شکستن موانع: Shafali Verma موفقیت الهام بخش برای تمام دختران جوان

هند 16-year-old woman کریکت Shafali ورما به ضرب گلوله به بالای ICC T20 پنبه حلاجی شده رتبه بندی پس از یک سری از بازی برنده اجرای برنامه در حال انجام T20 جام جهانی در استرالیا. در واقع او در حال حاضر تنها دوم پس از پیامبر راج به بالای زنان T20 پنبه حلاجی شده رتبه بندی. ورما سوم بیشترین گلزن در جام جهانی است و آمار بیشتر sixes بیش از هر کس در این مسابقات تا کنون.

اما آنچه که واقعا قابل توجه است Verma نبرد برای رسیدن به کریکت. به عنوان یک کودک او موهای خود را مثل یک پسر بچه به طوری که او می تواند به محلی کریکت آکادمی در هاریانا. جنسيت تعصبات او رو تنها سخت او حل و فصل به بازی برای کشور است. ورما داستان یک بار دیگر برجسته موانع دختران و زنان در دنبال ورزش. مردسالار و رسوم در ادامه به درمان زنان به عنوان شکننده دلسرد آنها را از فعالیت های فیزیکی است. اما جالب اینجاست که اگر گفت: فعالیت های فیزیکی داخلی در طبیعت و در خدمت زنان و خانواده های خود را به اعضای سپس وجود دارد هیچ اعتراضی در همه.

چنین مردسالار نفاق نیاز به مقابله به رسیدن به پتانسیل کامل خود را. در واقع ورزش می تواند بسیار توانمند سازی برای زنان ارائه آنها را با یک حس اعتماد به نفس و خود ارزش و موفقیت است. و هنگامی که ستاره مثل ورما ظهور آنها در برای الهام بخشیدن به نسل بعدی دختران و پسران. ورما و دیگران مانند او که در حال شکستن سقف شیشه ای نیاز به پشتیبانی برای هر دو ورزش و تاثیر مثبت در جامعه است.

دفعات بازدید: داستان کامل: زنان T20 جام جهانی: شسته-از نیمه نهایی می فرستد هند به قبل از ازدواج, نهایی, انگلستان, کردن

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de