مرز اختلاف: زمان به اعتماد نیروهای امنیتی

ده هفته به ادامه بن بست در لاک و با وجود نابجا و اعتیاد به مواد مخدره از اژدها در عقب نشینی واقعیت خشن هستند و در نهایت شروع به فرو رفتن در. وجود دارد تنها pro forma تعهد بر عدم مشارکت, پس از چهار دور از فرمانده کل سپاه در سطح ایران. Parleys شده اند مشخص ماراتن filibustering; از این رو آن را واقعی و غیر مستقیم مسافت های طولانی برای رسیدن به مقدار مورد نظر status quo ante. در حالی که متارکه ساخت الحسین پیشرفت آن است که تنها اسمی در Pangong Tso (انگشتان 4 تا 8) و نیاز به مذاکره در عملیاتی مهم Depsang بخش. برخی از واقع گرایان در حال حاضر صحبت از جایگزین حالات مانند ‘در نزدیکی واقعی و یا معنی دار وضعیت موجود’.

شک و تردید و مسائل مربوط به جلو و عقب از فلش نقطه در ص 17 (Gogra) معطل و جدید وجود دارد امیدوارم موقت فرمولاسیون منطقه حائل. چینی بودن استادان گذشته در درگیری با وضوح و در شرایط خود را در مرز obduracy, امکان جدید عادی بودن تعریف شده است. این است که همراه با احتمال لاک دستیابی به LoC نوع شخصیت متضمن استقرار بیشتر تشکل های همراه با مجازات در تدارکات.

عکس های اعتباری: Anirban بورا

به عنوان بن بست مردد است مورموری برای رفع مسئولیت ساقط و حتی تحقیق در مسائل مانند هوش شکست در حال تبدیل شدن به بلندتر. پریما نظر هر postmortem در جریان بحران به خصوص در حوزه تاکتیکی و حتی عملیاتی سطح زودرس است و بی دلیل است. آن زمان برای نشان دادن حمایت به فرماندهان و سربازان بر روی زمین. آن است که نسبتا آشکار است که پوشش نقره ای در کل stand-off شده و مصمم سرپیچی نمایش داده شده توسط ما junior رهبران و نیروهای ویژه در طی زد و خورد در PP-14 در 15 ژوئن. آن بی ادب شوک به PLA و حتی ممکن است نیروی درجه خاصی از re-calibration از توسعه طرح.

در حالی که نیروهای مسلح همیشه نقد و بررسی پاسخ های خود را در چه نامیده می شوند به عنوان “Fauri ilaaz’ (تعمیر فوری) همان متاسفانه درست نیست برای سازمان های دیگر. آنها به احتمال زیاد به سوء استفاده طولانی مدت وقفه برای قربانی و منحرف سرزنش. آن مهم است به یاد درس و اعمال مناسب correctives بیشتر شبیه “کوک در زمان’. تحلیلگران بین المللی هنوز به طور قطعی ایجاد درایور فعلی حادثه ناگوار اما بسیاری احساس می کنید که چینی ها می خواستند برای تدریس درسی را به ما نشان دهد و ما را به جای ما. برای پایان دادن به این دور چند, در کونی, ما باید به رشد مطالعه و ‘برگزاری چینی در هیبت” سندرم.

وقت آن است که چین در گروه مطالعه فارغ التحصیلان به چین استراتژیک پاسخ گروه (CSRG) با عملیاتی جهت گیری. این بدن باید کارکنان با حرفه ای ها شامل naysayers که می تواند پرچم سناریو بعید است که تعجب ما اغلب. با حرص و ولع خوردن از فکر می کنم مخازن CSRG باید هدایت و روشنی از مسائل دنیوی به تمرکز بر روی اقدامات برای برگزاری اژدها در چک.

کسانی که ریشه برای پاسخگویی در هوش مسائل ممکن است بخواهید برای بررسی مجدد شایع صلح طلب و قالب و حاکم کردن رسوب اقدام توسط چینی در نزدیکی زمان منجر به تاخیر در قابلیت های ساختمان. عجله برای به دست آوردن تسلیحات از طریق اورژانس مسیر به مقدار دیر زانو حرکت تند و سریع واکنش. پست کرگیل خرید زد به سوالات در Krasnapol و تابوت دروازه اومدی. امید است که لازم است تدابیر حفاظتی در برابر C3 (CBI CVC و CAG) ساخته خواهد شد به دور. با توجه به بارداری دوره accretions بعید به مربوطه در زمان بحران است.

آن را نیز می تواند عاقلانه به operationalise ‘یک مرز یک نیروی در آن ذات واقعی با قرار دادن ITBP تحت عملیاتی ارتش کنترل. نقش نیروهای بومی و محلی — پیشاهنگی (Ladakh هیماچال هند و آروناچال) نیاز به افزایش یافته است. طلایه دار گردان در فرصت مطالعاتی موارد باید به مناطق عملیاتی. واقعی نیازهای رفاهی آموزش و پرورش و درمان می تواند catered برای ایجاد مناسب خوابگاه مجتمع. قابلیت های منحصر به فرد از پیشاهنگان و ITBP باید اهرمی تعبیه شده به عنوان منبع به جای استقرار آنها در جداگانه و مستقل مناطق.

خلاء سیاسی در Ladakh نیاز به خطاب قرار دادن در محل نمایندگی بدن است که می تواند بسیج مردم محلی برای ارائه پیام قوی به چینی. از آن خواهد شد مناسب برای به یاد بیاورید بسیج حضرت Awaam توسط فاروق عبدالله در کرگیل تاخت و تاز. ثابت harking به Darbuk-Shyok-DBO جاده به عنوان استراتژیک سرمایه گذاری نیاز به خو با آن نیاز به صورت مشروع و توسعه آرمان های Ladakhis.

وجود دارد نیاز فوری به ارمغان بیاورد برخی از سلامت عقل را به vitiated infosphere. آن زمان برای شروع معتبر رسمی جلسات به عنوان هنجار در طول عملیات کارگل. خلاء در این فضا است که به سادگی امکان پذیر نیست و انواع عناصر نقل مکان کرده اند. نگران کننده ترین است jingoistic روایت بودن pedalled در منطقه ای در رسانه ها. در بهارات فیلم از خان آقا آغازگر در امنیت ملی است.

اغلب ما رسانه های جریان اصلی پروژه های چینی در largerthan-نماد زندگی. های اخیر یک نمونه برنامه در PLA آموزش منطقه با تصاویر از زمین فوتبال با اندازه, mock-up, ظاهرا جادویی با قابلیت انتقال دقیق زمین دانش است. اسلاید این آموزش منطقه نشان داده شد در سال 2013 به یک فرمانده سپاه و سخن گفتن او به فرمانده تیپ از مهندسین بود: “چرا ما را بزرگتر و بیشتر مربوط به تاسیسات؟”

می توان آن را اعلام کرد و با اطمینان گفت که آینده فرماندهان در ارتش ما هرگز چنین پیشنهادات خود را به آرامی. آن زمان برای جلوگیری از psyching خودمان را به عنوان چنین کوچک mockups می توانید در بهترین ارائه جهت گیری کلی. اعتماد نیروهای امنیتی انجام اعمال correctives که در آن لازم است اما دقیق سوالات قطعا می توانید صبر کنید.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im