تبلیغات و سایر الکل های مربوط به پست در رسانه های اجتماعی هستند سخت برای محدود کردن از زیر سن قانونی کاربران است. عکس: تصویر عکس توسط امیل Lendof/وال استریت ژورنال; عکس: شاتر

نگرانی های بهداشتی در حال جرقه محدودیت در تبلیغات الکل در بیلبوردها و تلویزیون اما در رسانه های اجتماعی—که فراتر از مرزهای ملی—lax سن کنترل و استفاده از تاثیرگذاران را مشروب الکلی بازاریابی سخت به پلیس.

در حالی که تنظیم کننده از شهر نیویورک به ایرلند به اتیوپی را در پایین ترک خورده و پخش تبلیغات برای شراب و ارواح در سال گذشته تنها تعداد انگشت شماری را هدف تبلیغات آنلاین.

با این وجود مطالعات نشان آنلاین الکل بازاریابی است که اغلب دیده می شود توسط افراد زیر سن قانونی آشامیدنی و کسانی که در معرض هستند احتمال بیشتری برای شروع به نوشیدن و یا به شدت به نوشیدن.

“این ممکن است به طور خاص در کودکان, اما آن را بسیار دشوار است برای جلوگیری از ظاهر شدن بر روی صفحه نمایش خود را,” سازمان بهداشت جهانی نوشت: در یک گزارش در سال 2019 خواستار دولت به انجام بیشتر برای نظارت و تنظیم آنلاین الکل بازاریابی است.

با توجه به یک مطالعه اخیر در مجله علمی اطفال 87 درصد از 12 تا 17 ساله در انگلستان به یاد می آورد اینترنتی الکل بازاریابی است. آن را یافت که بالاتر به یاد بیاورید از جمله تبلیغات همراه بود با شانس بیشتری داشتن تا به حال یک نوشیدنی الکلی.

صنعت الکل در آغوش رسانه های اجتماعی به عنوان یک راه برای هدف قرار دادن افراد جوان است. Pernod Ricard SA سازنده Chivas Regal ویسکی صرف حدود یک سوم از آن رسانه های بودجه دیجیتال در تلاش است و یک خانه استودیو به سرعت ایجاد محتوا برای سرمایه گذاری در روند. Smirnoff صاحب Diageo PLC دارای اعتبار اجتماعی-رسانه اثرگذارندهها که پرداخت می شود به تایید محصولات در آنلاین پست برای موفقیت محصول جدید راه اندازی شد.

جهانی هزینه تبلیغات در الکل در نمایش آنلاین کانال های که شامل رسانه های اجتماعی پیش بینی شده است به افزایش 23 درصد در سال 2020 در مقایسه با افزایش 6.9% در تمام رسانه ها با توجه به بازاریابی-اطلاعات شرکت WARC.

شرکت ها می گویند آنها نمی هدف کاربران زیر سن قانونی و رعایت داخلی کدهای رفتاری برای اطمینان از بازاریابی خود را بر عهده دارد.

یک سخنگوی مقطر ارواح شورای تجاری آمریکا بدن می گوید آن کار کرده از نزدیک با شبکه های اجتماعی سایت برای بیش از یک دهه “برای اطمینان از وجود تکنولوژی موجود برای محدود کردن تبلیغات به تنها کسانی که ثبت نام کرده اند به عنوان بالاتر از حقوقی خرید سن.”

اما گسترش محتوای اثبات سخت برای تنظیم کننده و حتی شرکت ها به پلیس.

به اشتراک گذاری افکار خود را

باید تبلیغات در رسانه های اجتماعی دنبال دستورالعمل همان رسانه های سنتی? چگونه می تواند از آنها اقتباس اگر در تمام ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

“آن را مانند تعقیب موش کوچک در وسط یک میدان بزرگ” گفت: Carina Ferreira-Borges, که با این نسخهها کار در الکل مسائل مربوط به چه کسی است. “دنیای دیجیتال است در راه خارج از کنترل ما نیاز به تنظیم بهتر برای محافظت از افراد جوان است.”

در حالی که برخی از مطالب را نمی توان مشاهده مگر اینکه یک رسانه اجتماعی است که کاربر در بالای یک سن خاص وجود دارد برای متوقف کردن مردم از دروغ گفتن در مورد سن خود را.

اتحاد بین المللی مسئول نوشیدن یک گروه صنعتی در ماه نوامبر گفت: این امر کار با Facebook, Instagram, اسنپ چت و YouTube به ترکیب اطلاعات فراتر از سن ارائه شده توسط کاربران به هدف بهتر الکل تبلیغات. این می تواند شامل اینکه آیا آنها دوستان که زیر سن قانونی هستند و یا با استفاده از نرم افزار در مکان های آباد توسط افراد جوان است.

بسیاری از الکل مارک نیست به طور مداوم با استفاده از سن-گلوئی مکانیسم های ارائه شده توسط رسانه اجتماعی سیستم عامل است. یک تجزیه و تحلیل از تایید Instagram حساب در اواسط ژانویه توسط وال استریت ژورنال در بر داشت زیر سن قانونی کاربران قادر به مشاهده پروفایل های آنلاین از 12 از 20 بالا به فروش مارک آبجو در آمریکا 11 از 20 بالا ارواح برندها و نه از بالا 20 مارک های شراب به عنوان رتبه صنعت ردیاب IWSR.

برای بررسی اگر کاربران هستند که در زیر سن قانونی آشامیدنی از 21 در ایالات متحده می تواند مشاهده بازاریابی محتوای مجله راه اندازی ساختگی Instagram profile ادعا ژانویه 2005 تولد, ساخت کاربر 15 سال.

حساب قادر به دنبال جهانی و یا حساب های ایالات متحده از مارک های از جمله Anheuser-Busch InBev SA Budweiser و Stella Artois, Pernod را Absolut Elyx ودکا Diageo را در گینس آبجو و Sazerac Co.’s, سنگ اسمانی بزرگ ویسکی, بیشتر, با بیش از 100,000 شرح زیر است. Instagram الگوریتم سپس به پیشنهاد مجله را زیر سن قانونی حساب کاربری دیگر دنبال مشروب الکلی مرتبط با پروفیل.

“ما در حال همکاری نزدیک با این مارک به کار را از طریق آنچه که ممکن است اتفاق افتاده اند و چگونه آنها می توانند با استفاده از این ابزار برای اطمینان از حساب های خود را مناسب محدودیت سنی در محل” سخنگوی Instagram پدر و مادر, شرکت, Facebook, Inc., گفت.

Instagram به تازگی شروع اجازه می دهد کسب و کار و اثرگذارندهها به سن-محدود کردن حساب های خود را به جای داشتن به درخواست اندازه گیری.

شرکت ها گفت: آنها در حال بررسی چرا صفحات قابل مشاهده بود به مجله زیر سن قانونی حساب کاربری; مارک های مختلف معرفی محدودیت سنی در پروفایل خود پس از تماس گرفت. مقطر ارواح شورای اسلامی گفت: روحیه شرکت ها به طور منظم نظارت بر محتوای آنلاین و آموزش بینندگان به جلو آن را به افراد زیر سن قانونی آشامیدنی.

اجتماعی-رسانه ای سیستم عامل به نظر می رسد با تمرکز بیشتر بر روی مسائلی مانند پیشگیری از گفتار نفرت از الکل تبلیغات گفت: Aleksandra Kaczmarek سر از سیاست در Eurocare الکل آسیب-کاهش ،

“برای لحظه ای این جنبش برای تنظیم الکل تبلیغات آنلاین به اندازه کافی بزرگ نیست تا تهدید خود را در مدل کسب و کار” گفت: خانم Kaczmarek که طرفداران از بین بردن الکل تبلیغات از اینترنت.

استفاده از رسانه اجتماعی اثرگذارندهها به بازار الکل است به خصوص مشکل ساز است. آنها اغلب هزاران نفر از زیر سن قانونی پیروان و پست های مشروب الکلی در حال پاشیده چراکه در غیر این صورت محتوای متناسب با سن.

اتحاد بین المللی برای نوشیدن مسئول گفت: این خواست اجتماعی-رسانه ای برای سیستم عامل اجازه اثرگذارندهها سن-محدود کردن هر قطعه از محتوا تا پست های خود را در مورد الکل نیست مشاهده شده توسط هر کس.

Instagram است که به خصوص محبوب در میان تاثیرگذاران گفت: آن است که کار بر اجازه می دهد محدودیت سنی برای فرد پست اما نمی توانید می گویند که آنها خواهد بود معرفی شده است.

در کشورهایی که مصرف الکل آگهی ممنوعیت نوشته شده بود قبل از اینترنت مانند هند و لهستان, رسانه های اجتماعی فراهم می کند یک راه گریز.

“ناگهان کشورها شده اند که بسیار محدود در تبلیغات الکل پیدا کرده اند در حال رشد تبلیغات آنلاین گفت:” Kalle Dramstad سر از سیاست اروپا در IOGT شبکه ای از سازمان ها با تمرکز بر کاهش مصرف الکل آسیب برساند.

برخی از کشورها شروع به سرکوب. سوئد در نظر دارد یک پیشنهاد به ممنوعیت الکل تبلیغات در رسانه های اجتماعی. لیتوانی در سال 2018 ممنوع, تمام الکل بازاریابی از جمله دیجیتال. تایلند است و با توجه به محدودیت های مشابه.

دیوید Jernigan, یک استاد در دانشگاه بوستون در دانشکده بهداشت عمومی کار با کشورهایی مانند تایلند به اجرای ملی محدودیت اما با این وجود به نفع جهانی ممنوعیت.

“بسیاری از ما در بهداشت عمومی سمت هستند و به دنبال به سمت دخانیات مدل” آقای Jernigan گفت: با اشاره به چارچوب کنوانسیون کنترل دخانیات که پیمان که دارای 168 کشورهای امضا و منع تبلیغات دخانیات حمایت و ارتقاء. “بازاریابی به آسانی فراتر از مرزهای ملی و این باعث می شود در سطح ملی رویکردهای دشوار است.”

نوشتن به Saabira Chaudhuri در saabira.chaudhuri@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im