BP خروجی پتروشیمی کسب و کار در 5 میلیارد دلار معامله

فروش پتروشیمی کسب و کار کمک خواهد کرد BP رسیدن به آن divestment هدف از 15 میلیارد دلار از دارایی فروش تا اواسط 2021.

عکس: لوقا Sharrett/مهر نیوز

لندن—غول های انرژی BP PLC موافقت با فروش آن پتروشیمی کسب و کار به انگلیسی, مواد شیمیایی شرکت Ineos Ltd. در یک 5 میلیارد دلار معامله است که کمک خواهد کرد که تغییر شکل کسب و کار خود را برای گذار جهانی برای کاهش کربن و انرژی این شرکت روز دوشنبه گفت:.

این معامله می تواند کمک BP پاره نسبتا بالای آن بار بدهی و جدا این شرکت از همسالان خود به عنوان Royal Dutch Shell PLC و Exxon Mobil Corp شده است خود را در حال رشد پتروشیمی و کسب و کار. BP گفت: این امر گرفته اند سرمایه گذاری قابل توجهی به رشد این بخش است که کوچکتر از همسالان خود’ کسب و کار.

پتروشیمی انتظار می رود به بزرگترین راننده تقاضای نفت در سال آینده ساخت تا بیش از یک سوم از رشد تقاضای نفت تا سال 2030 به گفته آژانس بین المللی انرژی.

BP و Ineos برای اولین بار پیشنهاد معامله چند سال پیش و بحث پرسیده شد در ماه های اخیر با توجه به افراد آشنا با این موضوع. شرکت ها نمی با استفاده از مشاوران برای معامله.

Ineos یکی از بزرگترین شرکت های پتروشیمی خریداری عمده ای از BP پتروشیمی کسب و کار در سال 2005 به 9 میلیارد دلار.

این اولین بار است که چند میلیارد دلاری مقابله با نفت عمده ای از رمان coronavirus ناشی از شرکت ها برای کاهش هزینه ها و مقیاس طرح های سرمایه گذاری. صنعت نفت در مواجه با دو ضربه از افزایش تولید عربستان سعودی و سقوط در تقاضا. قیمت نفت از دست داده اند و بیش از یک سوم از ارزش خود را از آنجا شروع سال.

در اوایل این ماه گفت: BP آن را برش 14 درصد از نیروی کار جهانی و را writedown تا $17.5 میلیارد دلار در آن سرمایه ارزش تسریع برنامه های موجود برای تغییر شکل این شرکت پس از coronavirus همه گیر را خرد کردن تاثیر بر قیمت نفت است.

بانکداران گفت که انتظار می رود معامله فعالیت به صورت متمرکز در زیرساخت ها و پالایش و پردازش به عنوان دارایی شرکت ها شد و تمایلی به فروش نفت و گاز در زمانی که قیمت انرژی تحت فشار بودند.

“این یک گام مهم دیگر به عنوان ما به طور پیوسته کار به دوباره اختراع BP” گفت: Bernard Looney این شرکت اجرایی.

آقای Looney که در زمان راس در ماه فوریه شده بود تهیه و در عین حال-به-توان نشان داد سازماندهی مجدد طرح با توجه به راه اندازی در سپتامبر.

BP سهام افزایش یافت 2.6% در روز دوشنبه.

معامله به معنی BP خود رسیده divestment هدف از 15 میلیارد دلار از فروش دارایی ها یک سال زودتر از برنامه ریزی شده. در میان شرکت های بزرگ نفتی این شرکت دارای یکی از بالاترین سطح بدهی در رابطه با اندازه آن است.

در ماه آوریل این شرکت اعلام کرد که آن دنده—نسبت بدهی خالص به مجموع خالص بدهی و حقوق صاحبان سهام—افزایش به 40% از جمله اجاره از 35 درصد در سه ماهه قبلی است. این شرکت اهداف و 20%-30% دنده اما انتظار این سطح باقی می ماند بالاتر از 30% به 2021.

“معامله می رود برخی از راه برای پر کردن جریان نقدی کسری بودجه مواجه BP” گفت: ایرنه Himona مدیر عامل نفت و گاز تحقیقات حقوق صاحبان سهام در Société Générale.

به عنوان بخشی از معامله Ineos خواهد پرداخت سپرده 400 میلیون دلار و $3.6 میلیارد دلار پس از اتمام است و انتظار می رود تا پایان سال است. 1 میلیارد دلار باقی مانده پرداخت می شود تا پایان ماه ژوئن 2021.

Ineos در سال 1998 تاسیس شد و اکثریت متعلق به انگلیسی, میلیاردر جیم Ratcliffe یکی از انگلیس ثروتمندترین مردان است. سال گذشته آن را خریداری دو پلی استایرن گیاهان در چین از غول های انرژی مجموع SA .

نوشتن به سارا مك فارلين در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im