ساجد جاوید می رسد در خیابان داونینگ در روز پنج شنبه. او استعفا داد و بعد از آقای جانسون خواسته است که او جایگزین تمام مشاوران ارشد خود را.

عکس: مت Dunham/آسوشیتد پرس

لندن—نخست وزیر بریتانیا بوریس جانسون پنج شنبه جایگزین انگلستان رئیس خزانه داری ساجد جاوید, یک حرکت با هدف تحکیم آقای جانسون قدرت به عنوان کشور سازگار به زندگی در خارج از اتحادیه اروپا است.

آقای جاوید استعفا از دولت اقتصادی اصلی نمونه کارها پس از آقای جانسون خواسته است که او جایگزین تمام مشاوران ارشد خود را با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع. آقای جاوید خودداری کرد و ترک.

خروج از آقای جاوید آمد کنار وسیع تر تجدید سازمان که در آن چند تن دیگر از وزرای جایگزین شد. آقای جاوید اولین مسلمان به نگه نقش خزانه داری رئیس شد و با توجه به ارائه بودجه این کشور در ماه آینده و کوتاه ترین-وعده وزیر در نقش 1970 تاکنون است.

او را جایگزین Rishi Sunak, یک زن 39 ساله وزیر خزانه که قبلا برای Goldman Sachs Group Inc. قبل از تاسیس خود, صندوق سرمایه گذاری.

در سه ماه پس از آقای جانسون روسی به پیروزی در انتخابات در یک موج آبی یقه پشتیبانی در ماه دسامبر او صحبت کرد از اهمیت پمپاژ بودجه به مناطق محروم. یک سوال کلیدی بود که چگونه انگلیس خواهد پرداخت هزینه برای ارتقاء عمده به زیرساخت های آقای جانسون بود و امیدوار کننده.

Rishi Sunak می رسد در خیابان داونینگ در روز پنج شنبه.

عکس: توبی ملویل/ایسنا

سرمایه گذاران شرط می بندم که آقای Sunak ورود به این معنی خزانه نمی سعی کنید برای جلوگیری از بیشتر استقراض دولت برای تحریک اقتصاد. پوند انگلیس با افزایش 0.6% در برابر دلار تجارت در $1.30. عملکرد در 10 سال انگلیس اوراق قرضه دولتی نیز افزایش یافت در انتظار است که این کشور قوانین مالی را سست می شود.

آقای جاوید تا به حال یک ارتباط تنش با خیابان داونینگ مقامات توجه کنند. آقای جانسون و مشاور دومینیک Cummings به طور فزاینده نگاه به تمرکز قدرت در دفتر نخست وزیر است.

آقای Sunak ارشد مشاوران خواهد بود “ذوب” با خیابان داونینگ تیم از مشاوران با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع.

پنج تن دیگر از اعضای کابینه از کار اخراج شدند در روز پنج شنبه. دادستان کل جفری کاکس محیط کار ترزا Villiers, ایرلند شمالی وزیر جولیان اسمیت و وزیر مسکن استر McVey در میان کسانی که به تایید خود را اخراج. دیگر اعضای ارشد آقای جانسون کابینه شد و انتظار می رود در محل اقامت.

این دومین ترمیم کابینه آقای جانسون به ریاست پس از او نخست وزیر شد در ماه ژوئیه گذشته. مدت کوتاهی پس از ورود به خیابان داونینگ آقای جانسون سوخته کابینه خود را از بین بردن 18 ارشد وزرا که مخالف برنامه های خود را برای مبارزه با تروریسم در اروپا.

پس از آشوب که منجر به بریتانیا طلاق از اتحادیه اروپا آقای جانسون به دنبال همه چیز آرام است. در اوایل این هفته او تحت فشار قرار دادند به جلو با یک برنامه برای ساخت £100 میلیارد دلار ($130 میلیارد دلار) راه آهن ارتقا به شمال کشور است. او همچنین به دنبال از طریق مشاوره های داده شده به سلف خود را به اجازه می دهد, Huawei Technologies Co. برای ساخت بخشی از کشور را به نسل بعدی ارتباطات زیرساخت ها است.

بریتانیا رسما چپ اتحادیه اروپا در ژانویه. 31. ماه آینده مذاکرات آغاز خواهد شد بین انگلیس و اتحادیه اروپا بیش از آینده روابط تجاری بین این دو که آقای جانسون گفت که او می خواهد حل و فصل آخر سال است. در حالی که آنها در راه این کشور را حفظ کند روابط تجاری خود را با اتحادیه اروپا.

آقای Sunak فرض یکی از انگلستان را بالا مشاغل دولتی کمتر از شش ماه پس از ورود به مجلس به عنوان یک رتبه و فایل نماینده مجلس. پسر یک خانواده پزشک و داروساز خود را قبل از مجلس رزومه شامل روی لئامت دادن در کودکان سرمایه گذاری صندوق مستقر در لندن, صندوق های تامینی.

در سال 2009 او و یک تعداد انگشت شماری از همکاران خود را ایجاد صندوق سرمایه گذاری در شرکت های “از دره سیلیکون به بنگلور” با توجه بیوگرافی آقای Sunak وب سایت رسمی.

“از کار در my mum کوچک شیمیدان فروشگاه به تجربه من ساختمان بزرگ و کسب و کارهای من را دیده اند دست اول چگونه سیاستمداران باید با پشتیبانی رایگان شرکت و نوآوری برای اطمینان از آینده ما رفاه” آقای Sunak گفت: در وب سایت خود را.

صعود خود را به خزانه داری ارشد می آید کمتر از چهار هفته قبل از آقای جانسون دولت است که با توجه به پخش کردن آن مالیات و هزینه های طرح در مارس 11 بودجه. آقای جانسون متعهد شده است تا سطح شیب دار به هزینه های عمومی و سرمایه گذاری به “سطح بالا” در سمت چپ-پشت مناطق انگلستان کج اقتصاد است.

اخراج آقای اسمیت به ایرلند شمالی وزیر پس از هشت ماه در تعجب بود و برای برخی از, پس از او به مذاکره بازگشت از استان پارلمان منطقه ای. ایرلندی نخست وزیر لئو Varadkar از او تشکر توصیف او به عنوان “یکی از بریتانیا بهترین سیاستمداران از زمان ما است.”

مربوط تصویری

پس از سالها بلاتکلیفی و از دست رفته مهلت انگلستان است و در نهایت خروج از اتحادیه اروپا. اما Brexit درام ممکن است بیش از عنوان انگلستان وارد یک مرحله جدید از مذاکرات با شرکای تجاری خود. وال استریت ژورنال است Jason Douglas گزارش. عکس: Daniel Leal-Olivas/گتی ایماژ

نوشتن به حداکثر در کولچستر max.colchester@wsj.com و Jason Douglas در jason.douglas@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su