یک بوئینگ 737 MAX 7 در هوا دوشنبه برای بحرانی پرواز آزمایشی در سیاتل.

عکس: سیاتل حمل و نقل هوایی تصاویر/زوما پرس

Norwegian Air Shuttle ASA گفته است که لغو سفارشات خود را برای 92 از Boeing Co.’s مشکل 737 MAX جت تهدید برای اضافه کردن به آمریکا planemaker را نصب فشار مالی.

اعلام تخفیف های اروپایی حامل در روز دوشنبه آمد و به عنوان بوئینگ طولانی-مشکل جت شروع به یک سری از مقررات پرواز آزمایشی مورد نیاز برای این هواپیما دوباره به حمل مسافر پس از دو تصادفات منجر به مرگ. حداکثر مبتنی شده پس از دوم سقوط در مارس 2019.

نروژی گفت که آن نشده است قادر به رسیدن به یک توافق با بوئینگ بیش از جبران خسارت پس از پایه خود را حداکثر ناوگان مختل حامل عملیات و موجب ضرر و زیان مالی. هواپیمایی در گفت و گو با 18 MAX هواپیما در پایان سال گذشته است.

یک بوئینگ سخنگوی کاهش یافته است به نظر در مذاکرات با نروژی. “همانطور که با بسیاری از اپراتورهای برخورد با یک زمان بسیار چالش برانگیز ما در حال کار بر روی یک مسیر رو به جلو” او گفت:.

نروژی گفت: این امر نیز لغو سفارشات برای پنج وسیعی از بدن 787 Dreamliners با توجه به قابلیت اطمینان مشکلات مربوط به Rolls-Royce Holdings PLC موتور است که قدرت آن هواپیما. موتور ساز است گفت: این کار برای رفع مشکلات و بهبود قابلیت اطمینان.

Coronavirus همه گیر است wreaked ویران کردن بر روی بوئینگ مشتریان به عنوان دولت ها در سراسر جهان دستور داده بود تا مسافران را به ماندن در خانه و مرزهای خود را بسته. در سطح جهان حامل را کاهش اشتغال و مقیاس عملیات بازگشت در حالی که به دنبال راه هایی برای ذخیره پول نقد است. شرکت های هواپیمایی را لغو سفارشات جدید جت به عنوان آنها به طور قابل توجهی کاهش می یابد تقاضا برای مسافرت هوایی.

بوئینگ مشتریان در حال حاضر به لغو در مجموع 313 سفارشات حداکثر تا کنون این سال, در برخی از موارد تبدیل آن سفارشات به قراردادهای خرید برای هواپیما های دیگر.

قبل از همه گیر بوئینگ سفارش کتاب برای حداکثر هواپیما در زمان آمار در سال گذشته از سقوط جت ایرویز هند با مسئولیت محدود. در ماه آوریل و در نتیجه از دست دادن 125 سفارشات از هواپیمایی که.

حداکثر این است که آخرین نسخه از بوئینگ یابو تک راهرو مسافر جت. تنظیم کننده در سراسر جهان مبتنی پس از دو تصادفات به معیوب پرواز-سیستم کنترل ادعا کرد در مجموع 346 زندگی می کند.

هوا-ایمنی تنظیم کننده و بوئینگ برای بیش از یک سال شده اند دست و پنجه نرم کردن بیش از رفع مکس نرم افزار در میان دیگر تغییرات منجر به طولانی نظارتی در روند تصویب اجازه می دهد تا این هواپیما را به پرواز دوباره با مسافران. گواهینامه پرواز تست یک گام کلیدی در جهت تصویب این هواپیما برای از سرگیری خدمات تجاری آغاز شد و در روز دوشنبه.

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im