در جولای 9, ویژگی های یک گروه کاری از اتحادیه بین المللی مخابرات (ITU) تایید یک برنامه برای به رسمیت شناختن 5G رادیو رابط فن آوری (RIT) ارسال شده توسط مخابرات استانداردهای توسعه جامعه هند (TSDSI) به عنوان یک نامزد 5G استاندارد همراه با الاغ فرستاده شده توسط 3GPP. TSDSI است مستقل هند استانداردهای محیط بدن متشکل از صنعت و دانشگاه به رسمیت شناخته شده توسط نقطه.

برجسته از TSDSI لب به لب الاغ است که آن را بهبود می بخشد بر 3GPP لب به لب الاغ الاغ به پل شکاف دیجیتال با ارائه عملکرد پیشرفته برای ایطو کم تحرک زیادی همراه (LMLC) روستایی مورد استفاده. این افزایش الاغ ترکیب نوآوری های ثبت شده از محققان هندی است که در غیر این صورت به طور کامل سازگار با 3GPP لب به لب الاغ در هر رابطه است. هند را نسبتا دیر اما حیاتی سهم به سمت زیر در خدمت جمعیت را پاک کرده است موانع برای پذیرش به عنوان یک جهانی استاندارد 5G.

این TSDSI لب به لب الاغ است که طراحی شده برای فناوری 5G کار خوبی در مناطق روستایی با سرعت پایین تحرک و سلول های بزرگ تا 6 متر شعاع. آن را در درجه اول به دنبال پل شکاف دیجیتال را قادر می سازد مقرون به صرفه 5G پهنای باند از طریق تکنولوژی بومی اعمال نفوذ هند روستایی فیبر نوری شبکه BharatNet. این به ارمغان می آورد 95 درصد از هند روستاها به پوشش مناطق از ایستگاه های پایه مستقر در گرم panchayats (GPs) خدمت BharatNet. این LMLC نیاز لازم الاجرا توسط ایطو تنها 3 متر شعاع پوشش کافی برای هند را در مناطق روستایی و کسانی که از بسیاری از کشورهای دیگر. بالاتر پوشش زمانی با حداقل اما نوآورانه پیشرفت 3GPP مشخصات در ناچیز هزینه اضافی.

TSDSI در ابتدا با نزدیک شدن 3GPP با طرح های پیشنهادی خود را, اما مخالفت جهانی مخابرات رشته به دلایل مختلف از جمله کمبود بهره جهانی در افزایش روستایی تحت پوشش از نوع مورد نیاز در هند. با وجود مداوم فشار از هند اشخاص تنها یک فقیر زیر مجموعه ای از طرح های پیشنهادی خود را گنجانیده شده بود به مشخصات خود را صرفا به عنوان یک ویژگی اختیاری ترک بیش از 33 درصد از هند روستاها قابل دسترسی از برج واقع شده در GPs. ناراضی از TSDSI گروه های کاری متمرکز در re-ترکیب تکنولوژی لازم پیشرفت است که کار می کند یکپارچه با مشخصات طراحی و توسعه توسط 3GPP به جای به سادگی حل و فصل برای بهترین روستایی مناسب از آنچه در دسترس است در جهانی قفسه.

بومی توسعه فناوری در هند اغلب برخوردهای دستگاه قضایی ما ظرفیت های فنی و فقدان مقیاس جهانی و حجم. TSDSI تلاش هستند بدون استثنا. شده اند وجود دارد نگرانی در سراسر هند “یک جانبه” استاندارد تنظیم اهانت آمیز و سازگاری با جهانی 3GPP استاندارد تضعیف انتخاب مصرف کننده به تأخیر انداختن اجرای از 5G در هند و افزایش هزینه با توجه به این دو تکنولوژی انواع خواستار جدا کردن سخت افزار. فراگیر ذینفعان مشاوره شده اند حمایت برای جلوگیری از یک “تکه تکه” 5G تکنولوژی جداسازی هند از جهانی زنجیره ارزش.

این نگرانی برای حساب نمی TSDSI را همکاران پیگیری راه حل های مربوط به هند را باید در هماهنگی با استانداردهای جهانی است. ما نباید منحرف فریبنده استدلال از کسانی که ممکن است بهره مندی از هند نداشتن آن 5G فن آوری گونه های مختلف.

آشنایی از همه مهم مخابراتی تولید کنندگان با مشخصات فنی ساخته شده توسط TSDSI باید فعال کردن سریع توسعه راه حل های حصول اطمینان از مجموع همکاری بین تجهیزات منطبق با هر دو TSDSI و 3GPP RITs در ناچیز هزینه اضافی آن را به عنوان تنها نیاز به یک متوسط یک بار نرم افزار/ سیستم عامل تغییر در ایستگاه پایه و گوشی. بومی TSDSI 5G استاندارد نیز ارائه فرصت برای شرکت های هندی برای طراحی راه حل های نوآورانه برای تمدید 5G برنامه نه تنها برای کشور بلکه برای جهان است.

این TSDSI 5G RIT شده است از طریق دقیق داخلی و بین المللی فرآیندهای ارزیابی و در دیدار مهم هند نیاز بدون به خطر انداختن جهانی همکاری و یا اضافه کردن هزینه. آن را به انجام برسانند نیاز برآورده نشده از بیارتباط مردم در هند و دیگر کشورهای در حال توسعه. آن را نه جزایر بازار ما یا کشور و نه طول می کشد آن را یک تکنولوژی چنگال که دستگیری آینده تکامل از فن آوری های بی سیم در مرحله با بقیه جهان است.

آن است که به خوبی فرموله شده و هماهنگ در واکنش به فشار دادن نیازهای رشد از تعداد بسیار زیادی از مصرف کنندگان که متاسفانه اغلب فرار جهانی توجه است. در واقع آن است که ما ملتهب امیدوارم که هر چه زودتر به جای بعد پیشرفت های پیشنهادی در TSDSI لب به لب الاغ را دریافت خورده به 3GPP لب به لب الاغ (به عنوان اصل در نظر گرفته شده توسط هند) و یک استاندارد جهانی خواهد شد آدرس نیازهای همه از جمله کسانی که در طرف اشتباه از شکاف دیجیتال.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو