بوریس جانسون مجموعه به بازگشت به کار پس از بهبودی از Covid-19

بوریس جانسون, تصویر قبل از بستری شدن در بیمارستان دریافت درمان برای علائم کروناویروس در فشرده-واحد مراقبت.

عکس: ایان vogler/مطبوعات استخر

لندن—نخست وزیر بوریس جانسون بازگشت به کار در روز دوشنبه پس از دوره نقاهت بعد از یک جدی coronavirus عفونت به صورت بحرانی تصمیم گیری های بیش از چگونه و چه زمانی به بازگشایی این کشور را فلج اقتصاد است.

پس آقای جانسون بود چرخ به مراقبت های ویژه در مارس 7, دولت تلاش کرده است برای بیان یک راه برای نرم کردن محدودیت به عنوان مرگ و میر از این کروناویروس جدید همچنان به کوه. با وزیران اعلام کرد که انگلستان شیوع بیماری به اوج خود رسید آقای جانسون است که با توجه به برگزاری یک سری جلسات این هفته به طرح چگونه و اگر بریتانیا خواهد استراحت خود را مستند در ماه آینده.

بریتانیا دیرهنگام تلاش برای اجرای یک سیاست توده تست و تلاش برای به دست آوردن تجهیزات حفاظتی برای کارگران بهداشت تولید شده اند انتقاد از سیاستمداران مخالف که دولت بوده است و پا به حالت صاف در پاسخ به بحران است.

درهمین حال—از جمله بسیاری در آقای جانسون خود حزب محافظه کار—در حال هل دادن او به مهر اقتدار خود را در رسیدگی و نقشه راهی برای خروج از این بحران را ترک کرده است که اقتصاد بریتانیا در سقوط آزاد.

آقای جانسون اعلام کرد یک مستند در مارس 23, و آن را تا پس از تمدید شده است تا حداقل ممکن است 7. اما دولت نشده اعلام کرد, چگونه آن را پیشنهاد می کند برای استراحت آن اقدامات فرض کنید تعداد موارد جدید در ادامه به سقوط.

“دولت انگلیس است که در پشت منحنی در این” Keir Starmer رهبر مخالفان حزب کارگر نوشت: در نامه ای به آقای جانسون شنبه. “من از ترس ما در حال سقوط به پشت بقیه جهان است.”

Covid-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید, در حال حاضر ادعا کرد بیش از 20 ، 000 زندگی در انگلستان با مرگ و میر بیمارستان در روزهای اخیر در حال اجرا در حدود 800 روزانه از خروج از کشور در مسیر به یکی از بدترین آمار در اروپا است. با آقای جانسون از اقدام یک خلاء به نظر می رسد در بالای دولت است.

وزرای که عصبی مورد تجاوز علامت در غیاب او و مقامات در داخل خود دولت صحبت از نگرانی در مورد درخواست رسمی به دولت را از دست داده و همه گیر یک بار آن را بیش از. وزیر امور خارجه Dominic Raab شد deputized در آقای جانسون نبود اما بازی های برگزار شده است محتاط و دست در انتظار رئیس خود را بازگشت.

“ما در یک ظریف و خطرناک مرحله” گفت: آقای Raab در روز یکشنبه. “ما نیاز به مطمئن شوید که مراحل بعدی هستند استواری.” خاص نگران این است که این ویروس را resurge هنگامی که محدودیت ها برداشته است.

زمانی که coronavirus آمار انگلستان در اواخر ژانویه آقای جانسون نگاه به رهبری این کشور از جبهه به طور منظم ظاهر می شود در اخبار روز همایش. در مارس 26, او تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس.

آقای جانسون صرف دو هفته دوره نقاهت در Chequers نخست وزیر کشور محل اقامت در ایلسبوری, انگلستان است.

عکس: کاترین Ivill/گتی ایماژ

او بستری در بیمارستان لندن در مارس 5 خود را به عنوان علائم بدتر شده دریافت اکسیژن در فشرده-واحد مراقبت و اما در سمت چپ یک هفته بعد. پس از آن او شده است recuperating در نخست وزیر کشور مانور با باردار خود را نامزد.

مقامات می گویند او رفت و به طور منظم پیاده روی و باقی مانده در تماس با مشاوران ارشد و وزیران. هفته گذشته او به نام رئیس جمهور تهمت و ملکه الیزابت. “او صدا باور نکردنی است. من در واقع شگفت زده” آقای ترامپ گفت.

در غیاب او از دولت بوده و تحت افزایش نظارت ویژه بیش به همین دلیل مرگ و میر بالا است با توجه به این ویروس در زمان برگزاری در بریتانیا نزدیک به یک ماه پس از آن رخ داد ایتالیا. آقای جانسون حضور نداشتند پنج اضطراری جلسات دولت او برگزار شد coronavirus در ژانویه و فوریه. خیابان داونینگ می گوید: آنها به رهبری ارشد دیگر وزیران و غیر معمول نیست.

انگلستان در ابتدا از برگزار کردن اعمال کامل مستند محدودیت های کاری دولت انگلیس بارها گفت هدایت شد توسط دانشمندان مشاوره. اما دولت فاش نشده است که دانشمندان توصیه آن و یا آنچه که آنها توصیه می شود.

دولت نمی رول انبوه, تست استدلال که منابع بهتر بود با تمرکز بر تست که بیمار در بیمارستان است. اپیدیولوژی اکنون هشدار می دهند که این ویروس بسیار گسترده در انگلستان است که توده تست برای پیگیری کردن افراد آلوده نیست و در عین حال عملی.

آقای Raab در دفاع از دولت در روز یکشنبه گفت که اجتماعی-فاصله استراتژی ذخیره کرده بود بسیاری از زندگی و خدمات بهداشت ملی نبوده است غرق شده است.

انگلیسی ها در آغوش مستند در راه مقامات هرگز تصور با انتخابات گفت: رای دهندگان در حمایت از آن ادامه دارد. یک راهپیمایی اعتراض در برابر محدودیت های این آخر هفته را به خود جلب فقط تعداد انگشت شماری از مردم است. آقای جانسون دولت تصویب رتبه بندی افزایش یافته است پس از بحران با 51 درصد از رای دهندگان اعتماد او را در این موضوع به گفته های اخیر نظرسنجی.

یک استراتژی تغییر در راه است. انگلستان با هدف اداره 100,000 آزمون در روز تا پایان ماه. ارتش بریتانیا سفر کشور با موبایل تست واحد برای کمک به روی صفحه نمایش ضروری کارگران برای عفونت است. “ما در حال یادگیری درس که ما از طریق این زمینه گفت:” آقای Raab.

چگونه بحران و آقای جانسون تجربه خود از این بیماری را به شکل چشم انداز خود را برای انگلیس در ماه های آینده است که ناشناخته است. تصدی خود به عنوان نخست وزیر قرار بود تعریف شده توسط بریتانیا طلاق با اتحادیه اروپا است.

قبل از Covid-19 آقای جانسون مشاوران صحبت کرده بود در مورد شکستن دور از اتحادیه اروپا دولت کمک قوانین اجازه می دهد تا یک دولت-بودجه برنامه ای برای تبدیل بریتانیا به علم و پژوهش hub. جدید کروناویروس باعث شده است تا دولت به پمپ بودجه به انگلستان نظام سلامت و تحقیقات پزشکی بدن در راه چند می تواند تصور است.

آقای جانسون همچنین صحبت از ارائه بیشتر سرمایه گذاری دولت برای کمک به بخش های فقیرتر این کشور رستگار. امروز دولت بودجه میلیون ها نفر از مردم دستمزد و propping تا هزاران نفر از کسب و کار.

Brexit در ضمن نمی توان دور. دولت به دنبال مذاکرات با اتحادیه اروپا و مصمم است که یک تجارت جدید قرارداد امضا خواهد شد با بلوک تا پایان سال است. اما این مذاکرات به تعویق افتاده اند توسط Covid-19 و زمانی که آنها از سر گرفته و در هفته گذشته آنها را ندارد پیشرفت های زیادی.

دولت تا پایان ماه ژوئن به درخواست یک فرمت به این گفتگو. دولت می گوید بدون پسوند به دنبال خواهد شد.

وزرای دولت می گویند که آنها به دنبال به جلو به داشتن آقای جانسون بازگشت. “او مشتاق برای رفتن گفت:” آقای Raab.

نوشتن به حداکثر در کولچستر [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>