این بمب افکن جهانی 6500 کسب و کار جت های ملی کسب و کار حمل و نقل هوایی انجمن نمایشگاه در لاس وگاس در ماه اکتبر عکس: دیوید بکر/ایسنا

بمب افکن , Inc. BDRBF 8.33% در مذاکرات به فروش کسب و کار-جت بخش به Textron , Inc. TXT 8.27% به عنوان تلاش کانادا قطار و هواپیما ساز حرکت به پاره بدهی های خود را, مردم آشنا با این موضوع گفت.

مذاکرات در جریان بوده است برای چند هفته یکی از مردم گفت و آنها ممکن است منجر به یک معامله. باید به آنها این عملکرد می تواند به میلیاردها دلار است که بمب افکن استفاده می تواند به کاهش برخی از آن حدود 9 میلیارد دلار از بدهی.

معلوم نیست چه شرایط و ساختار شرکت ها در حال بحث در مورد.

مذاکرات آغاز شد و پس از بمب افکن وارد شده به ایران در اواسط سال 2019 به فروش قطار آن واحد به فرانسه Alstom SA الو -1.23% . آن بحث شده است bogged با این حال در بخشی از ارزیابی کسب و کار است که مبارزه با تولید و انباشت. بمب افکن در حال حاضر برگزاری موازی مذاکرات برای جت و آموزش واحد به عنوان شرکت به دنبال اطمینان از فروش یکی از آن بخش عمده جلوتر از پرداخت بدهی در سال آینده.

این شرکت نزدیک به 1.5 میلیارد دلار از بدهی های آینده به دلیل در سال آینده با توجه به Factset.

همچنین

  • بمب افکن محدودیتهای خروج ایرباس سرمایه گذاری (Jan. 16)
  • بمب افکن تاخیر هزینه نیویورک MTA $35 میلیون ممیزی می گوید (Dec. 9, 2019)

کسب و کار-جت بازار در رکود چندین ساله با توجه به افزایش رقابت با تحویل در نیمی از سطح اوج خود در سال 2008 و ترکیب کسب و کار می تواند کمک به مبارزه با آن است.

تقاضا برای گران ترین جت مانند آنهایی که ساخته شده توسط بمب افکن—هزینه 50 میلیون دلار به $70 میلیون هر کدام—است برگزاری بهتر است.

بمب افکن دارای تخصص در کسب و کار بزرگ جت با چنین خطوط به عنوان Learjet 75 رقیب 650 و هسته آن نام تجاری جهانی است. خود را به تازگی راه اندازی جهانی 7500 بزرگترین و طولانی ترین-محدوده کسب و کار جت صندلی به مسافران 19. جت است که این شرکت بیشترین سود و حساب برای بسیاری از آن حمل و نقل هوایی درآمد.

آن هوانوردی واحد گزارش شده $388 میلیون دلار از درآمد قبل از بهره و مالیات و موارد ویژه در نه ماه اول سال 2019. بمب افکن گفت: در ماه گذشته از آن انتظار می رود به گزارش واحد فروش حدود 7.5 میلیارد دلار برای سال 2019 در حالی که قطار آن تقسیم خواهد ورود حدود 8.3 میلیارد دلار است. این شرکت تنظیم شده است به گزارش کامل نتایج سال در اواخر این ماه.

بمب افکن جهانی 6500 کسب و کار جت عکس: دیوید بکر/ایسنا

Textron, ساز Cessna نام تجاری در جهان است, بزرگترین کسب و کار-جت ساز تحویل و متخصص در کوچک و متوسط اندازه هواپیما. این شرکت با ارزش بازار حدود 11 میلیارد دلار.

Textron نیز صاحب بل هلیکوپتر یکی از بزرگترین سازندگان rotorcraft و همچنین به عنوان یک بزرگ دفاع کسب و کار متخصص در هواپیماهای بدون سرنشین و وسایل نقلیه زمینی. Textron هواپیما بخش اختصاص حدود 36 درصد از درآمد خود را در سال 2018 است.

پراویدنس, R. I. شرکت گفت: در ماه دسامبر این برنامه ریزی برای کاهش هزینه ها و کاهش تعداد سر در هر دو حمل و نقل هوایی و بخش های آن کمی کوچکتر صنعتی بخش.

بمب افکن در حال حاضر به موافقت با فروش تجاری آن jetliner و turboprop واحد و گفته است که به طور فعال به دنبال جایگزین هایی برای سرعت بخشیدن به پرداخت حدود 9 میلیارد دلار از بدهی. تولید و مشکلات نرم افزار با قطار سفارشات در درجه اول در اروپا را با تاخیر تحویل و باعث 350 میلیون دلار هزینه برای سه ماهه چهارم. این شرکت همچنین نشانه های آن ممکن است خروج یک سرمایه گذاری مشترک با ایرباس SE برای ساخت CSeries جت تجاری به دلیل افزایش هزینه ها به عنوان واحد افزایش حجم هواپیما تولید شده است.

برنامه ریزی شده فروش از یکی از بمب افکن دو اصلی باقی مانده بخش تأکید کاهش سریع یک طبقه کانادا شرکت حمل و نقل است که شروع آن در سال 1937 با اختراع یک زمستان وسیله نقلیه در حال حاضر شناخته شده به عنوان برفی و رفت به رقابت با برخی از جهان بزرگترین هواپیما و قطار سازان.

شرکت کنترل توسط بمب افکن و Beaudoin خانواده شروع به لکنت زبان پیدا کردن چند سال پیش پس از تلاش برای رقابت با غول های جهانی با آن CSeries خط باریک-بدنه هواپیماهای تجاری در زمان بیش از یک دهه و میلیاردها دلار برای ساخت. ایرباس در سال 2018 بسته یک معامله برای به دست آوردن اکثریت سهام در CSeries است تغییر نام A220.

پتانسیل فروش این هواپیما را بدست آورد می تواند ایجاد سیاسی headwinds برای بمب افکن در کبک. استان به این شرکت 1 میلیارد دلار به تاسیسات پشتیبانی مشکل CSeries هواپیما در سال 2015 و بزرگ آن بخش هوافضا پایدار در بخش های بمب افکن کسب و کار-جت عملیات.

نوشتن به Jacquie McNish در Jacquie.McNish@wsj.com و کارا در لمباردو cara.lombardo@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو