دستیابی به موفقیت در برابر سلاح های شیمیایی

یکی از محبوب ترین در جهان معاهدات است که سلاح های شیمیایی کنوانسیون حمایت 193 متحده است. هفته گذشته آژانس شارژ با اجرای این پیمان زمانی و تاریخی ، آن را به طور مستقیم نسبت به یک سری از گاز سمی در حمله به غیر نظامیان به ویژه دولت – سوریه – برگزاری آن پاسخگو برای نقض یک هنجار جهانی در برابر چنین بی رویه ابزار جنگ است.

82 صفحه گزارش از سازمان منع سلاح های شیمیایی (OPCW) دریافت نمی کنند بسیار مورد توجه است. جهان در حال حاضر متمرکز بر بیولوژیکی تهدید COVID-19. هنوز بررسی دقیق ارتش سوریه را به استفاده از سارین و گاز کلر در سال 2017 است که دستیابی به موفقیت در جهان چگونه معاملات با خطرناک ترین مواد. اگر رهبران در حال حاضر مسئول توقف گسترش coronavirus مطمئنا رژیم سوریه برگزار می شود به حساب تحمیل کشنده گازهای مردم بی گناه در این کشور جنگ داخلی.

اروپا و ایالات متحده قطعنامه جدید تحریم ها علیه رژیم رئیس جمهور بشار اسد برای توقف حملات بیشتر در سنگر مخالفت. گذشته تلاشهای غرب شده اند مانع در سازمان ملل متحد توسط روسیه یک متحد نزدیک سوریه است. با این گزارش جدید اما روسیه انسداد تاکتیک ممکن است تضعیف شده است.

اجرای سلاح های شیمیایی پیمان شده است ناهموار اما به طور کلی موفق است. این OPCW تایید شده است حذف 97 درصد از جهان را اعلام کرد سلاح های شیمیایی. در حال حاضر این نوع از سلاح های باقی مانده در سوریه نیاز به توجه ویژه ای توسط جامعه بین المللی است.

در طول قرن گذشته به عنوان انسان باید سعی کردم به درک استفاده و کنترل دنیای فیزیکی بیشتر آنها نیز گسترش درک خود را از مسئولیت اخلاقی. یک کلید جهانی حق زندگی برای مردم بی گناه در جریان یک درگیری مندرج در موافقت نامه های بین المللی. سلاح های کشتار جمعی هیچ جایی در این جهان است. تعیین مقصر برای استفاده از آنها این است که یک گام در این جهت

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im