دارندگان اوراق قرضه رد آرژانتین تجدید ساختار بدهی پیشنهاد

رئیس جمهور آرژانتین آلبرتو فرناندز با معاون رئیس جمهور کریستینا کیرشنر در هفته گذشته به دنبال بیش از 40 میلیارد دلار در بدهی عمدتا از طریق کاهش پرداخت بهره.

عکس: esteban collazo/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

سه تا از بزرگترین گروه از دارندگان اوراق قرضه آرژانتین روز دوشنبه را رد کرد و پیشنهاد از آمریکای جنوبی به بازسازی دهها میلیارد دلار بدهی خارجی بالا بردن احتمال است که این کشور می تواند وارد کنید به طور پیش فرض به عنوان اوایل به عنوان در ماه آینده.

نزدیکی همزمان اظهارات از کمیته ارائه یک جبهه متحد در برابر زمان معامله است که سرمایه گذاران امید را فشار آرژانتین به تغییر شرایط آن.

یک ad-hoc گروه متشکل از برخی از بزرگترین مدیران جهان از جمله BlackRock , Inc., گفت: این پیشنهاد به دنبال “به جای سهم نامتناسب از آرژانتین دراز مدت تنظیم تلاش بر شانه های بین المللی دارندگان اوراق قرضه.” گروه کنترل بیش از یک چهارم از اوراق قرضه آرژانتین صادر کرده است از سال 2016 و 15 درصد از اوراق قرضه این کشور توزیع شده به سرمایه گذاران قبلی بازسازی با توجه به اعلام.

روز جمعه در آرژانتین ارائه یک پیشنهاد به ارز برخی از 65 میلیارد دلار در اوراق قرضه خارجی به بدهی های جدید در نرخ بهره پایین تر و بعد از آن خرما به علت در یک پیشنهاد برای جلوگیری از درد پیش فرض. این پیشنهاد شامل بیش از 40 میلیارد دلار در بدهی عمدتا از طریق کاهش پرداخت بهره. آن را شامل یک تا سه سال توقف در خارجی-پرداخت بدهی با میانگین کوپن از 2.33% پس از پرداخت سود رزومه.

مدیران صندوق در ad-hoc گروه که در مخالفت با این پیشنهاد عبارتند از: AllianceBernstein برگزاری, Amundi دارایی مدیریت Ashmore سرمایه گذاری, مدیریت BlueBay دارایی مدیریت وفاداری, مدیریت و تحقیقات شرکت ، T. Rowe Price Group, Inc. غربی Asset Management Co. و ولینگتون مدیریت شرکت. آنها نمایندگی از میلیون ها نفر از سرمایه گذاران فردی و هزاران نفر از مشاوران مالی و هستند توصیه می شود توسط شرکت حقوقی و در مورد LLP با توجه به اعلام

آرژانتین طلبکار کمیته—گروه دیگر که شامل صندوق های بیمه و دارایی مدیران—گفت: آن را دریافت نکرده “اثبات جلو نگاه اقتصادی و مالی اطلاعات” از رئیس جمهور آلبرتو فرناندز دولت و نه دیده می شود امکان پذیر سیاست های اقتصادی.

“ACC به بررسی آرژانتین پیشنهاد و نمی تواند از آن حمایت” این گروه در بیانیه ای گفت. “ACC دعوت آرژانتین به رها کردن یک طرفه مسیر و زمان را برای یک معنی مذاکره است.”

سومین گروه از سرمایه گذاران که در آن گفت: کنترل حدود 16 درصد از آرژانتین قبلا قرضه بازسازی نیز اعلام کرد مخالفت خود را با مقابله دوشنبه.

دولت به دارندگان اوراق قرضه 20 روز برای بررسی این پیشنهاد به عنوان مقامات در حال حاضر نیز دست و پنجه نرم کردن با اقتصادی خرید اینترنتی از یک مستند با هدف کاهش گسترش جدید کروناویروس. کشور شناور ایده تغییر ساختار بدهی های خود را در پاییز گذشته و دارندگان اوراق قرضه شروع درخواست جزئیات این طرح در ماه ژانویه اما اطلاعات کمی رد و بدل شد تا همین اواخر مردم آشنا با این موضوع گفت.

آرژانتین چهره در حدود 500 میلیون دلار در پرداخت بدهی در روز چهارشنبه. اگر پرداخت از دست رفته این کشور وارد می تواند به طور پیش فرض پس از 30 روز مهلت.

آرژانتین فرو رفته در بحران مالی پس از یک سال 2018 بحران ارز که دولت مجبور رئیس جمهور Mauricio Macri به دنبال $57 میلیارد دلار کمک مالی از صندوق بین المللی پول.

آقای فرناندز اداره گفته است که قصد دارد برای مذاکره مجدد بدهی های خود را با صندوق بین المللی پول. ماه گذشته این صندوق به نام طلبکاران خصوصی به ارائه آرژانتین با “قابل توجهی بدهی” به منظور بازگرداندن بدهی پایداری.

برخی از تحلیلگران می گویند به طور پیش فرض در حال حاضر به احتمال زیاد نتیجه بعد از دیدن آرژانتین پیشنهاد به دارندگان اوراق قرضه.

“چگونه می توانم به شما در رسیدن به یک معامله در 20 روز با چنین lowball ارائه می دهد؟” Siobhan Morden سر از آمریکای لاتین درآمد ثابت استراتژی در امهرست Pierpont اوراق بهادار نوشت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان یکشنبه. “این روشن نیست که چگونه این حرکت رو به جلو و آرژانتین چگونه می توانید جلوگیری از به طور پیش فرض.”

به دارندگان اوراق قرضه گروه گفت: یک راه حل به بن بست هنوز هم ممکن است. Ad-hoc گروه گفت: این پشتیبانی از طرح تغییر ساختار است که “به عهده کوتاه مدت سررسید و فراهم می کند بیش از 40 میلیارد دلار پول نقد جریان امداد رسانی به آرژانتین در سال های آینده.”

اگر آرژانتین متعهد به اصلاحات اقتصادی که افزایش پرداخت آن ظرفیت گفت: Thomas Laryea یک وکیل برای آرژانتین طلبکار کمیته. که “کمک به بازگرداندن اعتماد به نفس بازار و کاهش هزینه تامین مالی—همه این عوامل کمک خواهد کرد به بدهی پایداری.”

نوشتن به رایان Dube در [email protected] و مت Wirz در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>