بوئینگ برای شروع داوطلبانه اخراج خواهد ریختن اولیه 2,500 کارگران

یک کارخانه بوئینگ در رنتون, بشویید., در سال گذشته.

عکس: jason ردموند/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

Boeing Co. را در این هفته اعلام حدود 2500 داوطلبانه اخراج در فاز اول گسترده تر کاهش باعث coronavirus محور سقوط جهانی سفر هوایی به گفته مقامات اتحادیه.

مدیران شرکت گفت: در ماه گذشته که بوئینگ برنامه ریزی شده برای ریختن حدود 10 درصد از آن 160,000-قوی نیروی کار جهانی در این سال به عنوان آن را کاهش jetliner تولید در پاسخ به خطوط هوایی’ ناتوانی و یا عدم تمایل به هواپیمای جدید زیر بزرگ در کاهش ترافیک مسافری.

مقامات اتحادیه گفت: موج اولیه از اخراج متمرکز شد بوئینگ در سیاتل-منطقه تجاری هواپیما عملیات و می تواند به عنوان اعلام کرد مارس 29. که علامت عمده کاهش توسط این شرکت پس از سال 2017, هنگامی که آن را گذاشته حدود 1500 کارگران به عنوان بخشی از یک گسترده تر هزینه-برش درایو.

بوئینگ همچنین انتظار می رود به کاهش شغل در آن رشد سریع خدمات به عنوان بازوی هواپیمایی کاهش هزینه های قطعات هواپیما و نیز در آن مرکزی دفاتر شرکت های بزرگ, مدیران گفت: در ماه گذشته.

تعدادی از تولید کنندگان به بوئینگ هواپیما کارخانه در نزدیکی سیاتل در حال حاضر پرده برداری کاهش شغل با توجه به دولتی سوابق اشتغال.

رقیب ایرباس SE آغاز کرده است خود را در آن گسترده هزینه-کاهش تلاش برش jetliner تولید در ابتدا یک سوم. General Electric Co. که باعث می شود موتور و دیگر قطعات برای هر دو هواپیما سازان نیز برش هزاران شغل.

هواپیمای بوئینگ نصف خروجی از آن 787 دو راهرو جت و برنامه ریزی برای از سرگیری تنها محدود تولید آن 737 MAX jetliner این سه ماهه داشتن متوقف خروجی در ماه ژانویه آن را به عنوان در انتظار نظارتی ترخیص کالا از گمرک برای هواپیما به پرواز دوباره پس از دو تصادفات منجر به مرگ.

در مورد 1300 اعضای جامعه مهندسی حرفه ای کارکنان در هوافضا بوئینگ اصلی مهندسی, اتحادیه اروپا اعمال شده برای شرکت داوطلبانه اخراج بسته و پذیرفته شدند گفت: اتحادیه رسمی. International Association of Machinists and Aerospace Workers گفت: حدود 1200 از اعضای آن در بوئینگ پذیرش داوطلبانه اخراج.

در استرالیا هواپیمای بوئینگ گفت: در ماه گذشته که این برنامه ریزی برای ذخیره کردن حدود 230 کارگر در یک مرکز در ملبورن است که باعث می شود قطعات جت مسافری همراه با کوچکتر کاهش در جای دیگر در این کشور و در نیوزیلند.

بوئینگ کاهش یافته است به نظر اما مدیران قبلا نیست حکومت غیر ارادی اخراج.

مهندسی اتحادیه گفت که این شرکت را رد کرد و برخی از برنامه های کاربردی به صورت داوطلبانه جدایی از کارکنان مشغول به کار در دفاع از برنامه و یا با دیگر مهارت های انتقادی.

KC-46A سوخت گیری تانکر و P-8 نیروی دریایی نظارت جت, هر دو بر اساس تجاری jetliners هستند کلیدی منابع نقدی برای بوئینگ به دلیل کاهش تحویل به خطوط هوایی است.

نوشتن به داگ کامرون در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>