نخست وزیر بوریس جانسون می گوید: او قرارداد coronavirus ایالات متحده دارای بیشترین ویروس موارد در جهان و آمریکا شهرستانهای خواهد شد طبقه بندی شده توسط coronavirus سطح خطر. وال استریت ژورنال است Jason بلینی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: اندی باران/شاتر

دولت قدم تا اجرای اقدامات برای سرکوب گسترش این رمان coronavirus به عنوان نخست وزیر بوریس جانسون و وزیر بهداشت آزمایش مثبت برای این ویروس و تعداد افراد آلوده در سراسر جهان صعود بالاتر از یک و نیم میلیون نفر است.

کارگران شهرداری پوشیدن دنده محافظ انجام یک تاج گل برای یک قربانی از coronavirus در یک گورستان در ویتوریا, اسپانیا در روز جمعه.

عکس: وینسنت غرب/رادیو فردا

آقای جانسون, 55, رفت و به انزوا پس از تجربه علائم خفیف بیماری ادامه خواهد داد و منجر به پاسخ بریتانیا به این بیماری همه گیر در انتخابات روز جمعه گفت. چند ساعت بعد وزیر بهداشت مت, Hancock, 41, گفت: در توییتر که او هم تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس و جدا شد در خانه با علائم خفیف.

مقامات در برزیل و ایران و چند کشور دیگر را نیز آلوده شده است برجسته خطرات به رهبران ملی به عنوان آنها دیدار چهره به چهره در جلسات اضطراری به طرح راه هایی برای جلوگیری از سرایت.

در سراسر جهان وجود دارد و بیش از 550 ، 000 تایید موارد عفونت کروناویروس و نزدیک به 25000 مرگ و میر ناشی از Covid-19 pneumonialike بیماری ناشی از این ویروس با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

جهانی اعداد و مرگ و میر بیش از دو برابر در هفته گذشته به رهبری جهش در آمریکا و ایتالیا و اسپانیا. بیش از 127,000 مردم از بهبود Covid-19 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

آنها شامل برآورد خود از 753 بهبود در ایالات متحده, که در آن عفونت گذشت 86,000 و outnumbering این 81,897 موارد در سرزمین اصلی چین است که اولین گزارش شیوع شدید بیماری تنفسی در ماه دسامبر.

رئیس جمهور چین و رئیس جمهور تهمت صحبت با تلفن روز جمعه در پکن زمان. پس از تماس با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت: “فقط به پایان رسید بسیار خوب و گفتگو با رئیس جمهور یازدهم از چین است. مورد بحث در جزئیات بزرگ CoronaVirus است ravaging بخش های بزرگی از سیاره ما است.”

آخرین Coronavirus

  • دانشگاه جانز هاپکینز: جهانی عفونت ویروس بالا 537,000; تلفات بالا 24,000
  • ایالات متحده عفونت در نزدیکی 86,000
  • بیش از 122,000 مردم بهبود از ویروس جهان
  • خانه رهبران تقلا برای رسیدن به حد نصاب برای تصویب 2 تریلیون دلار بسته نجات
  • چین گزارش 55 مورد جدید از عفونت های پنج شنبه; همه اما یکی در میان افرادی که به تازگی در خارج از کشور
  • نیوزیلند گزارش 85 موارد جدید آوردن مجموع به 368; استرالیا 62 موارد جدید به ارمغان بیاورد مجموع آن به 555

“چین بوده و از طریق مقدار و توسعه یک درک قوی از ویروس. ما در حال همکاری نزدیک با هم. احترام بسیار!”

چین رسمی شین هوا اخبار آژانس گفت: آقای یازدهم گفت: آقای ترامپ که دو کشور “باید متحد برای مبارزه با ویروس” با روابط دو جانبه در یک مقطع مهم. تماس گرفت و پس از دولتها معامله barbs بیش که مسئول گسترش گسترش coronavirus.

تشخیص از آقایان جانسون و هنکاک افزایش نگرانی که دیگر ارشد انگلیس با مقامات شده اند می تواند در معرض این ویروس به طور بالقوه تقویت اختلال در این کشور مواجه است.

در ماه گذشته آقای جانسون دولت به حمایت از یک استراتژی “گله ایمنی”—اجتناب از دقیق clampdowns روی جمعیت. دولت مجبور شد به خندق این استراتژی در هفته گذشته زمانی که تحقیقات توسط امپریال کالج نشان داد که این کشور خدمات بهداشت ملی خواهد غرق شود. بریتانیا گزارش کرده است 11,816 موارد coronavirus و 580 مرگ و میر.

مربوط تصویری

مقامات در انگلستان و برزیل و ایران و چند کشور دیگر را آزمایش مثبت برای coronavirus بالا بردن سوال در مورد رهبران جهان’ قرار گرفتن در معرض این بیماری همه گیر. در اینجا به برخی از چالش های دولت ها به عنوان آنها اندیشیدن به طرح های احتمالی. عکس: کارن Ducey/گتی ایماژ

در سراسر جهان, دولت باید بسته مدارس تعطیل غیرضروری خدمات به مردم گفت برای کار از خانه و جلوگیری از بیرون رفتن مگر اینکه لازم است. ورود مسافران در بسیاری از کشورها نیز موضوع را به قرنطينه است که نیاز به آنها را به محدود باقی می ماند در خانه های خود, اتاق هتل یا مراکز دولتی برای 14 روز.

برخی از افرادی که نادیده گرفته جداسازی و قرنطینه اقدامات دستگیر شده اند و یا حتی جریمه به اتهام جرائم.

مقامات چینی روز پنجشنبه گفت: آنها تحت تعقیب 18 نفر برای هجوم آن مسری-کنترل بیماری اقدامات و بازداشت های اضافی 14.

یکی از کسانی که متهم شده بود که در سمت چپ ووهان در مدت کوتاهی قبل از Jan. 23 مستند مرکزی شهرستان چینی و سفر به پکن با توجه به پکن دادستان وب سایت. آن مرد گفت: پنهان این واقعیت است که او وارد شده بود از ووهان و بازدید از سوپر مارکت ها و داروخانه ها در این کشور سرمایه است. مادر او قرارداد این ویروس از آن اضافه شده است.

چین دشوار رویکرد به جنبش های اجتماعی و فاصله گرفتن کمک کرده است تا این کشور را پایین بیاورد عفونت نرخ به طور قابل توجهی از هزاران نفر از موارد آن گزارش روزانه در ماه فوریه است. چینی مقامات بهداشتی گزارش 55 موارد جدید برای روز شنبه بود; اما یکی در میان افرادی که به تازگی در خارج از کشور. کشور گفت: یک روز قبل از آن که آن را نزدیک مرزهای خود را به تقریبا همه خارجی ها و به شدت کاهش پروازهای بین المللی.

مربوط به پوشش

  • ایالات متحده Coronavirus موارد پیش افتادن آن از چین, ایتالیا
  • مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به صدور دستورالعمل برای طبقه بندی ایالات متحده شهرستانهای توسط Coronavirus خطر
  • خانه رهبران عجله به حد نصاب لازم برای رای دادن در 2 تریلیون دلار بسته نجات
  • نزدیک به دو دوجین آمریکا ملوانان در هواپیما حامل تست مثبت برای Coronavirus

در سنگاپور که در آن موج دوم coronavirus عفونت به ارمغان آورده است این کشور را در مجموع مورد تعداد به 683 مقامات گفت: مردم می تواند جریمه تا حدود 7000 دلار و حبس تا شش ماه اگر آنها نمی, با رعایت امن-دورى از قوانین است که به اثر رفت جمعه.

پلیس در نیوزیلند و استرالیا باید دستگیر یا جریمه افرادی که مسخره انزوا قوانین. آنها عبارتند از مالک و سه نفر از کارکنان یک سالن ماساژ در سیدنی بود که باز مانده است. چهار جریمه شد و در مجموع تقریبا $5,000.

نیوزیلند گزارش شده 85 موارد جدید جمعه آوردن مجموع آن coronavirus عفونت به 368 از جمله نه احتمالی موارد است. استرالیا 367 موارد جدید به ارمغان آورد مجموع آن به 3,166.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates. ثبت نام در اینجا.

در عراق نیروهای امنیتی بازداشت 2,434 مردم و جریمه 21,266 به تاریخ برای نقض مقررات منع رفت و آمد اعمال شده در بغداد در مارس 17, به گفته مقامات مسئول هماهنگی امنیتی در پایتخت.

هنگ کنگ وزیر امنیت جان لی گفت: 77 نفر گرفتار شده بود نقض اجباری خود قرنطینه حدود 40 از آنها به مراجع قضایی گزارش و با اعضای خانواده و دیگر شهروندان است.

این جزیره اجرایی, کری لام اعلام محدودیت های جدید در فعالیت های اجتماعی جمعه—و سفت مجازات برای متخلفان. رستوران ها باقی می ماند و باید حداقل نیمی خالی شروع سهشنبه با شام نیاز به پوشیدن ماسک در داخل در حالی که غذا خوردن و یا نوشیدن خانم لام گفت. دولت را منع تجمع بیش از چهار نفر در اماکن عمومی, در حالی که الزامی بسته شدن مراکز ورزشی و تفریحی و مراکز بازی و سینما برای حداقل دو هفته. کسانی که نقض رستوران قوانین می تواند جریمه تا 50000 دلار هنگ کنگ دلار ($6,450) و تا شش ماه در زندان است.

آفریقای جنوبی گزارش داد که برای اولین بار مرگ و میر ناشی از این ویروس در روز جمعه به عنوان مجموع تعداد موارد تایید شده گل رز بالاتر از 1000. کشور آفریقا توسعه یافته ترین اقتصاد است که دیده می شود عفونت پرش شش برابر در یک هفته بود روز جمعه تنظیم آن برای اولین بار بعد از سه هفته مستند. پلیس و ارتش بودند در خیابان به اجرای اقدامات از جمله ممنوعیت غیرضروری جنبش و آشکار ممنوعیت الکل و سیگار. رئیس جمهور سیریل Ramaphosa گفته است که “فوق العاده عمل مورد نیاز است اگر ما برای جلوگیری از یک فاجعه انسانی عظیم نسبت در کشور ما است.”

اقدامات انجام شده برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید می تواند به کاهش فعالیت های اقتصادی در ایالات متحده و دیگر کشورهای توسعه یافته یک چهارم و پایین تر خروجی سالانه 6 درصد اگر آنها پایدار به مدت سه ماه در سازمان همکاری و توسعه اقتصادی روز جمعه گفت.

به کوسن خرید اینترنتی در هند کشور, بانک مرکزی قطع کلید آن نرخ وام جمعه به 4.4% از 5.15% یک رکورد کم است. جنوب کشور آسیایی بود که در روز سوم از سه هفته lockdown برای جلوگیری از گسترش ویروس.

در ایتالیا روحیه در میان کسب و کار و مصرف کنندگان کاهش یافت و این ماه در این کشور آمار آژانس روز جمعه گزارش داد در اولین سنج از همه گیر و تاثیر آن بر منطقه یورو سومین اقتصاد بزرگ اروپا ، آژانس Istat گفت: آن اندازه گیری ضریب اطمینان مصرف کننده کاهش یافت و به 101 از 110.9 در ماه فوریه در حالی که کسب و کار, اعتماد به نفس پایین بود به 81.7 از 97.8 پایین ترین سطح از سال 2011 است.

نظرسنجی بودند تا حد زیادی تکمیل شده در اوایل ماه مارس قبل از محدود ترین اقدامات اعمال شده در دولت را مستند به سعی کنید برای جلوگیری از سرایت کرده است که به بیش از 82,000 مردم در کشور است. ایتالیا گزارش کرده است 8,215 مرگ و میر ناشی از Covid-19 بیش از هر کشور دیگر.

فرانسه از سازمان آمار گزارش شده بیشتر از متوسط کاهش اعتماد مصرف کنندگان به عنوان کارگران بیشتر شد ترس از دست دادن شغل خود.

در روسیه که در آن کارگران در بخش های غیر ضروری شده اند خواست به ماندن در خانه با شروع هفته آینده نخست وزیر میخائیل Mishustin در دفاع از اقدامات دولت برای مهار ویروس اما هشدار داد آنها موثر خواهد بود تنها اگر روس ها توجه آنها را. روسیه گزارش کرده است 1,036 coronavirus عفونت و سه مرگ و میر به عنوان یک نتیجه از این بیماری است.

مقامات آلمانی در حال خواست دولت-راه اندازی پنل از دانشمندان به گسترش انبوه تست برای coronavirus زیر نمونه ای از کشورهای آسیایی مانند کره جنوبی. پنل مطالعه توصیه می کند 200,000 آزمون یک روز برای شناسایی و جداسازی افرادی که آلوده می شوند از جمله کسانی که هیچ نشانه ای ندارند اما قادر به گسترش این بیماری یک سخنگوی دولت روز جمعه گفت. آلمان در حال حاضر انجام 300,000 تا 500,000 آزمون در هفته است.

روزنامه آلمانی Süddeutsche Zeitung قبلا گزارش شده در مطالعه است. آن را نیز توصیه می کند استفاده از تلفن همراه داده ها برای ردیابی افرادی که در تماس با کسانی که شناخته شده است به توان و حذف. تلفن همراه ردیابی یک روش از انتقاد برخی از طرفداران حفظ حریم خصوصی شده است اعتبار توسط مقامات در کره جنوبی, چین, هنگ کنگ و تایوان با کمک به حاوی ویروس است.

گسترش جهانی
محل دستور داد بر اساس تاریخ از اولین گزارش, عفونت است.
تجمعی روزانه گزارش شده عفونت
*کروز کشتی لنگر انداخت در ژاپن
توجه داشته باشید: اطلاعات آغاز می شود که دانشگاه جانز هاپکینز و کسی که شروع به انتشار روزانه جهانی مورد اعداد. چین اولین گزارش پنومونی خوشه در ووهان در اوایل ماه دسامبر 2019.
منابع: Johns Hopkins Center for Systems علوم و مهندسی, لانست, آسوشیتد پرس,

اصلاحات & Amplifications
استرالیا گزارش 367 جدید کروناویروس موارد جمعه آوردن این کشور در مجموع به 3,166. نسخه قبلی این مقاله به اشتباه ذکر شده اعداد تنها یک بخش از کشور است. (مارس 27 سال 2020)

نوشتن به لوسی Craymer در Lucy.Craymer@wsj.com و حداکثر در کولچستر max.colchester@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de