بوت برای babus: دولت اقدامات اصلاحات برای احیای اقتصاد املا خبر بد برای یکی از بسیاری از sarkaris 😊

دو babus, ازدحام در پشت یک مانع ساخته شده از پشته از گرد و خاکی تار عنکبوت پوشیده شده و فایل های دولایه از نوار قرمز bemoaning پیشنهاد دولت برای آوردن اصلاحات فراگیر برای احیای متوقف اقتصاد است.

1 ببو: این بیماری همه گیر خواهد شد و در مجموع فاجعه برای ما.

2 ببو: منظور شما از بیماری همه گیر کوروناویروس?

1 ببو: نه منظورم این است که حتی بدتر همه گیر است که coronavirus باعث شده است که ما را تحت تاثیر قرار به طور مستقیم – این بیماری همه گیر از اصلاحات اقتصادی که به نظر می رسد حتی بیشتر عفونی از Covid-19.

2 ببو: من می دانم منظور شما چیست. برای 73 سال پس از استقلال وجود دارد هیچ اشاره ای حتی زمزمه – اصلاحات با این نتیجه که راج بریتانیا جایگزین شد ما raj – the ببو راج.

1 ببو: حق با شماست. و ما ببو راج رفت و یکی بهتر از راج بریتانیا بود. استرالیایی ها به دنبال اصل تفرقه بینداز و حکومت ما به دنبال اصل ضرب و قانون است.

2 ببو: ما در واقع. در طول سال ما چند برابر قوانین بیشتر و بیشتر از آنچه که مردم می تواند یا نمی تواند انجام دهد – عمدتا آنچه را که آنها نمی تواند انجام دهد – به طوری که در حالی که aam janta فکر می کردم که ما انتخاب netas بودند حاکم این کشور واقعی حاکمان این کشور شد و ما.

1 ببو: البته ما بودند. چون netas ممکن است و netas ممکن است اما babudom برای همیشه رفت. اگر کسی می خواست برای باز کردن یک کسب و کار و یا شروع یک صنعت آنها تا به حال برای دریافت مجوز از ما, همه که مورد نیاز مطابق با قوانین بیشتر و بیشتر است که ما را نگه داشته و ضرب به طوری که هند بزرگترین صنعت شد تولید نوار قرمز است.

2 ببو: و ما نیز مطمئن ساخته شده است که کشاورزان نمی تواند فروش هر آنچه که آنها رشد کرد و به هر کس آنها را دوست داشت اما تا به حال به فروش محصولات خود تنها در ویژه mandis که ما سازمان یافته و تحت نظارت ضرب برخی از قوانین بیشتر و تولید حتی بیشتر نوار قرمز است.

1 ببو: اما در حال حاضر با تشکر از این صحبت از اصلاحات همه به نظر می رسد که به احتمال زیاد در پایان با مردم بودن مجاز به تولید هر چه می خواهند و کشاورزان بودن مجاز به فروش به هر تام, کیر, یا هری. آن را به اندازه کافی به درایو خوب ببو دیوانه.

2 ببو: منظور شما دیوانه در دفتردیوانه…?

سلب مسئولیت : این مقاله در نظر گرفته شده است برای آوردن لبخند به چهره شما. هر اتصال به وقایع و شخصیت ها در زندگی واقعی تصادفی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>