بازگرداندن جوانان ورزش بهتر از قبل

از ماه مارس هنگامی که ایالات متحده و کشورهای دیگر رفت و به مستند ورزشی جوانان شده اند در یک ایست. همه گیر مجبور سازمان لیگ را تعطیل. در حالی که برخی از سرگیری در بسیاری از ایالات متحده آنها به احتمال زیاد برای ظهور تا اواخر تابستان اگر پس از آن.

می توانید هر گونه خوب آمده از این از دست بهار و تابستان برای تیم های ورزشی است ؟ آن می تواند.

این شروع می شود با توجه به آنچه اتفاق افتاده در غیاب خود را در: کودکان به بازی گرفتن با پدر و مادر خود و یا ایجاد رسمی فوتبال زمینه در پشت حیاط خود را. خانواده دوچرخه سوار با هم.

چنین کمتر-فعالیت های سازمان یافته معلوم می شود فقط به عنوان خوب برای کودکان و نوجوانان فراتر از لذت محض. اما این هیچ تعجب: کودکان همیشه باید توانایی به بازی و پیدا کردن رسانه ها برای آن است.

وقفه برای تیم های ورزشی نیز فراهم می کند فرصت را به یک سوال بپرسید: چگونه می تواند آنها را بهتر در خدمت کودکان و نوجوانان? و چگونه می تواند منافع خود را در رسیدن به بیشتر بچه ها ؟

به اصطلاح جوانان سفر تیم که عرضه و رقابت در سطح نخبگان و آماده سازی جوانان برای اکسل در یک ورزش خاص مانند بیس بال انتظار می رود که در میان آخرین به بازگشت. آنها شامل حمل و نقل جوانان در مسافت های طولانی گاهی اوقات به کشورهای دیگر که در آن آنها در تماس با یک گروه جدید از دیگر جوانان و مربوط به بزرگسالان است.

این تیم می تواند برای ورزشکاران جوان که می خواهند به فشار خود را به حد. اما آنها نیز گران هستند و در برخی موارد هزینه خانواده ها هزاران دلار در هزینه های تجهیزات و هزینه سفر در هر سال. این هزینه های بالا اغلب محدود است که قادر به شرکت.

به طور کلی در خانواده صرف به طور متوسط $693 سالانه به ازای هر فرزند برای هر سازمان ورزشی آنها بازی با توجه به Utah State University خانواده در آزمایشگاه. و در بسیاری از خانواده ها هر کودک ممکن است بازی دو یا بیشتر از ورزش در هر سال.

بیشتر نگران این است که شکاف بین خانواده هایی که کودکان بازی های ورزشی سازمان یافته و کسانی که نمی. آن را نگه می دارد در حال گسترش.

در سال 2012 حدود 24 درصد از خانواده های با درآمد کمتر از $25,000 در هر سال گزارش شده فرزندان خود را درگیر در فعالیت های ورزشی و در همه حال با توجه به آسپن موسسه که مطالعات جوانان ورزش است. تا سال 2018 که در صد افزایش یافته است به 33.4%.

در مقابل در سال 2012 تنها 14.4 درصد از خانواده های با درآمد بیش از 100.000 دلار گزارش شده فرزندان خود را درگیر در فعالیت های ورزشی. تا سال 2018 این رقم منقبض شده بود به 9/9 درصد بیشتر گسترش شکاف.

آسپن موسسه پروژه بازی نشان می دهد تعدادی از راه های سازمان یافته ورزش می تواند به گسترش بیشتر جوانان. آنها عبارتند از ایجاد محلی بیشتر در شهر های لیگ که در محل خواسته های کمتری بر خانواده از سفر تیم است.

در تاکوما واشنگتن, برای مثال, ثبت نام در جوانان شهر فوتبال لیگ رز از 256 کودکان در سال 2015 به 1400 سال جاری یک 450% افزایش می دهد. راز: این برنامه در حال حاضر را در 36 محلی مدارس ابتدایی ترین فاصله پیاده روی برای کودکان. این بدان معناست که پدر و مادر نیست و نیاز به درایو بچه ها به هر بازی یا تمرین.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>