شکستن برنج سقف: ارتش هند زنان سزاوار یک شانس مبارزه

او دستش را بلند کرد اما به طور کلی گفت: “ما نمی تواند به شما ارسال وجود دارد… این خیلی خطرناک است… ما jawans استفاده می شود به زنان… شما ممکن است بمیرد.”. او در پاسخ محکم و روشن است: “اما نیست که انتخاب هر سرباز باعث می شود زمانی که آنها به خود لباس است ؟ چرا انتخاب من است تحت درمان متفاوت است؟”

در زمینه سوال این است که آیا زنان آماده برای مبارزه با, نقش در دفاع کردند. سوال واقعی این است: آیا ما اجازه رفتن از توهمات ما در مورد زنان و آیا ما می خواهیم به ارائه کار برابر فرصت به آنها ؟

ما شاهد یک فوق العاده اجتماعی و فرهنگی تغییر در هند برخلاف قدیمی نقش های جنسیتی. وجود دارد هنوز هم laughably اشتباه ازدواج آگهی “smart ساده MNC-شاغل” ، اما نیز وجود دارد یک تغییر بزرگ است. هاریانا که بدنام برای آن فجیع زن foeticide حتی تا یک دهه پیش است که در حال حاضر تولید تعداد قابل توجهی از زنان کشتی گیران برای کشور که کیسه مدال طلا و مدال نقره بین المللی سیستم عامل است. ما زمان دسته ای از jawans در ارتش نیز پسران جوان که به مدرسه رفت و با چنین جوانه زدن کشتی گیران در روستاهای خود. به نظر من آنها بیشتر از آماده به زنان فرمان آنها را در مبارزه با. اجازه بدهید به ما تحمیل نمی منسوخ استاندارد در نسل جدید است.

در حال حرکت در آن زمان به آدرس alibis تدارکات و ظرفیت نیروهای خط مقدم برای مقابله با تنوع. آیا ما زنان توالت جداگانه تفکیک جنسیتی-حساسیت ماژول سیاست برای مقابله با آزار و اذیت? و این بزرگترین مانع که رهبران ما و بوروکرات ها نیاز به آدرس در حال حاضر.

وجود خواهد داشت به اندازه کافی صالح زنان معتبر برای مبارزه با نقش? حقایق برای خود صحبت می کنند. زنان مبارزه کرده اند و خود برگزار شد در جنگ چه در عراق و افغانستان و یا اسرائیل. زمین شرایط در این کشورها از نظر فرهنگ و جغرافیا بسیار متفاوت هستند از خود ما است. قطعا نه هر زن خواهد بود واجد شرایط برای چنین نقش اما فقط مانند مردان می توان آنها را با دقت به نمایش در آمد و به شدت آموزش دیده قبل از آنها را انتخاب کنید تا که تفنگ کار یک مخزن و یا پرواز یک جت جنگنده است. در کشور خود ما, ما, روشن, دختران جوان غرش در جت های جنگنده به عنوان آنها در طول روز انجام ماموریت در هواپیماهای جنگنده معروف مارک به عنوان “پرواز تابوت”, MiG-21 Bisons. شش نیروی دریایی افسران دور جهان در INSV Tarini در ژوئن 2018. این دختران که تبدیل شد از بودن ‘ساده درب بعدی موجودات به شکوه سربازان.

نر نیروی دریایی ایالات متحده مهر و موم جزوات مواجه شده اند 20 درصد شانس مقدماتی خود را در طول آموزش مقدماتی و تصویب نرخ به عنوان کم به عنوان 35 درصد است. دریایی کماندوهای در هند تحت انتخاب گسترده ای و آموزش بیش از حد. آن را تنها عادلانه به انتظار همان سطح از توجه و منابع برای زنان سربازان برای رسیدن به این سطح از تعالی و “جنگ آماده”. ما همچنین ممکن است پایین گذر رای دادن در حالی که رسیدن به این استانداردها اما برخی از ما وجود دارد خواهد شد.

یکی دیگر معمولا شنیده بهانه ای است که زنان واجد شرایط نیست برای مبارزه با نقش زیرا پاهای خود را نه به اندازه کافی بلند به پرواز جنگندهها. این نوع منطق است که نگهداری می شود کشور ما از كاركرد آن اولین مجموعه از خلبانان جنگنده حتی پس از زنان افسران آورده بودند به زمین نقش به پرواز هلیکوپتر و هواپیمای حمل و نقل دو دهه پیش. نیروی هوایی پاکستان رفت جلوتر آورده و در زنان به پرواز جت قبل از اینکه نیروی هوایی هند.

در سراسر جهان همان تعصب آشکار است. جهانی تجهیزات برای طراحان هواپیما, کلاه, زره بدن, چکمه, night-vision goggles و پس از ساخت نمونه های اولیه خود را با مردان خاص ارتفاع متوسط داشته باشید. و به این ترتیب زنان که در خارج از این هنجار را سخت و زمان استفاده از آنها است. زنان باید برای حذف لایه های زره بدن را متناسب با منحنی های بدن خود را که ایمنی خود را به خطر می اندازد. من به یاد داشته باشید ما آموزش روز هنگامی که محلی cobblers تا به حال به سفارشی را برای برخی از هموطنان زنان افسران.
جنسيت و تنوع ضروری است برای هر سازمان ،

به تازگی گلدمن ساکس مدیر عامل دیوید جزایر اعلام کرد که آنها دیگر نمی خواهد به یک شرکت عمومی, مگر اینکه آن را حداقل یک زن و یا غیر سفید عضو هیئت مدیره. نظامی نیز رفتن را از طریق یک لرزه ای تغییر از نظر تکنولوژی و عملیات. آینده جنگ را نه فقط در مورد فیزیکی خود عامل هواپیماهای بدون سرنشین وسایل نقلیه جنگ اطلاعاتی و سایبری-عملیات کلیدی خواهد بود. ما در بحرانی تقاطع امروز. تصمیم گیرندگان برای دفاع نیروهای نیاز به سوال خود ریشه دوانده ناخودآگاه تعصبات. آینده خود برنامه ریزی باید بر اساس منطقی قضاوت به جای از پیش درک مفاهیم و ضربه محکم و ناگهانی قضاوت در مورد جنسيت بر اساس توانایی.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im