درشت و نه چندان ‘body beautiful’

چندی پیش شاید در دهه قبل و یک بچه من استفاده می شود به یک رویا. رویای یک بدن است که می تواند بسیار زیبا صدای زیر و انعطاف پذیر است که آن را کارینا Kapoors و Madhuri Dixits جهان نگاه شل و ول.

پس از همه, اگر آنها می تواند یک بچه یا دو و بیرون آمدن خوشبو مانند گل سرخ چقدر دشوار می تواند باشد ؟

بیش از یک دهه و به غیر از یک تعداد از تلاش بعد حماقت از جوانی من هنوز تازه در ذهن من است. مانند یک زمان یک همکار را به آرامی نوازش شکم او گفت: “یک زمان وجود دارد در زمانی که دختران استفاده می شود به من پرداخت پول به touch my six pack.” من او را بالا و پایین کافر تلاش برای تصور six pack اما من تخیل من نشد. او البته به من نگاه کرد indulgently که اگر تفکر در سر خود ‘apna زمان aayegaو به سادگی گفت: “واقعا!”

حتی بدون تحقق آن ما تا پایان با تصویر بدن, مسائل بودن شرمنده به سقوط در خط تلاش برای سازگاری در قالب آماده برای قبول است که ما ممکن است از دست رفته اتوبوس سنین پیش. سال از زیاده روی بیشتر یا کمتر سبک زندگی بیحرکت باید عوارض خود را گرفته. شریان ها شروع به مسدود عضلات شروع به از دست دادن تن خود را و به زودی li المللی تایر شروع به شکل گرفتن در امتداد midriff.

روز دیگر من در مورد به گام به دوش خود اما قطع شد. بودن نوع روح او است و او تصمیم به تسلیم در حمام خود را به مراقبت از این موضوع در دست است. به زودی به اندازه کافی صدای لوله کشی تا “پدر چه کار می کنی ؟ اگر آن را یک بسته شش من می فهمم اما شما نمی تواند نشستن در اطراف مانند این است.”

بدن خجالت توسط a nine-year-old!? اما چرا که دور…

نزدیک به خانه شوهر من اصرار او تا به حال هشت-pack abs در روزهای اوج می تواند اجرا زشت و ناپسند تعداد ناچیز کیلومتر gymed و غیره و غیره. من همیشه شک و تردید شده است حتی زمانی که در مواجهه با هر تعداد از عکس ها او به عنوان یک مرد جوان — تمام عضلات و honed. او yogas کند هزارهء push-ups تخته و بیشتر با اعتماد بنفس بزرگ دارای یک هسته ای قوی است که بیشتر به شرم و هنوز مبارزات با شیوه زندگی و مرتبط با سن حلقه flab.

در جایی در امتداد راه من هم تا به حال برای ایجاد یک تغییر. من می بینم دوستان من 21 روز 21-فشار با چالش های بزرگ elan و ارسال فیلم ها در Instagram من عموزاده فراموش مخلوط تمرینات با وزنه و TikToks. هر بار که من عضلات انقباض غیر ارادی ماهیچه و عقب نشینی ، آنها انعطاف پذیری و سفت کردن اما وقتی اسپاسم می رسد آنها به دنبال بیرون آمدن کمی بیشتر کاهش یافته و حتی بیشتر بی ریخت تر از قبل.

من احساس می کنم هر درد. عضلات من نمی دانم که وجود خود را شناخته شده با انتقام. من به اطراف نگاه کنید و متوجه من تنها یک سمت چپ در تایتانیک. در نبرد برآمدگی جایی و به نوعی برآمدگی برنده طولانی پیش.

وقتی می شنوم دوستان و خانواده صحبت در مورد درد مزمن در لگن و زانو و پشت دادن – اولین غریزه است برای تبدیل شدن به حتی بیشتر بیحرکت به حلقه و توقف در حال حرکت به سهولت خیالی موجود و درد و درد. پس از ساخت چند تغییر در شیوه زندگی و خوردن غلات سبوس دار, سبزی, از بین بردن چربی و غذاهای سرخ شده و آماده مصرف لاغر گوشت و ماهی کلسترول متاسفانه نگه می دارد و تیراندازی است. شریان های مسدود شده, فشار خون بالا, چاقی و دیابت تبدیل شدن به امکانات واقعی است. زندگی است به طور ناگهانی به عنوان رضایت مندانه به عنوان قبل از.

در حال حاضر از آن زمان به شکل گام های بعدی. به نوبه خود به رژیم های غذایی! و در نتیجه شروع یک دیوانگی از مدیترانه, finding vegan, TLC, نوردیک Keto اتکینز کم کربوهیدرات گیاهی سم زدایی, Weight Watchers, DASH ذهن و دیگران… یک بار خاموش آنها بالونی آغاز می شود. پوند هستند و چگونه L

این ایده از رفتن بر روی یک رژیم غذایی باعث می شود من خوردن سه برابر بیشتر از آنچه که من می خوردن به طور معمول. من احتمالا قرار دادن یک پرنده به شرم. پس از همه آنها خوردن حداقل نصف و یا یک چهارم از وزن خود را هر روز یا 6-7 برابر بیشتر از انسان است.

با رژیم غذایی از, بعدی بسیار-تمایلی گزینه ورزش است. و در نتیجه شروع به شکار برای فرم سمت راست. حداقل بدون درد و سرگرم کننده راه به تن بدن پس از بازگشت به جوانی که انعطاف پذیر یکی از سوال. آن است که در حال حاضر در مورد مدیریت وزن و کاهش خطرات ناشی از انواع شیوه زندگی-بیماری های مرتبط با. و در اینجا آغاز می شود محاکمه و travails تبدیل به ورزشگاه – بیش از حد بلند و پسر انجام ماهیچه درد. یوگا – آسان بر روی عضلات اما نه به اندازه کافی هیجان انگیز. راه رفتن – ممکن است اگر من خرید پنجره من می تواند متقاعد شود اما یک فاجعه در بودجه است. بدمینتون؟! من استفاده می شود به خوبی آن را به عنوان یک کودک. و سپس یکی از بچه ها شکسته گوی پردار مخصوص بازی بدمینتن و در تلاش به رسیدن به آن, من به میله تزئيني پشت صندلی چرخاندن مچ پا من در این فرآیند است. نوچ… بازگشت به تخته رسم دوباره.

شکار است و حتی به عنوان من برای آن روز هنگامی که ایده زیبایی بود به شکل کامل, شهوت انگیز و انحنا. امروز غیر واقعی و ایده های زیبایی هستند را وادار به فشار خود را به اندازه های کوچکتر و مردان به سینه نشان می دهد غیرممکن سخت برای رسیدن به مخروط بدن.

تماشای تام کروز Top Gun, Patrick Swayze را رقص کثیف و آمیتا باچان را بهآن آسان است برای دیدن است که شما می تواند زیبا sans امده عضلات Vin Diesel, سنگ تایگر شروف et al.

یک روز برخی از روز یک تغییر اتفاق خواهد افتاد. زمانی که بدن در خدمت هدف خود حرکت می کند و سالم باقی می ماند مهم نیست.

هر شکل یا اندازه هر “بدن” ،

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>