پس از نزدیک به نیم قرن از روابط نزدیک به قاره بریتانیا برگ اتحادیه اروپا در شب جمعه. این تاریخی طلاق مجبور است رهبران در هر دو طرف به تمرکز بر روی نحوه کاهش پتانسیل تحول به ویژه به اقتصاد خود است. جای تعجب نیست که هر یک در حال حاضر ارائه راه هایی برای بهتر ضربه بزنید استعدادهای خلاق خود مردم است. طلاق در واقع موجب یک رقابت به افزایش ابتکار و خلاقیت در پژوهش های علمی و در نهایت بهره وری اقتصادی.

نخست وزیر بوریس جانسون پرده برداری از یک طرح به نوبه خود از بریتانیا به “جهانی علم ابرقدرت” رایگان از مقررات اتحادیه اروپا است که او ادعا می کند باید خفه سرمایه گذاری در فن آوری های مخاطره آمیز. او با ارائه تعداد نامحدودی از ویزا به “world’s most talented ذهن” و امید “به نوبه خود ایده های خود را به واقعیت است.” او می خواهد به صرف نزدیک به 400 میلیون دلار در علوم ریاضی برای “تجربی و تخیلی” پژوهش است.

هدف او این است که برای قرار دادن نوآوری در قلب بریتانیا احیای اقتصادی با تکیه اولین بار در “باز کردن قفل پتانسیل” از مردم آن به ایجاد فن آوری های جدید. برای انجام این کار, او قصد دارد با دو برابر هزینه های عمومی در تحقیق و توسعه بیش از پنج سال است.

در همان اتحادیه اروپا انتظار دارد که به پرده های جدید “استراتژی صنعتی” در ماه مارس در بخشی به بازیابی از مبارزه با تروریسم در اروپا بلکه برای رقابت بهتر با تکنولوژی غول های از ایالات متحده و چین است. به هم بزنید خلاق تحقیقات این طرح با تمرکز بر یک هدف از ساخت اروپا خنثی کربن تا سال 2050.

شرکت های اروپایی در حال حاضر نگه داشتن 40 درصد از جهان تجدید پذیر-اختراع فن آوری. اتحادیه اروپا انتظار دارد به سرمایه گذاری در چندین فن آوری های دیگر مانند ابر رایانه و هیدروژن انرژی به منظور تولید “مخل پژوهش و نوآوری دستیابی به موفقیت می گوید:” رییس جدید کمیسیون اروپا, Ursula von der Leyen.

“اروپا همه دانشمندان و همه قابلیت های صنعتی به آن نیاز دارد برای رقابت در این مناطق,” او می گوید. “اجازه دهید بحث خودمان. نوآوری نیاز مغز است. اما آن را نیز نیاز به تنوع. به آن نیاز دارد فضا را به فکر می کنم.”

بریتانیا و اتحادیه اروپا متفاوت در رویکرد خود را به پرورش فن آوری های جدید. در عین حال آنها به سختی طلاق در یک احترام: آنها هر دو را ببینید نامحدودی از منابع علمی در تخیل. آنها می خواهند به فراتر از ماده محدودیت ها و مرزهای اندیشه انسانی است. تحت برنامه های خود ایده ها دیده می شود به عنوان جهانی در دسترس است. در سطح به دنبال پیشرفت خود را برای مردم خود فراق می تواند آنها را با هم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de