تندرستي يا ترد؟ کنوانسیون های نزدیک در میان عدم قطعیت ویروس کوروناویروس

خواننده عزیز:

بدون صحنه های بسته بندی شده تشویق نامزد. هيچ نماينده اي مثل عمو سام که براي عکاسها نما پوشيده نيست بدون قطره بالون.

کنوانسیون های نامزدی سیاسی آمریکا که از هفته آینده آغاز می شود، کمتر از حد معمول به یک تماشاچی می رسه. آیا این به این معنی است که آنها یا نامزد را با افزایش در نظرسنجی ها ارائه نمی?

اگر کمی پیش زمینه را از دست داده باشید: با توجه به همه گیر بودن، کنوانسیون های سنتی دموکرات و جمهوری خواه به رویدادهای مجازی تبدیل شده اند. (یا بیشتر مجازی، در مورد GOP، به عنوان رئیس جمهور دونالد ترامپ نشان داده است که او به احتمال زیاد به قبول نامزدی خود را در یک سخنرانی در کاخ سفید یا گتیزبورگ جنگ داخلی میدان جنگ.)

در گذشته، کنوانسیون های سیاسی اغلب نقطه ای پر از تازش در رقابت های ریاست جمهوری بوده اند، و یک نظرسنجی “گزاف گویی” را به یک نامزد یا نامزد دیگر ارائه می دهند. هیچ واقعا نمی داند که اگر آنها چنین نقشی را در سال 2020 بازی کنند.

از سال 1968 تا 2016، نامزدهای ریاست جمهوری به طور متوسط پنج درصد گزاف گویی از کنوانسیون های خود را دریافت کرد، با توجه به دانشگاه کالیفرنیا در سانتا باربارا ریاست جمهوری پروژه. فرضاً، اگر رئیس جمهور ترامپ این نوع سود را می گرفت و جو بایدن این کار را نمی کرد، مسابقه به چیزی نزدیک به گرمای مرده تبدیل می شد.

و جستن می تواند نامتقارن باشد. در سال ۲۰۱۶، آقای ترامپ در نظرسنجی های پی در پی کنوانسیون خود ۳/۴٪ را به دست آورد، در حالی که هیلاری کلینتون ۱/۸٪ را کسب کرد، بر اساس ارقام ی گردآوری شده توسط توماس ام هالبروک، استاد علوم سیاسی در دانشگاه ویسکانسین میلواکی.

هر دو نامزد 2020 هنوز هم چهار روز از پوشش رسانه ای، از جمله دو ساعت از تلویزیون نخست وقت در هر شب، یادداشت دکتر هالبروک در تجزیه و تحلیل جالب “گزاف گویی” اعداد.

امسال این کنوانسیون ها در حال برگزار شدن پشت به عقب هستند، و به طور بالقوه بر روی ساخت یکدیگر و پس از آن گزاف گویی پا می نهد. آنها همچنین نسبتا دیر، در حال آمدن در نقطه ای که بسیاری از رای دهندگان ممکن است در حال حاضر ساخته شده است تا ذهن خود را. به طور کلی، گزاف گویی کوچکتر شده اند، به هر حال: از سال 2000 آنها حدود نیمی از آنچه آنها از 1984 تا 1996 بودند.

و نه اندازه گزاف گویی با موفقیت نوامبر مرتبط است.

دکتر هالبروک می نویسد: «فقط از رئیس جمهورهای گلدواتر، موندیل، دوله یا گور که همه شان برجستگی های بزرگتری نسبت به رقبای خود داشته اند، بپرسید»

به ما خبر بده که در مورد چه چیزی فکر می [email protected]

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de