بوئینگ به توقف همه سیاتل تولید به عنوان Coronavirus گسترش

یک بوئینگ شرکت. 777X هواپیما نشسته در مجمع طبقه در این شرکت تسهیلات در اورت بشویید.

عکس: Chona Kasinger/مهر نیوز

Boeing Co. گفت: این امر تعلیق تولید در منطقه سیاتل این هفته برای کمک به جلوگیری از گسترش این کروناویروس در میان خود کارگران کارخانه.

این توقف به طول انجامد 14 روز و شروع چهار شنبه بوئینگ روز دوشنبه گفت:. هواپیما ساز گفت: این امر با شروع کاهش عملیات در روز دوشنبه.

“این مرحله لازم است برای محافظت کارکنان و جوامع که در آن کار می کنند و زندگی می کنند” گفت: Boeing اجرایی دیوید Calhoun.

مربوط تصویری

مجلس سنا با شکست مواجه برای رسیدن به یک توافق در یک $1.3 تریلیون نجات بسته نخست وزیر ژاپن می گوید: توکیو 2020 بازی می تواند به تعویق افتاد و بازارهای جهانی نگاه مجموعه ای دیگر آشفته هفته. وال استریت ژورنال است Jason بلینی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: Victor J. آبی/گتی ایماژ

همانطور که از پنج شنبه, 10 کارگران در اورت بشویید. گیاه در شمال سیاتل شده بود آزمایش مثبت برای کوروناویروس. Companywide, 15 کارمند و یک پیمانکار به حال آزمایش مثبت بوئینگ گفته است. چند صد نفر از کارکنان شده اند در قرنطینه.

برخی از 36,000 کارکنان بوئینگ در اورت گیاه از جمله مهندسین و دیگر یقه سفید کارکنان. نیروی کار تقسیم شده است در میان سه شیفت در آنچه که در صورتحساب یا لیست به عنوان بزرگترین ساختمان. بوئینگ گفت: کارگران که نمی تواند کار از راه دور در تعلیق خواهد پرداخت برای ترک اولیه 10 روز کاری از توقف.

سیاتل تایمز گزارش روز شنبه که یک اورت مبتنی بر کارکنان مرده بود از Covid-19. بوئینگ نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در مورد گزارش مرگ است. یک سخنگوی اتحادیه به نمایندگی از بویینگ نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

از توقف تولید در اورت را تحت تاثیر قرار وسیعی از بدن جت مانند 787 Dreamliner. بوئینگ همچنین باعث می شود 787 در کارخانه خود در شمال چارلستون S. C. که باز می ماند. در ضمن تولید بوئینگ باریک-بدنه 737 MAX در سازنده Renton, بشویید., کارخانه همچنین در نزدیکی سیاتل متوقف شده است از ژانویه میان yearlong پایه زیر دو تصادفات مربوط است که هواپیما.

بوئینگ در حال حاضر تولید در حدود 20 گسترده بدن جت یک ماه در اورت و شمال چارلستون هر چند در حال حاضر برنامه ریزی برای کاهش این حداقل یک پنجم به دلیل تقاضای ضعیف.

هواپیما ساز سهام به تازگی تا حدود 7% ساختمان های اولیه خود را به دست آورید بعد از اینکه به طور خلاصه به حالت تعلیق در انتظار اعلام.

بوئینگ حرکت شرح زیر است اقدامات مشابه این هفته توسط شرکت ها از جمله موتور سیکلت ساز Harley-Davidson , Inc. و خودرو سازان با ایالات متحده گیاهان.

تولید متوقف می آیند به عنوان مقامات دولتی و رهبران کسب و کار استدلال می کنند بیش از آنچه که شرکت عملیات باید همچنان به عنوان شیوع بدتر. هوافضا و دفاع شرکت تعیین شده اند به عنوان بخش ضروری توسط دولت فدرال و مقامات اجازه می دهد شرکت های به ادامه تولید با وجود سفر محلی و مونتاژ محدودیت.

بوئینگ است که منجر به تلاش برای تضمین حداقل 60 میلیارد دلار در دولت و بخش خصوصی برای کمک به صنعت هوافضا با نامشخص بخش برای شرکت خود را. نمایندگان مجلس روز دوشنبه در ادامه مذاکرات در مورد بسته کمک مالی گسترده تر برای صنعت و اقتصاد گسترده تر.

برخی از تولید کنندگان نشان داده اند تولید خود را متوقف خواهد بود مختصر. بوئینگ رقیب ایرباس SE, به عنوان مثال روز دوشنبه گفت که این برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد تولید در امکانات در فرانسه و اسپانیا بود که به طور موقت توقیف به دلیل محلی محدودیت های مسافرتی و کارخانه-تمیز کردن تلاش.

یک صبح coronavirus جلسه هر روز هفته به علاوه سلامت-اخبار به روز رسانی در جمعه ها. ثبت نام در اینجا.

نوشتن برای اندرو Tangel در [email protected] و داگ کامرون در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>