#Bounceback هند

با هیچ پایانی در چشم به را ما Atmanirbhir اقتصاد ؟ صنعت تناسب اندام سقوط کرده است یک شبه. سفر به ورزشگاه قبل یا بعد از کار در حال حاضر جایگزین شده است که با کار بیشتر و یا هیچ کار. برای آنهایی که خوش شانس هستند را هنوز هم نگه داشتن بر روی شغل خود را از آنها در حال حاضر در بیش از حد. و برای آنهایی که مودبانه خواسته به استراحت در خانه آنها در از دست دادن ذهنی و جسمی.

رستوران درها بیش از حد. مورد علاقه کالج, ‘مستی maska wale bhaiye’ است که رسیدگی به گاو در روستای خود گرفته و به نوشیدن ارزان مشروب در روز است. با ‘سمبوسه wala’ در زیر ساختمان اداری – کسی که راه می رفت 200 کیلومتر به روستای خود هیچ قدرت را در سمت چپ او به انجام هر کاری است. خود را از خشم و نفرت نسبت به دولت است مواج به سمت خشونت به آرامی. سرآشپزها پیشخدمت تحویل پسران فروشندگان همه بازگشت به میهن خود را تنها به اطلاع داده می شود که هیچ الزامی برای آنها ندارد.

و آنچه آنها واقعا می خواهم به انجام در روستاها ؟ چگونه می خواهند برای حفظ خانواده خود را در یک محل است که هیچ فرصتی برای کسب درآمد ؟ ما شاید در یک راه.. هل دادن آنها نسبت به یک تبعید از نوع? ما حتی آگاه از نا امیدی است که به آرامی ساخت داخل از آنها ؟ ما می تواند در واقع افزایش دادن به چنین عظیم موجی از بیکاری است که این افراد خواهد شد که دیگر هیچ چاره ای جز توسل به جرم و جنایت.

سرقت و دزدی و قتل و تجاوز و.. آیا شما نیز توجه کند و در عین حال افزایش تدریجی در نسبت ؟ اگر اختلاف بین فقیر و غنی است که مجاز به دریافت گسترده تر نمی همه ما بود در عین حال یکی دیگر از زندگی را تهدید خطر است ؟

با هند در حال حاضر “باز کردن قفل” مردم مایل به بازگشت به فشار و شلوغی از شهرستانها بودند که هنگامی که خانه خود را. آنها بیش از حد می خواهید به لنگی بازگشت زندگی خود را به حالت عادی. و سوال بزرگ این است که چگونه ؟ در این کشور سیستم راه خاموش کردن هنوز یک ماه دیگر چگونه است که یک مهاجر از روستا از Odisha رفتن برای رسیدن به کارفرمای خود در کارناتاکا? چگونه بدون یک e-تصویب و یا هر گونه نفوذ سیاسی خواهد او را خائنانه سفر 1508 کیلومتر با جاده کاملا آگاه است که او را دچار آسیب های روانی در همان راه او بود در حالی که او در تلاش بود برای بازگشت به روستای خود را.

در شرایطی که قبر این وجود محدود به خسارات مادی نیست اما در صورتی که آسیب نبض هند نمی خواهد ما همه جست و خیز یک ضربان قلب ؟

#Bounceback هند است که نه تنها داستان بازیابی, اما آن را نیز یک داستان شفا!! و ما همه در آن با هم.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im