بریتیش ایرویز گفت: تمام پروازها به مقصد و از پکن و شانگهای لغو خواهد شد. عکس: استیو پارسونز/PA/آسوشیتد پرس

بریتیش ایرویز ” است که در آن لغو تمام پروازها به مقصد شیوع زده سرزمین اصلی چین برای اولین بار هواپیمایی را به انجام به طوری که تعداد زیادی از مردم در این کشور آلوده سریع-پخش جدید کروناویروس پیشی گرفته است که از سندرم حاد تنفسی یا سارس نزدیک به دو دهه پیش است.

بریتانیا هوایی پرواز خواهد ماندن حداقل تا ژانویه. 31 حامل گفت. دومین شرکت هواپیمایی اندونزی شیر هوا گفت که آن را بیش از حد خواهد توقف همه پروازها به مقصد چین شروع شنبه.

خطوط هوایی آمریکا گفت: این امر تعلیق پرواز از لس آنجلس به شانگهای و پکن با استناد به یک کاهش قابل توجهی در تقاضا برای سفر است. تعلیق شروع خواهد شد Feb. 9 و پایان مارس 27.

Coronavirus موارد

به تازگی شناسایی ویروس اعتقاد به سرچشمه گرفته و در بازار دام در ووهان شده در سراسر چین و در سراسر جهان از جمله به آمریکا

توجه داشته باشید: به عنوان Jan. 29 ظهر پکن زمان

منابع: محلی مقامات بهداشتی; CSSE JHU

با هم گرفته هواپیمایی’ حرکت می کند به عنوان یک منادی بیشتر کاهش به خدمات به سرزمین اصلی چین به عنوان نگرانی های ایمنی و افزایش تقاضا به شدت افت باعث توسط ویروس سریع گسترش در سراسر جهان است.

در یک ماده از هفته پاتوژن کشته شدن بیش از 130 نفر در حالی که با آلوده کردن بیش از 6000—5,974 از آنها را در سرزمین اصلی چین از نیمه شب سه شنبه. که آخرین رقم تاپ سارس که همچنین در چین نشات گرفته کشتن 349 مردم و آلوده کردن 5,327 در سرزمین اصلی چین طی نه ماه شیوع در سال 2002 و 2003 با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

که گفت که قصد دارد به تصمیم روز شنبه که آیا برای اعلام وقوع عمومی-بهداشت و درمان اضطراری از نگرانی های بین المللی. برخی از 2% موارد گزارش شده که منجر به مرگ و میر. سازمان ملل متحد آژانس بهداشت عمومی تصمیم به reconvene آن کمیته اضطراری مبتنی بر افزایش تعداد موارد و شواهد از انسان به انسان انتقال در خارج از چین گفت: Michael Ryan, مدیر اجرایی, از سلامت بدن اضطراری برنامه. آلمان و ژاپن و ویتنام باید تمام موارد گزارش شده که در آن فردی به حال به تازگی از سفر به چین است.

دکتر رایان گفت: گسترش coronavirus هنوز هم می تواند متوقف شود و او را ستود چین در واکنش به شیوع. “خودم و مدیر کل هرگز دیده می شود مقیاس تعهد از یک بیماری همه گیر پاسخ در این سطح” دکتر رایان گفت.

در پاسخ به کروناویروس سریع انتشار دولتها در سراسر جهان شده اند تقلا برای بازگرداندن شهروندان خود از چین در حالی که تلاش برای نگه داشتن مسافران که به ووهان مرکزی شهر چینی که در آن ویروس پدید آمده در اواخر سال گذشته.

مت, Hancock, وزیر امور خارجه برای مراقبت بهداشتی و اجتماعی در انگلیس در توییتی شنبه که دولت در حال کار بر روی تخلیه شهروندان خود از ووهان است و تمام مسافران خواهد بود برای جدا 14 روز پس از ورود.

استرالیا که حدود 600 شهروندان در هوبئی استان که ووهان پایتخت گفت: این امر نیز تخلیه شهروندان خود و قرنطینه آنها در یک مرکز بازداشت در دور جزیره کریسمس استرالیا قلمرو به طور معمول استفاده می شود برای پناهجویان.

وال استریت ژورنال را شان لی و استفانی یانگ سفر به هوبئی چین استان در مرکز جدید کروناویروس بیماری همه گیر. به عنوان مقامات تحمیل تنگ تر قوانین قرنطینه آنها خواسته شد به صرف 14 روز در داخل خانه و انجام روال دقیق. عکس: Arek Rataj/آسوشیتد پرس

در ضمن یک دولت ایالات متحده-اجاره هواپیما مرتب در درجه اول به تخلیه کارکنان تعطیل کنسولگری ایالات متحده در ووهان پرواز 210 نفر به کالیفرنیا پایگاه نظامی روز شنبه.

Jin Geun Lim کانکتیکات بود در میان آمریکایی ها که نمی توانستم یک صندلی در پرواز ترک او را سرگردان در ووهان به جای شروع ترم آخر دانشگاه در دانشگاه بریدج.

23 ساله آقای لیم که سفر به این شهر برای دیدار با او در قوانین برای اولین بار گفت که او مادر در قانون در جریان بوده است به بازار دو ساعت قبل از زمان افتتاح تا اطمینان حاصل شود او می تواند گوشت و سبزیجات موارد که از فروش سریع ترین. او پاک همه چیز او را لمس با الکل مالش او اضافه شده است.

آقای لیم گفت که او تا به حال شده است در خارج از خانه در نه روز. خانواده گذشت زمان با کارت های بازی و تماشای فیلم است. او گفت که او رفته بود در رسانه های اجتماعی برای ارتباط با جهان خارج—تفریح و سرگرمی ساخته شده تشدید شده توسط 2G رومینگ داده که به معنی بارگذاری یک Instagram photo طول می کشد 10 ثانیه و یا بیشتر است.

پس از ارسال یک مقاله است که با جذب هزاران نفر از “upvotes” تایید او تمام روز را صرف پاسخ دادن به سوالات از خوانندگان کنجکاو. “این سرگرم کننده ترین من تا کنون او گفت:” هر چند او اضافه کرد که او از دست رفته این مواد غذایی به خانه برگشت.

سفارت ایالات متحده در پکن گفت: این امر کار با مقامات چینی برای پیدا کردن گزینه های دیگر برای شهروندان ایالات متحده باقی مانده در ووهان به ترک شهر چینی از 11 میلیون است که در مستند از هفته گذشته برای جلوگیری از گسترش بیشتر ویروس.

مربوط به پوشش

  • آمریکایی ها تخلیه از ووهان تصویب اولیه صفحه نمایش
  • آنچه که در مورد جدید چینی Coronavirus
  • آمریکایی ها در ووهان آماده به فرار Coronavirus—یا آب و شیوع بیماری در شهرستان جدا شده
  • چین Coronavirus پاسخ سوال: ‘هر کس کورکورانه خوشبین’

چند کشور دیگر از جمله ژاپن و کره جنوبی نیز برنامه ریزی تخلیه شهروندان خود هستند.

این تصمیم توسط بریتیش ایرویز برای توقف آن دو پروازهای روزانه—یکی به پکن و شانگهای فقط آن سرزمین اصلی به مقصد—به دنبال یک هشدار از انگلستان خارجه برای جلوگیری از غیر ضروری سفر به چین است. هواپیمایی پرواز به هنگ کنگ نیست آسیب دیده گفت: این شرکت هواپیمایی است که یک عضو از بین المللی تثبیت خطوط هوایی گروه SA .

“عذرخواهی ما را به مشتریان برای ناراحتی اما ایمنی مشتریان و خدمه است که همیشه اولویت ما” این شرکت اعلام کرد.

دیگر شرکت های هواپیمایی برش بودند سرویس برگشت به چین است. هوایی کانادا است لغو برخی از آن 33 پرواز در هفته با چین به دلیل این ویروس در راستای کاهش تقاضای یک نماینده برای شرکت گفت: هر چند کاهش ظرفیت خواهد بود ،

هواپیمایی متحده برگزاری Inc. گفت: این امر ضایعات 24 رفت و برگشت پرواز شروع Feb. 1. هنگ کنگ حامل پرچم Cathay Pacific هوایی با مسئولیت محدود. است برش ظرفیت آن به سرزمین اصلی توسط حداقل 50% به عنوان محدوده شهر لینک های سفر با سرزمین اصلی.

دولت چین است که نیاز به شرکت های هواپیمایی به مسافران ارائه رایگان لغو در prebooked پرواز.

موارد جدید در ادامه به ظهور در سراسر جهان است. امارات متحده عربی وزارت بهداشت گفت: یک خانواده چهار بازدید از ووهان تا به حال قرارداد جدید coronavirus وسط شرق کشور برای اولین بار تایید موارد است.

قزاقستان که به دلیل داشتن مرز مشترک با چین گفت: این امر تعلیق تمام لینک های حمل و نقل به کشور علاوه بر توقف صدور ویزا برای شهروندان چینی بیش از coronavirus. گرجستان شد تعلیق همه مستقیم ترافیک هوایی با چین به عنوان یک اقدام پیشگیرانه شوروی سابق جمهوری ترافیک هوایی با اقتدار گفت. در روسیه همه اپراتورها تور را متوقف فروش تور به چین از جمله پروازهای چارتر با توجه به ملی روسیه گردشگری آژانس Rostourism.

10-نقطه در صندوق پستی خود را

دریافت روزانه تور با راهنما از بهترین قاشق و داستان در وال استریت ژورنال. برای ثبت نام در 10 نقطه عضویت در خبرنامه.

نیوزیلند به دنبال ایالات متحده در ارائه مشاوره در برابر غیر ضروری سفر به چین و استرالیا خواست شهروندان خود را به تجدید نظر در سفر به این کشور است.

ایالات متحده گسترش نمایش برای coronavirus به 20 فرودگاه در این هفته هر چند سلامت و خدمات انسانی وزیر الکس آذر گفت: آمریکایی ها نمی باید به نگرانی در مورد سلامت و ایمنی خود را و اشاره کرد که ایالات متحده ثبت شده بود تنها پنج مورد تأیید است.

بسیار ناشناخته باقی مانده در مورد جدید کروناویروس از جمله منبع خاص و دوره قبل از عفونت شروع به نشان دادن علائم است.

رهبر هنگ کنگ کری لام در روز سه شنبه خواست ساکنان به خانه بازگشت از سرزمین اصلی بلافاصله و به قرنطینه خود را در خانه برای 14 روز پس از.

حزب کمونیست-اجرای روزانه مردم از طریق رسمی اجتماعی-رسانه, حساب خواسته است که مسافران که تا به حال ساخته شده هر یک از 116 داخلی سفرها توسط حمل و نقل عمومی—پست ذکر شده خاص و قطار و هواپیما و اتوبوس شماره—قرنطینه خود را در خانه و گزارش به مقامات در جوامع خود. مسافران فقط دو نفر از کسانی که در سفر گرفته Jan. 6 ژانویه. 23 بيني شده است با توجه به ارسال.

نوشتن به استفانی یانگ در stephanie.yang@wsj.com و جولی در ورناو Julie.Wernau@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو