Brexit مزایای? چگونه امنیت غذایی آمادگی راه اندازی بریتانیا برای بیماری همه گیر.

هنگامی که برنامه ریزی برای Brexit دولت بریتانیا صرف چندین میلیارد پوند آماده سازی در مورد این کشور از اتحادیه اروپا بدون توافق. که شامل هماهنگ نگاهی به امنیت غذایی, برای, خوب, دلیل: بریتانیا واردات به طور کامل از نیمی از مواد غذایی خود را.

این گسترده قبل از Brexit برنامه ریزی ثابت شده است یک مزیت در چند ماه گذشته آن را به عنوان نرمش مخل ضربه از coronavirus بیماری همه گیر. در عین حال به عنوان بریتانیا آغاز می شود بازگشایی پس از دو ماه تحت مستند تحلیلگران می گویند coronavirus هنوز در معرض یک طرز غیر قابل قبولی بالا آسیب پذیری از مواد غذایی وابستگی است که در حال حاضر باید با رسیدگی می شود.

یکی از چالش شده است و شکل دهی مجدد “فقط در زمان” تحویل سیستم است که انگلستان است و با اتکا به چندین دهه به تولید به عنوان هزینه به طور موثر به عنوان ممکن است به قفسه های فروشگاه. اما این سیستم به طور معمول نگه می دارد بسیار کمی تولید در انبار برای مقابله با شرایط اضطراری مانند زمان بحران است. خدمات مواد غذایی ممکن است تبدیل به یک “فقط در مورد” رویکرد می گوید: David Bailey, یک استاد دانشگاه بیرمنگام “بنابراین به جای داشتن یک سوپر ناب زنجیره تامین است که امتداد در سراسر جهان در واقع شما باید بسیار بزرگتر سهام و زنجیره تامین منابع محلی است.”

لندن

در هرج و مرج منجر به بریتانیا و خروج از اتحادیه اروپا تیره و تار پیش بینی ظهور از خطرات ناشی از عدم مقابله Brexit. آنها هشدار داد از اختلال شکننده غذا و دارو زنجیره تامین و وحشت خرید سوخت و کمبود خواهد بود که جرقه “افزایش اختلال عمومی و جامعه تنش است.”

دولت بریتانیا در واقع صرف چندین میلیارد پوند آماده سازی در مورد این کشور از اتحادیه اروپا بدون توافق. احتمالی برنامه ریزی, نام عملیات Yellowhammer شامل هماهنگ نگاهی به امنیت غذایی, برای, خوب, دلیل: بریتانیا واردات به طور کامل از نیمی از آن مواد غذایی خیلی از افراد که از اتحادیه اروپا.

این گسترده قبل از Brexit برنامه ریزی ثابت شده است یک مزیت در چند ماه گذشته آن را به عنوان نرمش مخل ضربه از coronavirus بیماری همه گیر. بریتانیا شده است نسبتا آماده برای مقابله با COVID-19 افزایش تقاضا برای مواد غذایی با تشکر به درجه ای از انبار و ذخیره توسعه از اوایل سال 2019.

در عین حال به عنوان بریتانیا آغاز می شود بازگشایی پس از دو ماه تحت مستند تحلیلگران می گویند coronavirus هنوز در معرض یک طرز غیر قابل قبولی بالا آسیب پذیری از مواد غذایی وابستگی است که در حال حاضر باید با رسیدگی می شود. این یک holdover از امپراتوری بریتانیا در اواسط قرن 19 زمانی که این کشور با اتکا بر مواد غذایی تهیه شده از مستعمرات در خارج از کشور به ارائه مواد مغذی در خانه.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

پرسش نیز مطرح شده درباره چگونه بحران-حالت تصمیم گیری های دولت بیشتر قدرت بزرگ در سوپر مارکت های زنجیره ای در حالی که decimating رستوران ها و هتل ها از مواد غذایی-بخش خدمات که برای اختصاص 30 درصد از انگلستان مصرف مواد غذایی قبل از این مستند. و همه گیر را مطرح کرده است هشدار درباره overreliance در فصلی کارگران خارجی بیشتر از اتحادیه اروپا است. این حتی باعث پرنس چارلز به مرحله غیر معمول از تماس در انگلیسی furloughed از بخش های دیگر اقتصاد برای کمک به را در محصولات زراعی قبل از پوسیدگی آنها.

“انگلیس احتمالا در بهترین نگردند موقعیت است که آن را به حال شده است برای بسیاری از سال های بسیاری به دلیل آماده سازی برای مبارزه با تروریسم در اروپا می گوید:” دیوید بیلی یک استاد استراتژی صنعتی در دانشگاه بیرمنگام است. “هنگامی که COVID-19 ضربه منجر به تعداد زیادی از دررفتگی اقتصادی و مردم شروع به ذخیره در سوپر مارکت ها’ سیستم توزیع شد در یک موقعیت برای تامین که هر چند نه لزوما در جای مناسب در زمان مناسب است.”

“سمت منفی” می افزاید: پروفسور بیلی “است که وقتی که می آید به مواد غذایی خاص – کشاورزی و برداشت محصولات کشاورزی و مواد غذایی پردازش – انگلستان بسیار وابسته به ارتش در خارج از کشور دستمزد پایین کارگران و … که بدتر ساخته شده توسط [گیر] محدودیت های مسافرتی.”

دنیس Charlet/AP/فایل

کارمند اروتونل و سگ خود را بررسی کامیون ها در راه خود را به انگلستان در طول یک بعد از آزمون در مورد هیچ معامله Brexit در خروج از تونل کانال کاله در شمال فرانسه.

عنوان انگلیسی ها شروع به ظهور از بدترین ویروس با بالاترین مرگ و میر (37,000) در جهان پس از ایالات متحده آمریکا فشار را بحرانی منابع نزدیک به خانه را تسریع و گسترش فراتر از مواد غذایی است.

“وجود خواهد داشت سوال در مورد تا چه حد ما در شرایط ادغام در سطح جهانی و اینکه آیا ما نیاز به یک تعادل و برگشت حداقل در آنچه که ما خیال می توان استراتژیک مناطق مهم کشاورزی, بخش هایی از تولید منابع برای نظام سلامت و دارو – برای بیشتر محتوای محلی برای محافظت در برابر این نوع اختلال می گوید:” پروفسور بیلی.

نتیجه دیگر خواهد بود بررسی چرا مواد غذایی-بخش خدمات تقریبا به طور کامل تعطیل و در طول این مستند به جای اینکه نگه داشته در حال اجرا برای کمک به بانک های مواد غذایی و دیگر رسانه ها. تولید کنندگان مواد غذایی را به چالش کشیده شده است با مازاد از استفاده نشده تولید محلی مانند 95,000 تن سیب زمینی می رود به شمع تا ماه ژوئیه که شده بود به مقصد ماهی و تراشه ها ،

و بریتانیا نه بزرگترین سوپرمارکت زنجیره ای شده اند با اتکا به حمل بار در حالی که بقیه مواد غذایی-بخش خدمات بود “ویران” با مستند اقدامات می گوید: Tim Lang یک استاد سیاست مواد غذایی در شهر دانشگاه لندن و نویسنده کتاب جدید “تغذیه بریتانیا: ما مواد غذایی مشکلات و نحوه رفع آنها.”

“شگفت آور چیز رفتن به coronavirus است که بریتانیا باید به بهترین بوده است-آماده غنی کشور در این سیاره برای مقابله با غذا و بدون معامله Brexit. آن را می گوید:” استاد زبان که توصیه شده است یک میزبان از هیئتهای سازمان ملل متحد و انگلستان سازمان های دولتی در مسائل مواد غذایی. او به نقل از مقدماتی بررسی به صورت یک بیماری همه گیر در سال 2011 پس از آن در مقیاس کامل Brexit برنامه ریزی در سال 2016 و 2019.

با وجود طولانی نگرانی های کمی انجام شده است به انگلستان کمتر از مواد غذایی وابسته به استاد می گوید: Lang. “ایالات متحده فیدهای خود را. فرانسه فیدهای خود را. بریتانیا نمی کند و انتخاب کرده است.”

“چرا این اتفاق می افتد ؟ آن را به دلیل یک امپراتوری بریتانیا بود و آن را یک تصمیم در 1840s نه به خوراک خود می گوید:” استاد زبان. از آنجایی که با وجود کمبود مواد غذایی شوک در طول هر دو جنگ جهانی “به متصلند موقعیت هنوز هم در بریتانیا و … است که انتظار داریم دیگران به ما خوراک.”

اندرو Boyers/ایسنا

مشتریان فروشگاه در شکارچیان مزرعه مغازه در میلتون کینز انگلستان به عنوان گسترش COVID-19 همچنان در 18 مارس سال 2020 است.

یکی از چالش شده است و شکل دهی مجدد “فقط در زمان” تحویل سیستم است که انگلستان است و با اتکا به چندین دهه به تولید به عنوان هزینه به طور موثر به عنوان ممکن است به قفسه های فروشگاه. زمانی که ماموت سوپرمارکت زنجیره ای تسکو اتخاذ سیستم آن را به ضرب گلوله از اینکه سوم-بزرگترین خرده فروش در انگلستان برای سومین در جهان – و در حال حاضر حساب برای بیش از 20 درصد از خرده فروشی مواد غذایی خرید در بریتانیا. اما این سیستم به طور معمول نگه می دارد بسیار کمی تولید در انبار برای مقابله با شرایط اضطراری مانند زمان بحران است.

تسکو شده است یک بازیکن کلیدی در “خوراک ملت” های احتمالی برنامه از اوایل ماه مارس. در طول مستند آن اهدا مواد غذایی به ارائه میلیون ها نفر از وعده های غذایی برای سلامت کارگران خدمات و پشتیبانی 350,000 مردم از دولت-ارائه لیست از کسانی که “بالینی آسیب پذیر است.”

Presciently تسکو در سال 2016 نیز انجام یک “روز قیامت” ورزش که در آن پیش بینی مقابله با ستاد shutdown. آن بود بنابراین آماده برای دور کار اما افزایش ناگهانی در تقاضا برای مواد غذایی شبیه به آن, سنتی, سنگین ترین روز خرید سال Dec. 23.

“بدون اطلاع ما تا به حال پنج روز در آن سطح و هیچ فرصتی برای طرح” دیو Lewis, Tesco, مدیر اجرایی گفت: نگهبان در اوایل این ماه. “که به سرعت در تقاضا غیر قابل باور است. کل صنعت خالی از زنجیره تامین و پس از آن ما تا به حال به بهبود می یابند.”

این درس در حال حاضر یاد گرفته به احتمال زیاد به دور از رسیدن به اثر است. بیرمنگام پروفسور بیلی می گوید Brexit ارائه شده مفید تست استرس برای زنجیره تامین, اما هر دو Brexit و همه گیر خواهد galvanize یک روند به سمت کاهش خطر. نیازهای حیاتی مانند غذا و خدمات بهداشتی و درمانی ممکن است تغییر از فقط در زمان تحویل سیستم های “فقط در مورد” تا “به جای داشتن یک سوپر ناب زنجیره تامین است که امتداد در سراسر جهان در واقع شما باید بسیار بزرگتر سهام و زنجیره تامین منابع محلی می گوید:” پروفسور بیلی.

در انگلستان که ممکن است نیاز به گسترده تر تغییر تفکر است.

“واقعا وجود دارد مسائل مهم است که بریتانیا به صورت; [آن را] به خواب بیدار می شوید و آن بحث امنیت غذایی مشکل می گوید:” استاد زبان. “مواد غذایی بانک ها نمی تواند مقابله و دولت پاسخ داده است و در عین حال اجازه دهید نه خرده فروشان بیشتر کمک های مالی به بانک های مواد غذایی. … وجود دارد terrifyingly نگرانی استکبار نشان داده شده در دولت است که آن را فقط می توانید ترک آن را به “تسکو” et al.”

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>