براوو هند: هندی ها نمایش داده می شن در غذای مقررات منع رفت و آمد تماس بگیرید اما دولت در حال حاضر نیاز به خود بازی

نخست وزیر نارندرا مودی ‘janata حکومت نظامی’ تماس مواجه شد با پاسخ مثبت دیروز. در سراسر شهری هند جاده ها شد تا حد زیادی خالی از سکنه به عنوان مردم ماند در داخل خانه. برای اطمینان از عدم وجود حمل و نقل عمومی و خاموش شدن از سرگرمی های محبوب راههای کمک کرده است. اما مقیاس واکنش نشان داد که مردم آگاه هستند از این چالش و انعطاف پذیری آنها نیاز به صفحه نمایش. آن می تواند یک روز زودتر. در روز شنبه حدود 75 جدید Covid-19 موارد تشخیص داده شد. برای قرار دادن آن در چشم انداز 50 موارد انباشته بیش از 41 روز. ممکن است ما در آستانه نمایی گسترش ویروس.

آن augurs خوب است که شهروندان در حال حاضر به فداکاری برای مبارزه با ویروس. اما در مکان مقررات در حال اجرا کوتاه در آستانه ‘janata مقررات منع رفت و آمد’. ما در یک مسافت طولانی و مگر دولت می تواند کار راه های موثر کاهش مقیاس اختلال در آن سخت خواهد بود برای اطمینان از رعایت داوطلبانه اجتماعی فاصله.

متحده مانند ماهاراشترا گوا بیهار و بنگال اما مهر و موم شده مرزهای خود را برای جلوگیری از جریان از مردم و 75 منطقه به دنبال کامل مستند در حالی که حمل و نقل خدمات مانند مسافری قطارهای متروی دهلی نو و چنای مترو شده اند به حالت تعلیق درآمد. این دشوار است اما اقدامات لازم برای کنترل بروز عفونت است. اما این کار دولت می رود بسیار فراتر از این اقدامات است. این در حال حاضر نیاز به حمایت بیشتر به چالش کشیدن مدیریت این وضعیت به خصوص با توجه به نگه داشتن لوازم ضروری رفتن – در حال حاضر در بیمارستان گزارش کمبود و حتی اصول اولیه مانند ماسک و دستکش و sanitisers. علاوه بر این مرکز و ایالات متحده نیاز به هماهنگی تلاش ها برای کاهش مشکلات اقتصادی است که هدف قرار دادن بخش غیررسمی سخت ترین. کشورهای مختلف باید خود را منحصر به فرد نیاز دارد. برای مثال برخی از آنها برای کمک به بازگشت کارگران بیکار ارائه وضعیت کنونی. تا دولت اعلام کرده است که آن را جبران کند روزانه شرط با ماهانه انتقال پول. ما نیاز به دیدن بیشتر چنین اقداماتی که پس از آن باید به خوبی اجرا شده.

یک مورد وجود دارد برای این مرکز به تدبیر یک بسته را تست رایگان برای همه, حتی اگر آن است که توسط آزمایشگاه خصوصی. در این جنگ وضعیت نوار قرمز در ارتباط با هدف قرار دادن باید اجتناب شود. هند می تواند بیمار-استطاعت مردم به تأخیر انداختن تست در حساب هزینه. علاوه بر کل اقتصاد مواجه است درآمد فشار. دولت باید به فوریت خود را گسترش مداخلات و پوشش پزشکی و بقا نیازهای یک جمعیت نمایش شن در بار تلاش.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>