رئیس جمهور Jair Bolsonaro دوم از سمت چپ خطاب به مطبوعات در هفته گذشته در الوردا کاخ رسمی خود را اقامت در Brasília.

BRASÍLIA—در ساعت 8 صبح تقریبا هر روز او به عنوان برگ اقامت رئیس جمهور Jair Bolsonaro از برزیل را متوقف می کند به لرزش دست در دست پیروان ژست برای عکس های سلفی و به اشتراک گذاشتن یک خنده در سایه وسیع درخت انبه.

او سپس spars با خبرنگاران سیاسی که دم او را از گفتن آنها را به shut up, توهین به آنها را متهم و یا آنها را از چاپ و نشر نهفته است.

روال پخش زنده آقای Bolsonaro را در Facebook صفحه که 11.6 میلیون پیروان و معمولا طول می کشد تا 15 دقیقه اما می تواند اجرا شود دیگر. این برخورد منجر به ترشح عناوین و تولید گرم ویروسی جنگ بر خود حاکم و سبک رفتار.

آن است که غیر مومن رهبر در پاسخ به این کنفرانس مطبوعاتی. به جای به طور مستقیم و چهره های رسانه ای که او آشکارا disdains آقای Bolsonaro معرفی چه غیررسمی شناخته شده به عنوان “Talkey نمایش” تلفظ Tah-خوب بعد از عادت خود و پایان دادن به جملات “tá OK”—که در برزیل به معنی “آن را کردم؟”

آقای Bolsonaro خطاب به مطبوعات در هفته گذشته در الوردا کاخ رسمی خود را اقامت در Brasília.

یک سال به انتخابات ریاست جمهوری جناح راست سابق ارتش کاپیتان روزانه خود را با استفاده از پلت فرم به استوک پایگاه خود را و مبارزه با مخالفان خود را.

به منتقدان آقای Bolsanoro, 64 سال است که مصرف افراطی برزیل به سمت استبداد. اما بسیاری از برزیلی ها بیان لذت در pugilistic سبک, رابطه جنسی خشن-در-جنایت رویکرد بازار تعمیرات اساسی و دفاع از آنچه که او کست به عنوان ارزش های مسیحی است. او تصویب شد نرخ ارز تا 48 درصد در ژانویه نظرسنجی از 41 درصد در ماه اوت است.

آقای Bolsonaro آشکارا مدل های خود را پس از رئیس جمهور تهمت که با استفاده از رسانه های اجتماعی برای گسترش پیام خود را و متصل با پیروان خود در خشن تظاهرات که در آن او اغلب belittles دشمنان خود را و مطبوعات است.

رسیدن به طور مستقیم به مردم است یک استراتژی سیاسی است که قدمت آن دهه در آمریکای لاتین به ویژه آرژانتین اوا پرون در 1940s. اخیرا ونزوئلا هوگو چاوز تا به حال “سلام آقای رئیس جمهور” hourslong برنامه نویسی که در آن او راديال کردن آهنگ ها گفت, درهم و برهم, داستان upbraided وزیران و انباشته تمسخر مخالفان. در مکزیک, رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador را روزانه صبح زود کنفرانس های مطبوعاتی و یا mañaneras گذشته 90 دقیقه و جمعیت با دوستانه خبرنگاران اجازه می دهد برای بلند نفس پاسخ در نظر گرفته شده به بیشتر از نزدیک اتصال به پیروان خود را.

در اوایل ریاست جمهوری خود آقای Bolsonaro برگزار هفتگی صبحانه با دعوت خبرنگاران. اما در جولای صبحانه در کاخ ریاست جمهوری به عنوان تصاویر آتش سوزی ravaging آمازون رفت ویروسی خبرنگاران خارجی در مورد سوال که آیا دولت بود و بیش از حد نرم در wildcat معدنچیان وبلاگ نویس و دامداران کاهش و سوزاندن ردیف هایی از بزرگترین جنگل انبوه.

“شما باید درک آمازون ماست نه مال شما” او فریاد زد و یک خبرنگار. برزیل آژانس فضایی نشان داده زدایی تسریع در آمازون شد دروغ گفت.

اظهارات بین المللی عناوین تحت فشار قرار دادند که دولت بیشتر در موضع دفاعی است. هرگز دوباره او را دعوت مطبوعات برای صبحانه.

آقای Bolsonaro به ندرت اخبار همایش ها, اما می گوید او بی مطالعه Q&به عنوان مقدار به عنوان بسیاری از سه ساعت از مصاحبه یک هفته.

آقای Bolsonaro آیا اعطای مصاحبه با روزنامه نگاران که بخواهید دوستانه سوال. او به ندرت دارای اخبار کنفرانس ها. دفتر او گفت: آن را نمی خواهد و نظر این مقاله است.

رئیس جمهور هدف این است که برای رسیدن به هواداران خود و بدون موشکافی مطبوعات گفت: لئوناردو Barreto, یک دانشمند علوم سیاسی در Brasília. “پوپولیسم شناخته شده است, در میان چیزهای دیگر برای رسیدن به طور مستقیم به مردم است.”

آقای Bolsanoro در ماه های اخیر از سوی سازمان های دولتی و بزرگ و شرکت های دولتی برای کاهش هزینه تبلیغات با برزیل غالب گروه های رسانه ای. او ممنوع اشتراک توسط دولت فدرال به دفتر یک روزنامه انتقادی از ریاست جمهوری خود Folha de S. Paulo, در پایان ماه اکتبر.

در ماه ژانویه یک برزیل دادستان فدرال متهم روزنامه نگار آمریکایی Glenn Greenwald زندگی می کند که در برزیل با cybercrimes مربوط به هک از وزیر دادگستری سرجیو مرو را تلفن همراه. آقای Greenwald را تکذیب کرد تخلف و مشخص می شود این تحقیقات به عنوان یک تهدید برای آزادی مطبوعات. روز دوشنبه یک قاضی کاهش یافته به حرکت رو به جلو در اتهامات عنوان شده علیه.

“زمانی که یک روزنامه نگار می کشد استفاده من به وضوح ناراحت” آقای Bolsonaro گفته است.

فدراسیون ملی روزنامه نگاران یک سازمان کار گفت: آقای Bolsonaro تضعیف روزنامه نگاران اعتبار. “راه Bolsonaro معاملات با مطبوعات نیست خار از لحظه چیز—آن است که سیستماتیک” گفت: ماریا خوزه براگا رئيس جمهور از فدراسیون. “او شده است با استفاده از پرخاشگری کلامی برای بی اعتبار ساختن را فشار دهید. او می خواهد به نگه داشتن جامعه برزیل, از اعتماد به مطبوعات است.”

آقای Bolsonaro که همچنین باعث می شود 20-به-50 دقیقه ای پخش زنده در Facebook از داخل خود اقامت رسمی در پنج شنبه شب, متهم سنتی رسانه های خبری از تعصب در برابر محافظه کار انداز. او گفت بداهتا دستی مقدار به عنوان بسیاری از سه ساعت از مصاحبه یک هفته است که پاسخ او به شدت تنها هنگامی که خبرنگاران بی ادبی.

“زمانی که یک روزنامه نگار می کشد استفاده من به وضوح ناراحت گفت: در سال های اخیر پخش. “وجود دارد هیچ مشت یا سیلی و نه حتی لعن. ما در پاسخ hotheaded راه از آنجا که ما انسان هستند.”

آقای Bolsonaro مخاطبان خارج از محل اقامت خود در هفته گذشته.

در میان کسانی که مورد تایید است وینستون Rodrigues Lima 58 بازنشسته نیروی دریایی رسمی که با استفاده از کانال یوتیوب “یک قهوه با ادویه” به رد نقد منتشر شده توسط روزنامه ها و تلویزیون و رسانه ها در مورد آقای Bolsonaro.

“تقریبا تمام فسخ در رسانه های بزرگ در برابر Bolsonaro جعلی, اخبار,” او گفت:. “ما آن را نشان می دهد. ما چوب با مردم نه مطبوعات.”

به اشتراک گذاری افکار خود را

در تلاش برای دور زدن رسانه ها است Jair Bolsonaro بهبود شفافیت و یا تهدید نهاد ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

در یک روز اخیر تحت انبه درخت لوسیا Ottoni, 65 ساله و صاحب کسب و کار و Bolsonaro حامی, سوال که چرا خبرنگاران را به درخواست بسیاری از “واقعا ناخوشایند سوالات.”

“در یک روز خوب او پاسخ اما در یک روز بد او بازدید به عقب” خانم Ottoni گفت approvingly.

در یک روز خوب او پاسخ اما در یک روز بد او بازدید,’ یک حامی گفت: آقای Bolsonaro را از دست داده و فشار دهید.

شده اند وجود دارد بسیاری از روز های بد با آقای Bolsonaro نیاز به زمینه سوال در مورد رسوایی فساد, آتش سوزی در آمازون و یا عمومی خود را جنگ با رهبران خارجی از جمله رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی.

“رئیس جمهور آیا شما یک دریافت?” خبرنگار پرسید: در های اخیر ، او می خواستم به دانم اگر آقای Bolsonaro می تواند ثابت کند که یک معامله مالی مربوط به خانواده او قانونی بود.

“چرا شما درخواست مادر خود را در مورد وصول او به پدر خود را؟” آقای Bolsonaro ضرب گلوله کشته است. طرفداران او خوشه نزدیک تشویق رهبر خود را.

لحظاتی بعد رئیس جمهور پشت در فریاد زد: یک خبرنگار پس از دیگری ناخوشایند سوال: “شما مانند یک همجنسگرا ،

به زودی پس از رئیس جمهور تبدیل شده و ناپدید شد به ماشین خود را پایان دادن به دیگری Talkey نشان می دهد.

نوشتن به پائولو Trevisani در paulo.trevisani@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

آموزش سئو