بوئینگ به پیشنهاد بازنشستگی پیش از موعد Buyouts به عنوان Coronavirus طول می کشد تلفات

یک بوئینگ خط مونتاژ در رنتون, بشویید., در سال گذشته.

عکس: تد S. وارن/آسوشیتد پرس

Boeing Co. انتظار می رود برای شروع ارائه بازنشستگی زود هنگام و خریداری بسته به نیروی کار خود را به عنوان هواپیما ساز می آید به مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس را تعمیق تلفات در جهانی صنعت حمل و نقل هوایی, مردم آشنا با این موضوع گفت.

داخلی اعلام شد, انتظار می رود به عنوان به زودی به عنوان اوایل روز شنبه یکی از این افراد گفت.

شیکاگو-بر اساس هوافضا غول پیکر است که ایالات متحده به بزرگترین صادر کننده و یکی از بزرگترین کشور های تولید کارفرمایان. آن را قبلا اعلام شده مراحل از جمله توقف در استخدام و اضافه آن را به عنوان به دنبال حفظ پول نقد در میان آشفتگی در بازارهای اعتباری و گسترده تر رکود اقتصادی است.

مرتبط

  • آخرین به روز رسانی در Coronavirus و کسب و کار
  • آنچه که در مورد Coronavirus
  • حقایق در مورد کوروناویروس (en Español)

بوئینگ شرکت هواپیمایی مشتریان و تامین کنندگان خود را در حال حاضر به دنبال کاهش هزینه های نیروی کار—با اقدامات از جمله اخراج و ترک داوطلبانه و بدون پرداخت به عنوان همه گیر ویران کردن در سراسر هوایی-سفر و صنایع هوا و فضا.

بوئینگ که نیروی کار تعداد حدود 160,000, نشده اعلام کرد هر گونه اخراج و حتی پس از برش و سپس تعلیق تولید آن 737 MAX جت در ماه ژانویه و مونتاژ از گسترده ترین-هواپیما بدن در ماه گذشته.

تقریبا 65,000 از کارکنان آن ساخت هواپیماهای تجاری و بیشتر 25,000 کار در این واحد فراهم می کند که قطعات یدکی و خدمات به خطوط هوایی است.

مدیران باید گفت: آنها به دنبال جلوگیری از اخراج به عنوان آنها به دنبال کمک به مالیات دهندگان به سهولت آن فشار مالی و برنامه ریزی برای بهبود.

بوئینگ اجرایی دیوید کالهون گفت که او می خواهد برای آماده شدن برای زمانی که بحران abates. “من باید برای نگه داشتن نیروی کار در محل و ما باید به آماده بود که بازیابی می آید,” او گفت: هفته گذشته در یک مصاحبه با شبکه فاکس کسب و کار.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

بوئینگ به دنبال حداقل 60 میلیارد دلار در حکومت برای خود تامین کنندگان خود را و گسترده تر هوافضا بخش. این شرکت نشده است گفت: آیا آن را به دنبال وام های زیر 2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی مصوب در واشنگتن دی سی در هفته گذشته. برخی از کمک با محدودیت در اخراج.

به عنوان همه گیر بدتر شده در مارس بوئینگ معلق سود خود و به طور موقت متوقف تولید در اورت بشویید. کارخانه در شمال سیاتل.

سهم خود را دو برابر قیمت در هفته گذشته به عنوان سرمایه گذاران خریداری انتظارات که دولت کمک خواهد کاهش فشار نقدینگی اما به شدت کاهش یافته و در روزهای اخیر به عنوان تحلیلگران هشدار داده است که بیشتر خطوط هوایی ممکن است به دنبال لغو سفارش و یا قادر به گرفتن هواپیماهای جدید.

نوشتن برای اندرو Tangel در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>