تقویت روابط با تایوان: چین نمی تواند دیکته شرایط برای همه در آسیا

چین گرفته umbrage در دو BJP نمایندگان مجلس Meenakshi Lekhi و Rahul Kaswan عملا شرکت در اخیر مراسم تحلیف از تایوان جمهور Tsai و نشستند ون. هر دو نمایندگان مجلس در میان 92 مقامات که شامل وزیر امور خارجه مایک Pompeo که عملا در این مراسم حضور داشتند. اما چین ثبت شده اعتراض هند مشارکت در روی زمین است که هند رسما پایبند به “یک چین’ اصل است که می بیند تایوان به عنوان بخشی از چین است.

این درست است که هند در واقع پایبندی به “یک چین’ اصل است. اما این نباید ما جلوگیری از گسترش مناسب روابط با تایوان لذت می برد که عملا حاکمیت. پس از همه, ما بیش از حد مشترک به یک چین, سیاست, اما آن را متوقف کرده است واشنگتن از مهم همکاری — از جمله دفاع فروش — با تایپه. علاوه بر این زمانی که چین خود نمی پایبند به یک هند ” گذارد و ادعا می کند به آروناچال پرادش چرا باید به دهلی نو خم شدن به عقب لطفا پکن ؟ و نه پکن مشورت دهلی نو که آن را انجام فعالیت هایی در پاکستان-اشغال-کشمیر که هند ادعا می کند. پس چرا باید به دهلی نو به دنبال کسب اجازه برای دنبال روابط معقول با تایوان است ؟

در ضمن تایوان شده است یک مثال عالی از حاوی مداوم Covid-19 همه گیر و می خواهد برای به اشتراک گذاشتن آن در پزشکی تجربه با جهان است. آن حتی اهدا ماسک صورت برای خط مقدم پزشکی کارگران در هند. در عین حال پکن شده است به ناحق مسدود کردن تایپه مشارکت در که. اضافه کردن به این حال مرز تنش بین هند و چین نیروهای نظامی در شرق لاداخ. در برابر این پس زمینه هند باید به تقویت روابط با تایوان در فرم مناسب. چین نمی تواند مجموعه ای از قوانین از نامزدی برای همه در آسیا است. پکن ابراز وجود و خواسته های غیر منطقی باید مقابله.

دفعات بازدید : همچنین: هند-چین بست: سیاسی-مذاکرات دیپلماتیک دیده می شود به عنوان تنها راه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>