به عنوان بخشی از برنامه ای برای پاک کردن درهم و برهمی خانگی در طول این مستند به کمک شامل Covid-19 گیر من بررسی محتویات یک گرد و خاکی چمدان stashed در گوشه ای از ایوان, پوشش داده شده با ورق های قدیمی. یک باز نشده بسته کپی از نقاشی های من در زمان ، چگونه دوست داشتنی! از کجا این را از آمده است ؟ باز کردن بسته متوجه شدم که کپی شد و چند لایه به عنوان جدول تشک شش نفر از آنها تمام شاهکارهای توسط نقاش هلندی, Pieter Bruegel. خواندن و نوشتن شرح تصاویر و در یک ورق کاغذ محصور در آن من به عنوان یک موزه در وین Kunsthistorisches Museum. من انگشتان من بیش از تشک — شکارچیان در برف 1565; برج بابل 1563; چشم انداز زمستان, 1601; مبارزه بین کارناوال و لنت 1559; دهقان عروسی 1568 و تیره روز 1565. موزه خانه های دوازده از Bruegel کار می کند. چنین دقیق و پر زحمت کار! آن همه چیز در آینده را …

ضعف من تصمیم به رفتن به موزه را در وب سایت من به یاد بازدید از محل با یک همکار Kaveree Bamzai در طول یک سفر در سال 2009 به هنر نمایش با عنوان “Chalo هند’ در Essl موزه های سازمان یافته توسط وینی جمع آوری. ما مهمانان از شورای روابط فرهنگی. هندی, هنرمندانی که آثارشان به نمایش گذاشته شد شامل Jitish Kallat, Ashim Purkayastha غلام محمد شیخ Tushar Joag, Subodh گوپتا و Pushpamala N.

با ورود به این موزه را در سایت آورده خاطرات زنده از نقاشی های زیبا بر روی صفحه نمایش وجود دارد و مراجعه به فروشگاه از جایی که من باید برداشت تا جدول تشک. خواندن در من پیدا کردم یک عنوان است که گفت: “اجازه دهید خود را لمس هنر! فولاد ماسک صورت: 100% پنبه آلی قابل شستشو یکی از اندازه متناسب با تمام ساخته شده در اتریش است.” متن در ادامه به ترویج facemasks موزه ایجاد کرده بود و ساخت در دسترس عموم است. “ایجاد یک بیانیه هنری با ما شیک دهان-بینی حفاظت از ماسک. استادان قدیمی و اصلی خود را با این نسخهها کار مانند مدونا در علفزار توسط Raphael, Infanta ماریا ترزا توسط ولاسکز و سنگ مرمر مجسمه امپراتور لئوپولد اول به عنوان یک منبع الهام بخش برای طراحان استلا Achenbach و Michaela Königshofer در تولید پنبه آلی ماسک. با خرید ماسک از شما حمایت موزه!”

ایده خوب برای دریافت برخی کمک های مالی و همچنین ترویج هنر است. اتفاقا در هند facemasks با مدهوبنی نقاشی های چاپ شده بر روی آنها در حال تبدیل شدن به محبوب به عنوان دوزی و نقاشی دست آنهایی که, و کسانی که با Kalamkari و Ikkat نقوش. اینها ابتکارات خوبی برای ترویج هنرمندان و الهام بخش بیشتر مردم به پوشیدن facemasks. بومی آمریکا نقوش محبوب هستند, بیش از حد, به عنوان زبان سانسکریت خوشنویسی و shlokas از کتاب مقدس. شاید با تنفس از طریق این هنری, متافیزیک, تزئین, ماسک از طریق یک سیستم اسمز پوشنده لباس ممکن است بهره مند شدن بیشتر حساس به خلاقیت و می داند که حتی شروع به پرورش حس دلسوزی و همدلی است. حتی اگر طراح ماسک الهام بخش مردم را به پوشیدن آنها را در همه زمان ها است که یک جایزه بزرگ. رعایت یک مسئله بزرگ به عنوان دور به عنوان احترام اجتماعی فاصله هنجارها و پوشیدن facemasks نگران است. شاید این می تواند کمک کند ؟

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im