محصولات غذایی برای Brandless قرار داده بودند به این تست در یک مرکز در مینیاپولیس در سال 2017, سال این شرکت راه اندازی شد.

عکس: Ackerman + گروبر

Brandless Inc., راه اندازی است که مجموعه ای از به چالش کشیدن نام خانواده مانند تاج و کرافت با یک قیمت برای همه, فروشگاه آنلاین, تعطیل کرده است تبدیل شدن به اولین سرمایه گذاری حمایت SoftBank گروه Inc.’s 100 میلیارد دلار چشم انداز صندوق را بریزید.

Brandless راه اندازی در سال 2017, فروش کلی مصرف کننده کالاهای اساسی هماهنگ به بهداشت شخصی و محیط زیست, همه برای $3. ایده: برش سوپر مارکت و بازاریابی سنتی و قیف پول به سمت ساخت محصولات به رقابت با گرانتر, نام مارک های.

اما به نظر می رسد آمریکا خریداران نیاز به بیش از 3 دلار برچسب قیمت به بخشی با نام تجاری کره بادام زمینی و صابون.

در کشیدن پلاگین این هفته Brandless سرمایه گذار-led هیئت مدیره گفت: این بازار برای فروش محصولات آنلاین به طور مستقیم به مصرف کنندگان است “به شدت رقابتی و در نهایت ثابت غیر قابل تحمل” برای مدل کسب و کار شرکت.

Brandless بالا-پروفایل حامی در SoftBank که وعده راه اندازی دره سیلیکون $240 میلیون اما تحویل تنها 100 میلیون دلار از افراد آشنا با این موضوع گفت. سرمایه گذاران بزرگ نا امید با ضرر و زیان در Brandless و تحت فشار قرار دادند برای سریعتر مسیر به سود قبل از اینکه در نهایت تصمیم گیری به شرکت برخی از مردم گفت.

خاموش آمد روز قبل از سافت فاش کرد که آن سود عملیاتی کاهش 99% در سال 2019 نهایی چهارم. این نتایج ضعیف در ژاپن فن آوری های غول پیکر, گره خورده بودند نزدیک به خود را با مشخصات بالا چشم انداز صندوق است که ضربه تند کاهش ارزش دو تا از بزرگترین سرمایه گذاری های سواری-نقطه غول Uber Technologies, Inc. و پدر و مادر شرکت ایالات متحده به اشتراک گذاشته شده-اتاق اپراتور WeWork.

صندوق متوقف ساخت سرمایه گذاری های جدید در سال گذشته پس از به طور آهسته از حدود 80 میلیارد دلار در دو سال است.

Brandless می افزاید: به مجموعه ای از راه اندازی است که پیدا کرده اند که فروش کالاهای اساسی خانوار آنلاین باعث می شود برای رشد سریع کسب و کار, اما نه لزوما یک سود آور. زمانی راه اندازی آمازون.com , Inc. تا به حال موفقیت مخلوط با خصوصی خود را-برچسب محصولات تحلیلگران می گویند در حالی که آزمایش های مختلف با مدل های اشتراک.

تعدادی از تازه بدوران رسیده مصرف کننده آنلاین برندها—از هری ریش تراش بومی دئودورانت—آغاز فروش محصولات خود را در فروشگاه ها و حتی خرید خود را به شرکت های بزرگتر. مصرف کننده-محصولات غول در مجموع باید سرمایه گذاری میلیاردها دلار در این راه اندازی در سال های اخیر و در حال حاضر دست و پنجه نرم کردن با چگونه به آنها را سودآور است. برخی نیز کار را برای فروش بیشتر از سنتی خود را از مارک های آنلاین از طریق آمازون است.

فراتر از چالش رقابت به عنوان یک مستقیم به مصرف کننده کسب و کار Brandless گزاره از فروش خصوصی-برچسب نام تجاری آنلاین ناقص بود گفت: Gary Stibel مدیر اجرایی جدید انگلستان مشاوره ، خریداران ترجیح می دهند بدون مارک مورد از خرده فروشان به آنها اعتماد مانند تمام مواد غذایی و معامله گر جو و رفتن آنلاین برای پی نام آقای Stibel گفت.

“با نام تجاری مرده بود در هنگام ورود او گفت:” از Brandless.

در نهایی آن در سال Brandless جایگزین دو اجرائی از جمله بنیانگذار تینا Sharkey, و سعی در پیاده کردن آن مدل کسب و کار توسط رها $3 قیمت نقطه و وارد شدن به cannabidiol, یا CBD کسب و کار.

و دیگری وجود دارد مشکل اساسی: این Brandless قیمت نیست لزوما یک معامله است. محصولات در سایت به طور کلی گران تر از خود را با نام تجاری رقبا هر چند آنها ارزان تر از بسیاری از پایان بالاتر ارائه شده است.

Brandless متوقف فروش شنبه و تخمگذار کردن تقریبا 70 از آن 80 کارکنان. یک سخنگوی این شرکت گفت: ممکن است این نام تجاری را می توان به دست آورد و یا باز آفرینی و تصمیم گیری خواهد شد در هفته های آینده.

نوشتن به شارون Terlep در sharon.terlep@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو