کارت حمل اعضای تهمت پریش سندرم (TDS) باشگاه تشویق آیات اختلال در دولت با اخراج مشاور امنیت ملی جان بولتون در کتاب خود اتاق که در آن اتفاق افتاده است. هنوز بولتون رکورد طولانی از ضرب و جرح بر روی اصولی معماری سازمان ملل متحد-محور چند جانبه نظم باعث می شود او مشکوک قهرمان یک دنیای بهتر. ملودی Townsel خارجی کمک کارگر گفته است که در سال 1994 بولتون پس از آن یک وکیل خصوصی تعقیب او “از طریق سالن یک هتل روسیه – پرتاب چیزهایی در من تنه زدن نامه های تهدید در زیر درب من و به طور کلی رفتار مانند یک مرد دیوانه است.” هنوز در سال 1994 بولتون معروف گفت: “سازمان ملل متحد “دبیرخانه ساختمان در نیویورک 38 داستان. اگر آن را از دست داد 10 داستان آن را ندارد کمی تفاوت.”

بولتون خدمات عمومی میراث است که تا حد زیادی غم انگیز. او هیچ دیپلمات detests حرفه ای دیپلمات به عنوان gutless appeasers است و در عین حال به دیدار با یک توافق کنترل تسلیحات او را دوست دارد و یا یک بحران است که نمی تواند حل شد توسط بمباران دشمن است. او هنوز هم نگه می دارد و حمله به عراق بود که آمریکا در آن بهترین و بهترین. او رفتار مافیایی سنگین با جثه Bustani DG سازمان ملل سلاح های شیمیایی کنوانسیون اجرای آژانس. به عنوان معاون امور دولت در سال 2002 بولتون به او گفت: “شما باید 24 ساعت به ترک سازمان, و اگر شما نمی مطابق … ما باید راه هایی برای مقابله به مثل … ما می دانیم که در آن بچه های خود را زندگی می کنند.” در سال 2005 به عنوان سفیر آمریکا در سازمان ملل متحد, Bolton, نزدیک به wrecking اجلاس سران به طور کامل. او هرگز خود را پنهان می کردند بی میلی برای سازمان به عنوان مثال برکناری معاون دبیر کل علامت Malloch قهوه ای با عنوان فقط “یک خرده بوروکرات”. بولتون بود که معمار سیاست آمریکا از تهدید تحریم ها از جمله تعقیب کیفری, دیوان کیفری بین المللی و پرسنل خود را برای جسارت به بررسی احتمال وقوع جنایات جنگی توسط نیروهای نظامی آمریکا در افغانستان است. به عنوان یک شهروند خصوصی در سال 2017, Bolton نوشت: ما “باید فرصت خوش آمدید … به خفه ICC در آن گهواره.”

در سال 2018 NSA بولتون در اثر اجرا شده خود را توصیه. Christoph Flugge یک قاضی استعفا داد و در اعتراض ما تداخل با ICC عملیات با استناد به بولتون تهدید. 2019 ما لغو پیمان INF اختصاصی در اروپا ثبات استراتژیک برای سه دهه مثال دیگری از بولتون اجرای خود را در اوایل مشاوره از سال 2011. ایضا با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خروج از 2015 ایران. یکی دیگر مضر بولتون به عنوان میراث NSA شد این تصمیم در زمانی که کارشناسان در حال حاضر هشدار داد که ایالات متحده خطرناکی در معرض خطرات ناشی از یک بیماری همه گیر به انحلال بهداشت جهانی تیم امنیتی شورای امنیت ملی در سال 2018 است.

بولتون معتقد است که این تهمت بود بیشتر علاقه مند به تهیه یک روایت رسانه های موفقیت خود را بر پایه غرایز روده از حصول اطمینان از کره شمالی denuclearisation بر اساس درک شرکت از مسائل و منافع آمریکا. نوشتن در امور خارجه سو Mi تری تایید بولتون گفتن که “در بی پروا پیگیری از مورد توجه قرار گرفتن مقابله با شمال تهمت آیا خسارت قابل توجهی به ما در روابط خود با سئول”. اما دولت کره جنوبی ماه Jae-در سطح بین المللی مورد احترام مشاور ویژه ماه Chung-در متهم ‘پارانوئید’ بولتون داشتن خنثی معامله در انجماد شمال را توسعه سلاح های هسته ای در ازای لغو برخی از تحریم. در قضاوت خود را “بد است Bolton زشت است [ژاپن PM شینزو] آبه و منطقی خوب است رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.” ما نماینده ویژه کره شمالی, Stephen Biegun بود “بسیار خوب”. در سال 2018 من این باورند که بولتون ممکن است سعی در خرابکاری در افتتاحیه مغلوب ساختن پیشی جستن-کیم اجلاس سران در سنگاپور توسط ترغیب کره شمالی به دنبال ‘مدل لیبی’ از denuclearisation. این baffling چرا جدی هر ناظر از کره شمالی برنامه هسته ای خود را به اعتبار به بولتون حمایت از خفه کردن آن با تحریم استفاده از نیروی نظامی به اثر تغییر رژیم و اصرار بر کل denuclearisation شمالی با قبل از آن هر گونه مزایای. رئیس جمهور ماه جایگزین چارچوب یک مرحله به مرحله مذاکره بر اساس امتیازات متقابل بود که همیشه بیشتر محتمل است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو