بوئینگ پیاده روی به دور از امبرائر مقابله

بوئینگ و امبرائر تصمیم به پیاده روی به دور از دو برنامه ریزی شده سرمایه گذاری مشترک اعلام کرد در سال 2018 است.

عکس: دیوید بکر/ایسنا

Boeing Co. BA -6.36% گفت: آن را به حال کاهش یافته است برنامه ای برای کنترل از jetliner کسب و کار در برزیل امبرائر SA ERJ -13.00% صرفه جویی در حدود 4 میلیارد دلار در مقدار پول نقد مورد نیاز اما با اضافه کردن بیشتر عدم اطمینان به محصول خود استراتژی است.

ایالات متحده هوافضا غول گفت: این شرکت موفق به توافق نهایی به شرایط اولیه تاریخ پایان و تصمیم به پیاده روی به دور از این دو برنامه ریزی شده سرمایه گذاری مشترک اعلام کرد در سال 2018 که در حال حاضر به تاخیر افتاده است توسط برخی از رقابت رگولاتور.

بوئینگ دنبال کرده امبرائر برای به دست آوردن دسترسی به کوچکتر jetliners صندلی حدود 100 مسافر و مهندسی تخصص, اما, برزیلی, ارزش بازار شرکت کاهش یافته است توسط دو سوم از زمان آغاز این سال به عنوان coronavirus طرح میتوانست مسافرت هوایی و led به این پایه از مقدار جهانی هواپیمایی ناوگان.

شرکت نمی جزئیات آنچه در شرایط نبودند ملاقات کرد. بوئینگ نو برای پرداخت یک استراحت هزینه—که متفاوت از $75 میلیون به 100 میلیون دلار در قرارداد اصلی—به گفته افراد آشنا با این وضعیت.

“همه ما با هدف حل و فصل آن توسط اولیه تاریخ پایان اما این اتفاق رخ نداد گفت:” مارک آلن که رهبری بوئینگ تیم در امبرائر ادغام.

امبرائر نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

بوئینگ موافقت کرده بود به پرداخت $4.2 میلیارد دلار به صورت نقدی به 80 درصد از سهام خود در امبرائر تجاری کسب و کار است که با تمرکز بر منطقه ای کوچک jetliners و همچنین 49 درصد از سهام خود در یک واحد تولید یک نظامی جدید cargo jet. بوئینگ گفت: این برنامه ریزی برای ادامه دفاع کرد.

این شرکت در ایالات متحده در سال گذشته بودجه مطرح شده و برای مقابله آن امیدوار بود به پایان 2019 فقط برای اروپایی ضد تراست رگولاتور به صدای اعتراض. خود پروب نیست با توجه به نتیجه گیری تا مرداد.

بوئینگ تا به حال هدایت وجوه از سال گذشته موضوع پیوند و اتحاد بوده است, جمع آوری کمک های مالی بیشتر به آدرس نقدینگی فشار از پایه 737 MAX و سقوط در سفر هوایی را ترک کرده است که شرکت های هواپیمایی قادر و یا تمایلی به هواپیماهای جدید است.

رقیب ایرباس SE نقل مکان کرد و به کوچک jetliner کسب و کار با کسب یک هواپیما برنامه از کانادا بمب افکن , Inc.

بوئینگ هواپیما برنامه توسعه در حال حاضر از خط خارج شده است توسط طولانی مدت پایه حداکثر پس از دو تصادفات منجر به مرگ. بوئینگ همچنین shelved برنامه ای برای کارهای جت به تمرکز بر بازگشت حداکثر به خدمات تجاری.

نوشتن به داگ کامرون در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>