صحبت کردن در DefExpo 2020 در لکنو نخست وزیر نارندرا تنظیم یک هدف دو برابر هند دفاع صادرات از 17,000 تومان کرور روپیه در حال حاضر به تومان 35,000 کرور در پنج سال. در تبادل هند به عنوان بعدی دفاع تولید hub او برجسته است که در حالی که تنها 270 دفاع مجوز صادر شد تا 2014 دولت خود گرفته بود شماره 460. مودی همچنین تنظیم یک هدف تقویت MSMEs در دفاع از 15000 در پنج سال آینده.

که هند شده است یکی از برترین دفاع واردکنندگان در جهان – آن را دومین خریدار سلاح های بین 2014 و 2018 – قرار داده است فشار در کشور را با خزانه. اما ما indigenisation تلاش در طول سال شده اند ناهموار و تنبل. در حالی که ما شاهد یک نمایشگاه درجه ای از موفقیت در بومی موشک تکنولوژی پیچیده تر سیستم عامل مانند Tejas نور هواپیماهای جنگی در زمان بیش از سه دهه برای رسیدن به القای مرحله. ضمن دفاع از بودجه منهای حقوق بازنشستگی این زمان در حدود 1.5 درصد از تولید ناخالص داخلی – به پایین ترین سطح از سال 1962. با دفاع از حقوق و دستمزد و حقوق بازنشستگی صورتحساب رشد بودجه برای نوسازی هستند crunched.

جدی نیز CAG گزارش در مجلس مطرح است که می گوید سربازان مستقر در Siachen و لاداخ مجبور شدند برای تهیه بازیافت ارتفاع بالا لباس و چکمه های بین 2015 و 2016 با توجه به محدودیت های بودجه. این لبه برش واردات مطمئنا هند می تواند تولید این ملزومات مورد نیاز. آنچه در آن واقعا نیاز به انجام است ایجاد یک پر جنب و جوش به سبک آمریکایی کمپلکس نظامی-صنعتی. این امر مستلزم نه تنها بیشتر شرکت های خصوصی اما همچنین ایجاد یک دفاع اکوسیستم مربوط به علم و موسسات تحقیقاتی. در واقع ما در دانشگاه ها باید کوچک به طوری که آنها می تواند کمک معنادار تحقیقات به سمت دفاع صنعت در جذب بهترین مغزها از سراسر جهان است. Indigenisation دفاع تولید یک هدف ارزشمند است و رفع آن نیاز به یک رویکرد جامع.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو