بوریس جانسون می رود بازگشت به کار به عنوان u. k. همه گیر اببس

لندن

نخست وزیر بوریس جانسون است که بازگشت به کار پس از دوره نقاهت بعد از یک عفونت کرونا ويروسی است که او را در بخش مراقبت های ویژه با دولت رو به رشد انتقاد بیش از مرگ و اختلال ویروس ایجاد می شود.

جانسون گفت که او خواهد بود در پشت میز خود در 10 داونینگ سنت در روز دوشنبه دو هفته بعد از او منتشر شد از لندن بیمارستان. وزیر امور خارجه Dominic Raab شده است که در صورت نخست وزیر اسرائیل روز یکشنبه گفت که جانسون — تنها رهبر جهان مبتلا به coronavirus — بود “مشتاق برای رفتن.”

بریتانیا ثبت 20,732 مرگ و میر در میان افراد بستری با COVID-19 پنجم کشور در جهان به پیش افتادن از 20 ، 000 مرگ و میر. بیش از هزاران فکر به فوت در خانه های سالمندان.

Johnson, 55, صرف یک هفته در سنت توماس ” بیمارستان از جمله سه شب در بخش مراقبت های ویژه که در آن او داده شد اکسیژن و تماشا در سراسر ساعت توسط کارکنان پزشکی. پس از او منتشر شد و در مارس 12, او ثبت یک پیام ویدئویی ضمن تشکر از کارکنان در بیمارستان برای صرفه جویی در زندگی خود.

جانسون نشده است دیده می شود در پس او به عنوان بهبود در Chequers نخست وزیر این کشور عقب نشینی در خارج از لندن است.

در حالی که او convalesced بریتانیا coronavirus تلفات نصب شده با یکی دیگر از 413 ویروس های مربوط به مرگ و میر یکشنبه اعلام کرد.

دانشمندان می گویند انگلستان رسیده است اوج این بیماری همه گیر اما در عین حال از خطر است. تعداد افراد بستری شده با COVID-19 در حال کاهش است و تعداد مرگ و میر روزانه به اوج خود رسید و در مارس 8.

اما با هزاران نفر از مرگ و میر اعلام کرد هر روز برخی از کارشناسان بهداشت می گویند بریتانیا در نهایت می تواند بالاترین ویروس مرگ و میر در اروپا است.

مخالفت سیاستمداران می گویند بریتانیا کشته شده اند می تواند پایین تر اگر Johnson دولت محافظه کار تا به حال اعمال شده در سراسر کشور مستند زودتر. اما آنها همچنین خواستار به می دانم زمانی که و چگونه دولت را به سهولت محدودیت هایی که اعمال شدند مارس 23 و اجرا به حداقل ممکن 7.

برخی از مردم و کسب و کار در حال رشد بی تاب با محدودیت های که آورده اند خیلی از اقتصاد و زندگی روزانه را متوقف کند. ترافیک جاده شروع به خزش پس از سقوط زمانی که این مستند برای اولین بار تحمیل شد و برخی از کسب و کار شروع به بازگشایی پس از اجرای اجتماعی-فاصله گرفته است.

“تصمیمات باید گرفته شود سریعتر و ارتباط با مردم باید به طور واضح تر” مخالفت حزب کارگر رهبر Keir Starmer گفت: در نامه ای به جانسون.

“انگلیسی عمومی ساخته اند بزرگ فداکاری را مستند کار,” او نوشت. “سزاوار آنها به عنوان بخشی از یک فیلم گفتگو در مورد چه می آید بعدی.”

اما جانسون دولت رو نقد بودن بیش از حد آهسته به تحمیل مستند به نظر می رسد در هیچ عجله برای پایان دادن به آن. Raab گفت: وجود خواهد داشت هیچ دراماتیک تغییر ناگهانی به محدودیت.

“ما نمی خواهد فقط باید این دودویی کاستن از اقدامات. ما به پایان خواهد رسید تا در حال حرکت به یک نرمال” او به بی بی سی گفت. “ما نیاز به یک استواری گام به جلو است که محافظت از زندگی بلکه حفظ راه ما از زندگی است. بنابراین ما بسیار متمرکز انجام مشق شب است که می تواند اجازه می دهد ما را به انجام این کار است.”

به عنوان ترس فروکش کردن است که نظام سلامت را ضعف مخالفان انتقاد جانسون دولت بیش از کمبود تجهیزات حفاظتی برای کارگران پزشکی و عدم تست برای ویروس. بیش از 100 آلوده پزشکی کارگران فوت کرده اند تا کنون.

دولت وعده داده است به انجام 100,000 coronavirus آزمون در روز تا پایان ماه اما هنوز برای رسیدن به حتی 30,000 یک روز. افزایش تست به طوری که همه مردم با این ویروس می تواند به شناسایی و مخاطبین خود را ترسیم و جدا کلیدی است برای شل کردن قفل.

دولت بریتانیا می گوید: همه کارکنان درمانی و دیگر کارگران ضروری می تواند آزمایش می شود اگر آنها نشان می دهد علائم. آن است نورد از تقریبا 100, موبایل, تست, سایت, کارکنان توسط سربازان برای انجام آزمایشات در خانه های سالمندان ایستگاه های پلیس و زندانها و سایت های دیگر.

در دو روز اول از گسترش, تست این سیستم آنلاین حمل روزانه تقاضا برای این آزمون تا به حال بیش از عرضه در اوایل صبح.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>