بوئینگ ارائه می دهد کارکنان Buyouts به عنوان Coronavirus طول می کشد تلفات

بوئینگ است که انتظار می رود به ارائه buyouts, West Virginia به تعویق انداختن اولیه آن و ملوانان پیاده یک ناو هواپیمابر ایالات متحده پس از نزدیک به 100 خدمه تست مثبت برای کوروناویروس. وال استریت ژورنال را شلبی هالیدی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: جو Raedle/گتی ایماژ

Boeing Co. BA -0.55% ارائه خریداری بسته به نیروی کار خود را به عنوان هواپیما ساز می آید به مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس را تعمیق تلفات در جهانی صنعت حمل و نقل هوایی.

“ما نیاز به تعادل عرضه و تقاضا بر این اساس به عنوان صنعت می رود از طریق فرایند بازیابی برای سال آمده است” رئیس اجرایی دیوید کالهون گفت: در یک ایمیل داخلی ترسیم طرح به کارکنان بوئینگ اوایل پنج شنبه. “این مهم است که ما شروع به تنظیم برای ما واقعیت جدید در حال حاضر.”

شیکاگو-بر اساس هوافضا غول پیکر بزرگترین U. S. صادر کننده و یکی از بزرگترین کشور های تولید کارفرمایان. آن را قبلا اعلام شده مراحل از جمله توقف در استخدام و اضافه آن را به عنوان به دنبال حفظ پول نقد در میان آشفتگی در بازارهای اعتباری و گسترده تر رکود اقتصادی است.

مرتبط

  • آخرین به روز رسانی در Coronavirus و کسب و کار
  • آنچه که در مورد Coronavirus
  • حقایق در مورد کوروناویروس (en Español)

بوئینگ شرکت هواپیمایی مشتریان و تامین کنندگان خود را در حال حاضر نقل مکان کرد برای کاهش هزینه های نیروی کار خود را به عنوان همه گیر ویران کردن در سراسر هوایی-سفر و صنایع هوا و فضا. آنها اعلام کرده اند همه چیز را از اخراج به ترک داوطلبانه و بدون پرداخت.

در نامه خود ترسیم آنچه بوئینگ تماس خود را داوطلبانه اخراج طرح آقای کالهون گفت: “این حرکت با هدف کاهش نیاز به نیروی کار اقدامات است.”

بوئینگ نشده اعلام کرد هر گونه اجباری اخراج در آن حدود 160,000-کارمند نیروی کار از جمله پس از برش و سپس تعلیق تولید آن 737 MAX جت در ماه ژانویه و مونتاژ از گسترده ترین-هواپیما بدن در ماه گذشته.

هواپیما ساز استخدام تقریبا 65,000 افرادی که در ساخت هواپیماهای تجاری با اضافی 25,000 مشغول به کار در این واحد فراهم می کند که خدمات به خطوط هوایی است.

یک بوئینگ خط مونتاژ در رنتون, بشویید., در سال گذشته. عکس: تد. S. وارن/آسوشیتد پرس

مدیران باید گفت: آنها به دنبال جلوگیری از پتانسیل اخراج به عنوان آنها به دنبال کمک به مالیات دهندگان به سهولت آن فشار مالی و برنامه ریزی برای بهبود.

آقای Calhoun نیز تصریح کرد: او می خواست برای حفظ یک کارمند پایگاه برای زمانی که بحران abates. “ما نمی توانیم به عقب بر گردیم به طور منظم عملیات دوباره پس از بحران اگر ما مردم و مهارت های را که اتفاق می افتد,” او نوشت.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

بوئینگ به دنبال حداقل 60 میلیارد دلار در حکومت برای خود تامین کنندگان خود را و گسترده تر هوافضا بخش.

این شرکت نشده است گفت: آیا آن را به دنبال وام های زیر 2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی مصوب در واشنگتن دی سی در هفته گذشته. برخی از کمک با محدودیت در اخراج.

به عنوان همه گیر بدتر شده در مارس بوئینگ معلق سود خود و به طور موقت متوقف تولید در اورت بشویید. کارخانه.

سهم خود را دو برابر قیمت در هفته گذشته به عنوان سرمایه گذاران انتظار می رود دولت در کمک به کاهش فشار نقدینگی اما به شدت کاهش یافته و در روزهای اخیر به عنوان تحلیلگران هشدار داد بیشتر خطوط هوایی ممکن است به دنبال لغو سفارش و یا قادر به گرفتن هواپیماهای جدید.

نوشتن برای اندرو Tangel در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>