارمغان آورد و رقیب ایرباس SE A380 دو طبقه به ناوگان خود را در سال 2007. این 747s بودن خارج شده در حال حاضر نشان دهنده حدود 11 درصد با کل ظرفیت است.

“این است که چگونه ما می خواستیم و یا انتظار می رود که برای خداحافظی به ما باور نکردنی ناوگان 747 هواپیما” BA اجرایی الکس کروز در بیانیه ای گفت. “این است که متاسفانه یکی دیگر از مشکل است اما مرحله لازم است که در حال آماده شدن برای یک بسیار متفاوت آینده است.”

مربوط تصویری

در بسیاری از مکان ها در سراسر جهان, تعطیلات, سفر مجاز است دوباره. پس چگونه شما با خیال راحت سفر اگر شما می خواهید برای رفتن در تعطیلات تابستان امسال ؟ وال استریت ژورنال جورج فراز طول می کشد یک سفر آخر هفته به پیدا کردن. عکس کامپوزیت: جورج فراز

BA در حال حاضر اعلام کرد قصد دارد به منظور کاهش سر آن تعداد 12,000 کارکنان آن را به عنوان تلاش می کند به تغییر شکل آن عملیات به مدیریت بلند مدت خرید اینترنتی از ویروس ها و تاثیر آن بر اقتصاد جهانی است. همچنین فروش یک مجموعه هنری و شرکت مادر آن است renegotiating یک معامله برای خرید اسپانیا Air Europa.

این فرودگاه در شورای بین المللی در اروپا, تجارت, بدن, به تازگی گفت که انتظار مسافر سفر به بازیابی 2019 سطح تنها در سال 2024 یک سال بعد از آنچه قبلا پیش بینی شده است.

حامل های دیگر از جمله شرکت هواپیمایی امارات و Air France-KLM گروه SA همچنین مشخص شده برنامه ای برای کاهش استفاده از بزرگترین هواپیما از جمله A380. ایرباس در حال حاضر آغاز شده پیچ در پیچ پایین تولید آن, جت, جهان, بزرگترین, قبل از همه گیر به عنوان تقاضا مشکلاتی روبرو به نفع کوچکتر گسترده-بدن قادر به عامل بیشتر مسیرهای با سوخت کارآمد تر سوزاند.

نوشتن به بنیامین کاتز در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de