مرز ردیف: چگونه رسانه های جهانی گزارش کرده است هند و چین بست

هند و چین مرز بن بست است و در عین حال دوباره جهانی را به خود جلب توجه رسانه ها. مرز تنش – این بار در شرق لاداخ – به دست آورد بیشتر کشش به سوی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه شده برای میانجیگری بین دو کشور برای حل اختلاف است.

به عنوان stand-off همچنان در اینجا این است که چگونه رسانه های خارجی گزارش تحولات:

ایسنا – یک مرز درگیری میان بزرگترین کشورهای’

واشنگتن پست نوشت که چین در حال انجام مرزی برخورد با هند ممکن است به نظر می رسد از راه دور, اما آن را به “تاثیر جهانی”.

در میان جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس ارزیابی دقیقا همان چیزی است که اتفاق می افتد در این اختلاف بین دو پرجمعیت ترین کشور بر روی زمین دشوار است. بسیار از مرز منطقه بسته است به مطبوعات و خبرنگاران پس باید به تکیه بر اظهارات و نشت آن را گفت.

WP همچنین نوشت که دیگر بی نتیجه پایان دادن به بن بست با شکست مواجه خواهد شد به آدرس “ریشه مشکل”.

هند و چین هر دو در تلاطم مهاجم ملی حرکات هر نمایش با نام تجاری خود را از “گرگ جنگجو” در سیاست خارجی به آن اضافه شده است.

ایسنا – چین مرز تهاجم را فشار هند به سمت ما

در یک نظر قطعه بلومبرگ گفت که هند سابقه طولانی nonalignment است جای خود را به تهدید یک دشمن مشترک.

نوشتن گفت که این اختلاف ممکن است فقط به عنوان مهم به صورت سه جانبه آمریکا-چین-هند رابطه که آیا یک معامله بزرگ به شکل استراتژیک چشم انداز قرن 21 است.

“به عنوان ایالات متحده-چین رقابت می رود, جهانی, هند ممکن است تنها nonaligned کشور است که می تواند خود را یک تفاوت عمده در تعادل از نفوذ و مزیت است. خبر خوب این است که جغرافیای سیاسی مثلث در حال تولید یک سخت تر آمریکا و هند همکاری. خبر بد این است که تجارت اصطکاک و هند در سیاست های داخلی هستند و در راه گرفتن” آن را بخوانید.

نیویورک تایمز – چین و هند و جدال در 14,000 پا در امتداد مرز

آن را “fistfight” بین سربازان چین و هند نیویورک تایمز گفت که چین به عنوان پروژه های قدرت خود را در سراسر آسیا و در امتداد مورد مناقشه هند و چین مرز در هیمالیا و هند احساس احاطه شده است. هر دو طرف اصرار دارند آنها نمی خواهند یک جنگ اما هزاران نفر از سربازان فرستاده شده اند.

“هیچ کس فکر می کند چین و هند در مورد رفتن به جنگ. اما افزایش تجمع تبدیل به جدی ترین رویارویی پس از 2017 و ممکن است نشانه ای از مشکل بیشتر برای آمدن به این جهان دو پرجمعیت ترین کشورها به طور فزاینده ای بالا بردن در برابر هر یک از دیگر در یکی از bleakest و دور افتاده ترین فرد روی زمین افتاده است ،

آن را بیشتر گفت: “چین یک برتر نظامی که تحلیلگران معتقدند می تواند نیروی هند به پایین.”

نگهبان – تنش بین هند و چین تشدید

“تنش میان چین و هند بیش از خود هیمالیا مرزی را تشدید کرده با چین متهم از حرکت هزاران نفر از نیروهای خود را به سرزمین مورد مناقشه و گسترش نظامی هوایی در منطقه” گاردین گزارش شده است.

آن گفت: “چین اقدامات به نظر می رسد پاسخ به هند ساخت و ساز جاده ها و airstrips مجاور به خط کنترل واقعی خواهد شد که بهبود اتصال و فعال کردن آسان تر تحرک برای هند نیروهای نظامی در این منطقه است. ساخت و ساز متوقف در طول coronavirus مستند است اما با توجه به رزومه imminently.”

دیپلمات – هند و چین رفتن دور دیگری

گفت: هند و چین مرز در حال غرش دوباره این دیپلمات نوشت که حوادث مرزی بین دو کشور جلب توجه و بالا بردن سوال در مورد آشکار سربازان ارتش در نوسانات در امتداد مرزی مورد مناقشه.

این دیپلمات گفت: “این سوال واضح است: به همین دلیل افزایش درگیری ها در حال حاضر ؟ همانطور که اغلب مورد وجود ندارد و روشن پاسخ دهد. آن است که همیشه به چالش کشیدن در تلاش برای تفسیر چین نیت در خاکستری مناطق حتی بیشتر از آن در مه غلیظ پوشش چین-هند مرز.”

“فقط به عنوان ما به نظر می رسد به هند برای بازی در یک نقش فعال تر در متعادل رو به رشد چین در قدرت و نفوذ خود را — از جمله مصرف بیشتر به جلو متمایل مواضع در مورد مسائل مانند دریای چین جنوبی و تایوان چهار و هند و اقیانوس آرام و هند است که به دنبال به ما برای کمک به ساحل تا خود را از آسیب پذیری vis-à-vis چین نیست حداقل در مورد مناقشه مرز” را نوشت.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>