BP خروجی پتروشیمی کسب و کار در 5 میلیارد دلار معامله

فروش پتروشیمی کسب و کار کمک خواهد کرد BP رسیدن به آن divestment هدف از 15 میلیارد دلار از دارایی فروش تا اواسط 2021.

عکس: arnd wiegmann/ایسنا

غول های انرژی BP PLC موافقت با فروش آن پتروشیمی کسب و کار به انگلیسی, مواد شیمیایی شرکت Ineos Ltd. در یک 5 میلیارد دلار معامله است که کمک خواهد کرد که تغییر شکل کسب و کار خود را برای گذار جهانی برای کاهش کربن و انرژی این شرکت روز دوشنبه گفت:.

این حرکت جدا BP از همسالان خود به عنوان Royal Dutch Shell PLC و Exxon Mobil Corp شده است خود را در حال رشد پتروشیمی و کسب و کار. BP گفت: این امر گرفته اند سرمایه گذاری قابل توجهی به رشد این بخش است که کوچکتر از همسالان خود’ کسب و کار.

“این یک گام مهم دیگر به عنوان ما به طور پیوسته کار به دوباره اختراع BP” گفت: Bernard Looney, مدیر اجرایی BP.

آقای Looney که در زمان راس در ماه فوریه شده بود تهیه و در عین حال-به-توان نشان داد سازماندهی مجدد طرح با توجه به راه اندازی در سپتامبر.

Ineos یکی از بزرگترین تولیدکنندگان محصولات شیمیایی. آن را در سال 1998 تاسیس شد و اکثریت متعلق به انگلیسی, میلیاردر جیم Ratcliffe یکی از انگلیس ثروتمندترین مردان است. سال گذشته آن را خریداری دو پلی استایرن گیاهان در چین از غول های انرژی کل SA.

این Ineos معامله کمک خواهد کرد BP رسیدن به آن divestment هدف از 15 میلیارد دلار از دارایی فروش تا اواسط 2021. در میان شرکت های بزرگ نفتی این شرکت دارای یکی از بالاترین میزان بدهی نسبت به اندازه آن است.

“معامله می رود برخی از راه برای پر کردن جریان نقدی کسری بودجه مواجه BP” گفت: ایرنه Himona مدیر عامل نفت و گاز تحقیقات حقوق صاحبان سهام در Société Générale.

به عنوان بخشی از این معامله Ineos خواهد پرداخت سپرده 400 میلیون دلار و $3.6 میلیارد دلار پس از اتمام است و انتظار می رود تا پایان سال است. 1 میلیارد دلار باقی مانده پرداخت می شود تا پایان ماه ژوئن 2021.

در اوایل این ماه گفت: BP آن را برش 14 درصد از نیروی کار جهانی شتاب برنامه های موجود برای تغییر شکل این شرکت پس از coronavirus همه گیر را خرد کردن تاثیر بر قیمت نفت است.

نوشتن به سارا مك فارلين در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im