پس از سالها بلاتکلیفی و از دست رفته مهلت انگلستان است و در نهایت خروج از اتحادیه اروپا. اما Brexit درام ممکن است بیش از عنوان انگلستان وارد یک مرحله جدید از مذاکرات با شرکای تجاری خود. وال استریت ژورنال است Jason Douglas گزارش. عکس: Daniel Leal-Olivas/گتی ایماژ

لندن—انگلستان به طور رسمی ترک اتحادیه اروپا اواخر روز جمعه پایانی فصل نزدیک به نیم قرن از ادغام با همسایگان اروپایی خود را به عنوان آن شروع می شود به نمودار جدید و نامشخص البته در جهان است.

روز که به شرح زیر نزدیک به چهار سال از تقریبا بی سابقه هرج و مرج سیاسی باعث 2016 مبارزه با تروریسم در اروپا همه پرسی نشانه یک لحظه نقطه عطفی برای هر دو بریتانیا و اتحادیه اروپا.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چگونه انتظار دارید زندگی به تغییر برای مردم بریتانیا پس از انگلستان برگ اتحادیه اروپا? پیوستن به مکالمه زیر.

در حال حاضر 27 کشور بلوک خود را از دست دادن دومین اقتصاد و عمده نیروی نظامی. بریتانیا در حال خروج چتر از یک غول تجارت قدرت خواهد شد و شروع فرآیند به ایجاد یک محل جدید در صحنه جهانی.

“مهم ترین چیز برای گفتن امشب است که این نه یک پایان بلکه یک آغاز” نخست وزیر بوریس جانسون گفت: در یک کنفرانس آدرس به ملت. “این لحظه ای که سحر می شکند و پرده بالا می رود در یک عمل جدید است.”

آنچه که قانون را شبیه ناشناخته است. بریتانیا در حال حاضر وارد یک دوره گذار از حداقل 11 ماه آن را به عنوان مذاکره آینده روابط با اتحادیه اروپا. در آن زمان انگلستان را از نظر قانونی در خارج از بلوک اما کمی تغییر خواهد کرد برای شهروندان در هر دو طرف.

تنها پس از انتقال به پایان می رسد آیا این شروع یک آزمایش منحصر به فرد در د-جهانی شدن واقعا شروع به نشان دادن چه اتفاقی می افتد زمانی که یک کشور وی رونمایی جدید موانع تجارت با بزرگترین شریک تجاری.

“ما در حال اجرای یک سری بی نظیر آزمایش” گفت: آناند Menon, استاد سیاست در کالج کینگ لندن است. “ما در مورد به تجارت سخت تر است.”

در سراسر بریتانیا روز مشخص شده بود خاموش جشن و اعتراض. یک بحران سیاسی است که هزینه این شغل از دو انگلیسی, نخست وزیران و به موجب دو انتخابات عوارض خود را گرفته است. پس از سالها مبارزه با تروریسم در اروپا بحث بسیاری از انگلیسی ها به سادگی می خواهید به حرکت می کند.

آقای جانسون سفر به ساندرلند در شمال انگلستان به برگزاری نمادین کابینه جلسه. در سال 2016 شهر رای دادند و به شدت در حمایت از مبارزه با تروریسم در اروپا و آن این است که این سایت از یک نیسان موتور Co. کارخانه ماشین که کسب و کار است که به احتمال زیاد به تحت تاثیر افزایش موانع تجاری است.

مرتبط

  • Brexit به ارمغان می آورد آهسته تغییر در انگلستان و تعمیرات اساسی در بروکسل
  • انگلستان قانونگذاران خداحافظی به پارلمان اروپا در یک گفتوگو برای مبارزه با تروریسم در اروپا

بعد آقای جانسون خطاب به ملت به عنوان مبارزه با تروریسم در اروپا طرفداران فراوان در خارج از مجلس با یک مجاور میدان شده آراسته با پرچم یک حزب خیابان.

“من بسیار خوشحال است. در این مورد هم گفت:” جورج مطلوب, 25 آویخته در یک پرچم انگلیس در میدان در خارج از مجلس به عنوان جمعیت خواند “قانون خاک.”

چند جاده را در وست مینستر pro-اتحادیه اروپا حامیان برگزاری راهپیمایی اعتراض Brexit.

دولت پس از مبارزه با تروریسم در اروپا چشم انداز باقی مانده تار. هنگامی که در خارج از اتحادیه اروپا قوانین و مقررات جانسون می گوید که او در نظر دارد به اعتصاب معاملات تجاری در سراسر جهان با کشورها از جمله ایالات متحده اما خیلی بستگی به مذاکرات تجاری با اتحادیه اروپا. در ماه های آینده, haggling شروع خواهد شد بیش چقدر دسترسی انگلستان را به بلوک. “هر انتخاب یک نتیجه” اتحادیه اروپا سه تن از رهبران در روز جمعه گفت.

در تلاش برای سرعت بخشیدن به مذاکرات آقای جانسون در حال حاضر رد کرد تمدید مذاکرات فراتر از سال 2020 است. او همچنین می گوید که بریتانیا نمی ماند در قدم اهسته با اتحادیه اروپا قوانین و مقررات. روز جمعه دولت تایید انگلستان به دنبال ثبت یک استخوان تجارت ایران شبیه به یکی از اتحادیه اروپا امضا شده با کشور کانادا در سال 2016. آن گفت: این امر به دنبال به 80 درصد از تجارت تحت پوشش موافقت نامه های تجاری در سه سال است.

که آن را گران تر برای ساخت کسب و کار برای تجارت با اروپا است. هنوز هم هنگامی که در خارج از اتحادیه اروپا و دولت بریتانیا را آزادتر دست به قید وثیقه و یا حمایت مالی از کسب و کار ،

دیگر چالش های بافندگی. اسکاتلند که اکثریت رای به باقی ماندن در اتحادیه اروپا در سال 2016 رفراندوم است فشار و به تبع آن عضویت در انگلستان

مهمانان در مبارزه با تروریسم در اروپا در وارینگتون انگلستان جشن لحظه انگلستان چپ اتحادیه اروپا در ژانویه. 31. عکس: آنتونی Devlin/گتی ایماژ

“یک همه پرسی استقلال قرار داده خواهد شد تصمیم گیری در مورد بهترین راه برای اسکاتلند به دست خود ما” رهبر حزب ملی اسکاتلند Nicola Sturgeon گفت: در یک سخنرانی در روز جمعه. تا کنون آقای جانسون گفت: نه به رفراندوم بگذارد. برای اولین بار پس از سال 2015 یک نظرسنجی نشان داد اکثریت اسکاتلندی به نفع استقلال است.

از آن خواهد شد را برای مورخان به توضیح دهید که چگونه یک نسبتا کوچک خوشه ای از euroskeptics تشویق یک بحث در سراسر کشور است که منجر به شکل دهی مجدد از بزرگترین بلوک تجاری. “این است که در مورد چگونه جهنم تو رفتگی در دیوار مورد علاقه از یک زن و شوهر از افراد بازنشسته در یک میخانه در دهه 1970 تبدیل به این” گفت: Gawain Towler, دیرین متحد Brexit معمار Nigel Farage.

“آزاد از محدودیت های اتحادیه اروپا ما یک بار دیگر خواهد بود قادر به پیدا کردن جایگاه ما در جهان” آقای نتانیاهو گفت: جمعیت در لندن است. “مردم را مورد ضرب و شتم استقرار.”

بریتانیا بود که همیشه بی دست و پا عضو باشگاه اروپا. داشتن رد پروژه اروپایی که در آن متولد شد در 1950s, انگلستان تلاش برای عضویت در دهه 1960 با فرانسه vetoing عضویت در آن برنامه دو بار.

انگلستان پیوست و در سال 1973 به امید بهره مندی از یک احیای اقتصادی که دیدم بلوک افتادن رشد خود را دارد. با وجود حمایت عضویت در یک همه پرسی در سال 1975 انگلستان chafed به عنوان باشگاه تکامل یافته از نظر اقتصادی واحد تجاری به یک اتحادیه سیاسی.

این چه اخبار جلسه در صندوق پستی خود را

آنچه را از اخبار روزانه هضم روز, مهم ترین اخبار, به تماشای, به صندوق پستی خود تحویل. ثبت نام.

در سال 1992 یک پیمان برای ایجاد یک مجتمع اتحادیه موجب شورش در بریتانیا حزب محافظه کار. انگلیس توافق کردند که به پیمان اما با هشدارهای از جمله انصراف از نرخ ارز رایج است.

بریتانیا خدمات تحت سلطه اقتصاد حال بهره مند از دسترسی بدون درز به اتحادیه اروپا که تبدیل کشور به یک دروازه جهانی به بازار اروپا است. انهدام دهه از ادغام دیده می شد توسط بسیاری از اقتصاددانان به لحاظ اقتصادی مخرب است.

آن ructions در درون حزب محافظه کار در سال 2016 که مجبور سپس نخست وزیر دیوید کامرون برای تماس با یک رفراندوم در بریتانیا عضویت در اتحادیه اروپا. او را دیدم آن را به عنوان یک راه برای آرام کردن اختلافات در حزب خود را, اما این همه پرسی به سرعت چرخید و خارج از کنترل است.

آن را در معرض مرکزی مشکل با بریتانیا عضویت: طرفدار اتحادیه اروپا و فعالان در تلاش برای ایجاد یک پاسخ قانع کننده برای این پروژه فراتر از منافع اقتصادی. از دست دادن کنترل مستقل به خصوص در طول حرکت از مهاجران اتحادیه اروپا به این کشور با موفقیت اهرمی توسط نرم افزار-Brexit فعالان با آقای جانسون در راس. در ماه ژوئن سال 2016 بریتانیا رای دادند 52 درصد به 48 درصد به ترک اتحادیه اروپا.

چند سال از هرج و مرج سیاسی در گرفت که جناح های مختلف به نام های مختلف برای خروج از لحاظ. آن باقی مانده بود به نخست وزیر ترزا ممکن است به تفسیر چگونه به باز کردن مشارکت.

مبارزه با تروریسم در اروپا حامی bade وداع در مقابل یک مجسمه وینستون چرچیل توسط پارلمان در لندن در روز جمعه. عکس: اندی باران/شاتر

او تلاش یک سازش که نگه داشتن بریتانیا از اتحادیه اروپا اما در تجارت وبلاگ حقوقی مدار. نه طرفدار و نه ضد Brexit جناح تحت تاثیر قرار گرفته بودند. نورد پارلمانی شورش در گرفت. خانم مه Brexit طلاق معامله رد شد سه بار توسط قانونگذاران. او سرنگون شد توسط خود او ،

آقای جانسون را ندارد همان اشتباه است. او تحت فشار قرار دادند برای شکستن ناگهانی با اتحادیه اروپا. او سپس به نام انتخابات به روشن کردن نمایندگان مجلس که نتوانستند خود را معامله. این ریسک بالا حرکت می کند پرداخت می شود. Brexit حامیان حال غرق سنتی تفرقه حزب تجمع برای آقای جانسون. در اواخر سال 2019 در حزب محافظه کار برنده آن بزرگترین اکثریت پس از سال 1980 در یک موج آبی یقه پشتیبانی می کند.

آقای جانسون در حال حاضر متعهد به ترویج بازار آزاد دستور کار, در حالی که همچنین حمایت از این رای دهندگان از رقابت های جهانی است. چگونه این عمل تعادل را بازی خواهد تعریف موفقیت Brexit.

“هر برجستگی در جاده پیش رو من میدونم که ما موفق خواهد شد” آقای جانسون گفت: شب جمعه.

نوشتن به حداکثر در کولچستر max.colchester@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de